DC, SP فدا کردن زندگی خانوادگی برای صرفه جویی در Mysuru از ویروس: GTD

میسور | No comments

میسور/Mysuru: Chamundeshwari MLA G. T. Devegowda (GTD) ابراز قدردانی صمیمانه خود را به منطقه و در سطح شهرستان ماموران به خصوص معاون کمیسر Abhiram G. Sankar و سرپرست پلیس C. B. Ryshyanth برای کار خود را در حال انجام COVID-19 بحران در Mysuru یک اعلام کانون.

صحبت کردن در یک رویداد در جیپورا دیروز که در آن مواد غذایی سبوس دار و سبزیجات کشت شده توسط کشاورزان تحویل به دولت های منطقه GTD گفت که افسران باید خود را قربانی زندگی خانوادگی برای صرفه جویی در Mysuru از این بیماری همه گیر. “شما می دانید DC Abhiram Sankar که در حالی که همه موعظه اجتماعی فاصله است و تمرین های مشابه در خانه خود را بیش از حد ؟ او یک بچه کوچک در خانه و پس از رفتن از محل کار به خانه او (DC) باقی می ماند در یک اتاق جداگانه که در آن او را قرنطینه خود” MLA گفت.

“حتی SP Ryshyanth است ملاقات اعضای خانواده اش پس از گذشته 20 روز. با توجه به نوع مسئولیت DC و SP آنها مورد نیاز در این زمینه است و آنها مستعد ابتلا به عفونت است. برای اطمینان از اعضای خانواده خود و ایمنی آنها را ملاقات اعضای خانواده خود را پس از 20 روز حداقل” GTD گفت و افزود که DC و SP در حال قهرمانان گمنام.

Deputy Commissioner Abhiram G. Sankar and Superintendent of Police C.B. Ryshyanth

MLA نیز با تمجید از تلاش های Mysuru شهرستان کمیسر پلیس دکتر Chandragupta معاون کمیسر پلیس (نظم و قانون) Dr. A. N. Prakash Gowda و بهداشت منطقه افسر Dr. R. Venkatesh.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>