5 راه خود را به زوم Hangouts به سطح بعدی

در وسط ماه و پنج از COVID-19 قرنطینه و اجتماعی فاصله یک بیماری همه گیر در حال حاضر آفت جامعه ما: زوم خستگی. در

توسط ATSHNEWS در 3 مرداد 1399

در وسط ماه و پنج از COVID-19 قرنطینه و اجتماعی فاصله یک بیماری همه گیر در حال حاضر آفت جامعه ما: زوم خستگی. در حالی که کشنده نیست شما باید علائم خود را از زوم خستگی را جدی بگیرید. در شرایط فعلی ما, همه ما با تکیه بر زوم به نگه داشتن ما متصل به ما دوستان و خانواده و همسالان و همکاران. در حالی که آن را نمی کند به طور کامل جایگزین واقعی در فرد ارتباط این بدان معنا نیست که ما نباید سعی کنید بیشتر از ما زوم تماس. برخی از شما ممکن است احساس کنید بیش از حد رفته در خستگی خود را. شما شک پتانسیل سرگرم کننده و خلاق و امکانات در زوم.

نگه داشتن خواندن برای پنج روش شما می توانید خود را زوم تماس به سطح بعدی.

1. انتشار درونی خود را دیدم: بیایید یک بازی

zoom
giphy.com

چه در شخص و یا مجازی شما نمی توانید به اشتباه با بازی. شما پیدا کردن تعدادی از راه های مختلف شما می توانید در مورد ترکیب بازی را به زوم تماس. برای کسانی از شما نیاز به یک سریع کشتی یخشکن شما می توانید با استفاده از سریع مغز بازی مانند پانتومیم یا چیزهای بی اهمیت. شما همچنین می توانید اضافی خلاق و آواز قلب خود را با بازی مانند ریف-از "Pitch Perfect." از آنجا که این بازی تنها نیاز به ارتباط صوتي شما به راحتی می توانید اجرای آنها را از طریق زوم. شما همچنین می توانید با استفاده از بازی های مجازی قالب برای ایجاد شخصی نسخه از بازی های مورد علاقه خود به بازی در زوم. اگر شما انجام یک جستجوی سریع شما می توانید قالب برای تعدادی از بازی ها مثل معرض خطر خانواده دشمنی Scattergories, Kahoot و حتی فرار از اتاق. در حالی که صدها نفر از بازی های مجازی وجود دارد, بسیاری از آنها نیاز به بازیکن برای شرکت به طور جداگانه در دستگاه های خود را.

با این نوع بازی ها را تشویق اتصال, ارتباطات و کار تیمی. آنها اطمینان حاصل شود که شما زوم شرکت کنندگان ماندن درگیر با چشمان خود را بر روی صفحه نمایش و ذهن متمرکز بر شما و تماس خود را. "بازی های ساخته شده زوم سرگرم کننده برای اولین بار چون معمولا من کاردانی زوم با مدرسه و نیاز به حضور در سخنرانی. آن را نیز به خوبی به آن جنبه از رقابت دوستانه," دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم Racheal رودریگز گفت. "آن را بازتاب احساس شما می توانید اگر شما در حال بازی یک بازی هیئت مدیره خود را با دوستان در فرد; آن را احساس می کنیم همه با هم آن را احساس نمی مانند ما صحبت از طریق یک صفحه نمایش و ما تا به حال نشده است که تجربه در حالی که از آنجایی که ما شده ایم در قرنطینه." سالم برای هر گروه از مردم معرفی برخی از رقابت دوستانه قطعا می توانید اضافه کردن برخی از مقدار مورد نیاز هیجان به خود زوم تماس.

2. پرتاب پاورپوینت, پارتی

@whomsttryna

به شدت توصیه به انجام یک پاورپوینت شب خود را با homies #fyp #powerpointparty #powerpointnight

♬ صدای اصلی – mattlockshaw

بعدی این ایده می آید از یک Infinite روند که رفت ویروسی که من شخصا استفاده می شود در چند زوم تماس با دوستان. اساسا یک پاورپوینت حزب متشکل از هر یک از شما زوم کنندگان ایجاد یک ارائه پاورپوینت برای به اشتراک گذاشتن در زوم خود را تماس بگیرید. این ارائه می دهد یک فرصت برای همه, برای دریافت خلاق به عنوان شما می خواهید پیدا کردن گزینه های بی پایان برای ارائه موضوعات. به طور معمول بیشتر خنده دار مبهم و خاص پاورپوینت موضوع بهتر است. من یک بار به ارائه جزئیات در این زمان نشان می دهد "Glee" گفت یا چیزی مشکل ساز. در بالا از آن یکی از دوستانم را به او ارائه امتیاز کیفیت از مکان های مختلف او در زمان چرت زدن. شما کاملا می توانید با استفاده از این ایده بیشتر به عمد.

با توجه به آنچه شما می خواهید به خارج شدن از زوم خود را تماس بگیرید شما می توانید پاورپوینت خود را به موضوعات خاص تر. برای مثال اگر شما می خواهید خود را زوم کنندگان برای شناختن یکدیگر بهتر, شما می توانید درخواست کنید که PowerPoints حول شخصی چیزی مانند یک حکایت, سرگرمی, کیفیت یا چیزی که طبیعت خاص به فرد به ارائه. اگر شما برنامه را به میزبان یک زوم تماس برای یک سازمان خاص, شما می توانید خیاط PowerPoints به موضوعات مرتبط با آن است. به طور خاص, بیایید می گویند شما می خواهید به استفاده از این ایده برای چیزی شبیه به یک سازمان فرهنگی. PowerPoints می تواند پوشش خاص, داستان, حقایق یا موضوعات از آن فرهنگ است. شما واقعا می توانید این ایده خود را که آیا شما با استفاده از آن به عنوان یک کشتی یخ شکن یا به عنوان رویداد اصلی برای زوم خود را تماس بگیرید. آماده به ارسال آن e-vites چرا که هر کس می خواهد در روز بعدی خود را در پاورپوینت ،

3. دریافت های آموزشی (خوب نوع)

zoom
giphy.com

پس مجازی شیفت دانشگاه های ما از طریق رفت و در بهار زمانی که ما در ابتدا رو به خانه فرستاده می شود به دلیل COVID-19 در حال حاضر بسیاری از شما ممکن است متاسفانه دانشیار زوم با مدرسه و کلاس های خود را. آیا شما می دانید که شما هنوز هم می توانید یادگیری هیجان انگیز در زوم? نگران نباشید این نمی خواهد منجر به یک شاخی 'بساز یادگیری بیهوده گویی". به خصوص در حال حاضر از آنجا که هر کس می خواهد برای به حداکثر رساندن حضور خود عملا شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از طبقات مختلف در دسترس برای شرکت در با دوستان بیش از زوم.

شما می توانید پیوستن به آنهایی که زندگی می کنند و یا فقط پیدا کردن ویدئوها به دنبال در یوتیوب. بسته به منافع خود و یا طعم و مزه شما می توانید سعی کنید از هر چیزی از یک کلاس رقص برای یک جلسه تمرین را حتی زیر یک باب راس نقاشی تصویری. "زوم خستگی بسیار واقعی است و قطعا لازم است به این روانی می شکند به خصوص زمانی که به دنبال در صفحه نمایش بسیار و قادر به ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است. آن را خوب است برای انجام این فعالیت به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده و جالب" دانشگاه میامی دوم گلپر گارسیا گفت. در نظر گرفتن یک کلاس با هم بیش از زوم اجازه می دهد تا شما را به از آن لذت ببرید در حالی که تمرین مهارت های سرگرم کننده و یا فعالیت. شما این همه در حالی که کاهش استرس در برنامه ریزی فعالیت های خود را. چرا خودتان آن را هنگامی که کسی در حال حاضر آن را برای شمامناسب است ؟ هاپ در قرنطینه آموزش و پرورش روند و یک کلاس با دوستان خود بیش از زوم.

4. شام و یک نمایش

zoom
giphy.com

چرا بیرون رفتن برای شام و نشان می دهد زمانی که شما می توانید لذت بردن از آن چیزهایی که در خانه در زوم (در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله)? بدون شک همه شما می دانید در مورد Netflix حزب برنامه که اجازه می دهد تا شما و دوستان خود را به تماشای نشان می دهد همان/فیلم Netflix بکشد و چت در همان زمان. اما احساس نمی کنم محدود به فقط به تماشای نشان می دهد و فیلم های موجود در Netflix بکشد. اگر شما هنوز زنده تئاتر تجربه, چک کردن اقدام برای یک علت در یوتیوب. این کمپین تاسیس Brando, Crawford, بازیگران به ارمغان می آورد با هم برای خواندن کلاسیک نمایشنامه و فیلمنامه. آنها این کار را در حالی که همچنین جمع آوری پول برای موسسات خیریه مانند صنعت سرگرمی بنیاد و حقوق خود را بدانید اردوگاه. شامل مشاهیر مانند یعقوب Elordi فلورانس Pugh روبی رز و بیشتر Crawford, تولید خوانش نمایشنامه مثل رومئو و ژولیت, غرور و تعصب و اخیرا فیلمنامه "فریس بولر روز خاموش است."

مشاهیر دیگر ایجاد خود را نشان می دهد در این زمان است که شما کاملا می توانید شراب خواری در زوم به عنوان به خوبی. به منظور ترویج مثبت در این نگران کننده بار, بازیگر, جان Krasinki خود را توسعه یافته نشان می دهد برخی از خبر خوب که در آن او برجسته و مشهور مانند بازیگران "دفتر" و برادوی را "همیلتون" به unsuspecting مهمانان. شما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را در زوم و تماشای همه نشان می دهد قسمت در یوتیوب. در طول این زمان بسیاری از دانشگاه ها شروع به ارائه مجازی سخنران حوادث است که دانش آموزان می توانند برای ثبت نام. دانشگاه فلوریدا به تازگی میزبانی رویدادهای برجسته مهمانان مانند کمدین John Mulaney و بنیانگذاران Black Lives Matter, Alicia حواصیل Patrisse Cullors و عقیق Tometi. استفاده از این منابع خود را به مدرسه ارائه می دهد و حضور در این رویدادها با دوستان خود. این نشان می دهد که ارائه برخی از بهترین اشکال سرگرمی. شما قطعا باید استفاده از آنها را به ادویه تا خود را زوم جلسات.

5. کار با آنچه به شما کردم: ساخت بسیاری از ویژگی های زوم

zoom
giphy.com

در حال حاضر همه ما می دانیم در مورد مجازی پس زمینه گزینه در زوم. برخی از شما ممکن است همچنین با استفاده از زوم سنجی از ویژگی های در طول جلسات خود را به عنوان به خوبی. به منظور مبارزه با زوم خود را خستگی شما نیاز به خلاق ساده و ساده است. با اینحال که همیشه بدان معنا نیست شما باید به دنبال چیزی خارج از زوم امکانات به تقویت این پلت فرم. استفاده از خلاقیت خود را برای استفاده از زوم ویژگی های جدید و راه های سرگرم کننده.

بیایید شروع با مجازی پس زمینه. این ویژگی در حال حاضر فراهم می کند شخصی و اغلب خنده دار و تاب بر روی ما زوم جلسات. یک دقیقه شما دیدن دوستان خود را بدقت گوش دادن به استاد خود را در اتاق خواب خود را. سپس دوم و بعد شما او را گرفتن یادداشت ها در فضا است. اما شما می توانید بروید مایل اضافی با استفاده از زمینه های بیشتر عمد. قبل از برنامه ریزی شده خود را زوم ایجاد یک موضوع خاص را برای همه به استفاده از زمانی که برداشت خود را در پس زمینه. برخی از ایده ها شامل پس زمینه از همه نشان می دهد تلویزیون مورد علاقه خود را در رویای مقصد نقطه یا محل مورد علاقه خود را در محوطه دانشگاه. هنگامی که شما شروع جلسه این زمینه می توانید یک کشتی یخشکن برای دریافت مکالمه و یادگیری چیزی جدید در مورد شرکت کنندگان خود را.

شما همچنین می توانید با استفاده از نظرسنجی از ویژگی های زوم به عنوان سریع کشتی یخشکن یا کامل در بازی در طول زوم خود را ملاقات. استفاده از آن برای ایجاد "این یا آن" بحث و یا استفاده از آن به عنوان یک راه سرگرم کننده برای تست شما شرکت کنندگان دانش است. در هر صورت زوم سنجی ارائه فرصت مناسبی برای ترویج گفتگو میان شرکت کنندگان در تماس خود را. "این به ما اجازه به بحث فعال و نه فقط پاسخ به سوالات و حرکت می کند. همچنین به جای فقط شنیدن کسی چیزی می گویند و ما تایپ پاسخ در چت ما رو به تمام شرکت" دانشگاه ایالتی فلوریدا دانشجوی سال دوم گابریلا تورس گفت. بسیار چند وجهی پلت فرمشما می توانید دستکاری زوم آن را به خود و ایجاد یک واقعا لذت بخش با همه در تماس خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن