UMass Lowell junior پذیرای میراث فرهنگی را در بعد از مدرسه برنامه

لوول — فقط ماه پیش, خنده, پر, playroom در کامبوج کمک متقابل انجمن. کودکان پرتاب یک توپ بادی و تمرین عبارات در

توسط ATSHNEWS در 25 اردیبهشت 1399

لوول — فقط ماه پیش, خنده, پر, playroom در کامبوج کمک متقابل انجمن. کودکان پرتاب یک توپ بادی و تمرین عبارات در Khmer.

Sopheak معنی یک دانشگاه ماساچوست لوول junior, صرف تقریبا هر بعد از ظهر آموزش خمر فرهنگ به دانش آموزان جوان در سازمان های غیر انتفاعی را بعد از مدرسه برنامه.

"هنگامی که شما از این فرصت برای آموزش نسل بعدی جوانان در مورد سابقه خانوادگی خود و فرهنگ آن را یک تجربه شگفت انگیز," چیست گفت.

این روزها وجود دارد این است که هیچ بعد از مدرسه برنامه. در عوض منظور جلب تا با بچه ها و پدر و مادر در هفته های تلفنی. او همچنین شرکت در هفتگی زوم تماس با CMAA را دانش آموزان دبیرستانی.

"ما همیشه به طور مداوم در تلاش برای انجام بهترین چیزی که برای جامعه ما" چیست گفت. "آنها در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت به خصوص دانستن است که شما می دانید فارغ التحصیلی خود را لغو و همه چیز..." او بعدا اضافه شده است.

معنی پیوست CMAA جوان حرفه ای برنامه رهبری به عنوان یک 17 ساله لوول دبیرستان ارشد. پس از فارغ التحصیلی در سال 2017 و ثبت نام در UMass Lowell او یک دانش آموز نسل اول مربی در CMAA. 21 ساله و حسابداری دانشجو در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک برنامه جوانان دستیار.

در حال رشد در لوول, معنی گفت که او در نظر گرفته خود را مانند هر "معمولی" آمریکا بچه.

"هنگامی که شما رشد می کنند تا در اینجا شما واقعا نمی دانید که فرهنگ خود را بسیار چون تو خیلی اقتباس شده و جایگزین به فرهنگ آمریکایی است..." او گفت:.

"از آنجا که (باید) مشغول به کار در CMAA من (باید) شروع به درک که من قدردانی زمینه من و فرهنگ من بیشتر از همیشه" او گفت:.

معنی مطرح شد مادرش Phimean سارین که فرار کرد خمرهای سرخ کشته شدند. او گفت: مادر او قادر به کار به دلیل تروما و دو جان سالم به در مواد غذایی و امنیت اجتماعی درآمد.

UMass Lowell junior Sopheak ميانگين لوول است که یک مربی در CMAA پس از برنامه مدرسه. (SUN/جولیا Malakie)

"من متوجه شدم که ما اغلب نادیده می گیرند که چگونه خانواده های ما به این کشور با هدف به یک زندگی بهتر و فرار از یک گذشته بود که پس از سانحه برای همه" معنی گفت. "به همین دلیل در حال حاضر من در آغوش, خانواده من, فرهنگ و جامعه من با عشق."

قبل از CMAA بسته برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ميانگين کمک خواهد کرد مدارس ابتدایی و مدرسه بعد از مدرسه دانش آموزان یاد بگیرند به صحبت می کنند خمر. این دانش آموزان به طور منظم خوانده, سلام, روزهای هفته و آب و هوا در Khmer.

حتی ساده ترین درس "راه طولانی" در تسهیل ارتباط بین اعضای جامعه که نمی صحبت می کنند مسلط به زبان انگلیسی یا خمر چیست گفت.

"من فکر می کنم این تنها چیزی است که می تواند ترویج, جامعه, رشد, اگر مردم فقط می توانید به اشتراک گذاری ایده های خود را و چیزهای," او گفت:.

در طول زمان خمر فرهنگ می شود "طبیعت دوم" به بعد از مدرسه دانش آموزان چیست گفت. "بچه ها واقعا می تواند در تحقق... که در آن پدر و مادر خود از کجا آمده و چگونه خانواده خود آمد..." او بعدا اضافه شده است.

"هر کسی که می آید به CMAA کار ما این است که به آنها احساس, خانواده," او گفت:.

جوانان هماهنگ کننده برنامه Ida Borin گفت: ميانگين مثل یک برادر به او و بعد از مدرسه دانش آموزان است. "این فوق العاده است که او را در اطراف" او گفت:.

معنی است که مجموعه ای فارغ التحصیل از UMass Lowell در سال 2021 با مدرک لیسانس حسابداری. او در مسیر خود را کامل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی مدرک 2022.

پس از فارغ التحصیلی چیست گفت: او می داند که "برای یک واقعیت 100%" که او را به بازگشت به CMAA به عنوان یک مربی و یا داوطلب. او امیدوار است به هر چه او می آموزد در حسابداری دوره های آموزشی و حرفه ای به CMAA در قالب مالی کارگاه های آموزشی.

"آن را دارای جایگاه ویژه ای در قلب من" چیست گفت: از CMAA.

"هنگامی که شما کار در CMAA... شما همیشه باید که ساکن در درون شما و شما همیشه خواهد بود سپاسگزار برای نه تنها این کار است که شما را در اینجا بلکه از تمام چیزهایی که شما آموخته است," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب