آتش که نابود الک سالن درمان به عنوان آتش سوزی می گویند پلیس

محتوای مقالهآتش سوزی که وارد خانه رجینا را الک باشگاه بوده است و ناشی از آتش سوزی با توجه به پلیس.رجینا Police

توسط ATSHNEWS در 26 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

آتش سوزی که وارد خانه رجینا را الک باشگاه بوده است و ناشی از آتش سوزی با توجه به پلیس.

رجینا Police Service (RPS) سخنگوی الیزابت Popowich گفت: پلیس نیروی آتش سوزی محقق شده است کار با رجینا آتش نشانی و خدمات محافظ در این مورد.

"ما بر این باورند که آتش سوزی ناشی از آتش سوزی اما ما نیست شناسایی یک مظنون در عین حال گفت:" Popowich در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه.

این RPS خواسته است هر کسی که در این مکان که ممکن است اطلاعات را به جلو آمده و با تماس با پلیس و یا CrimeStoppers در 1-800-222-TIPS و یا ارسال اطلاعات آنلاین.

الک سالن به زمین سوخته در مارس 6 و چند غیر قابل تعویض قطعه از خاطرات از دست داده بودند در فروغ. این شامل تسلیم منشور امضا شده توسط پادشاه جورج ششم و مجموعه ای از شاخ که مورخ به هنگام تسلیم آغاز شد و در سال 1913. تسلیم شد و نهم الک باشگاه تاسیس در کانادا.

تسلیم رهبر یوجین Wilson, شناخته شده به عنوان متعال حاکم گفت: این آتش سوزی که در یک دلخراش از دست دادن دیرین اعضای.

"ما باید عضو هستند که بیش از 50 سال عضو است که دیده می شود این تسلیم رفتن را از طریق تمام یو پی اس و فراز زندگی از سال است. و برای نشستن وجود دارد و تماشای آنها را به تماشای آن رایت کسانی بودند بسیار سخت چهره به نگاه" گفت: Wilson در طی یک مصاحبه تلفنی در روز پس از آتش.

سالن مورد استفاده قرار گرفته بود تسلیم از سال 1996.

mmelnychuk@postmedia.com

Eugene Wilson, Exalted Ruler of the the Regina Elks #9, stands in front of what was the group's hall on 1st Avenue in Regina, Saskatchewan on May 6, 2020. The hall was reduced to a pile of charred rubble in a May 3 fire.
یوجین ویلسون متعال حاکم از رجینا الک #9 می ایستد در مقابل آنچه که این گروه در سالن 1st خیابان در Regina, Saskatchewan در تاریخ 6 مه سال 2020 است. سالن کاهش می یابد به یک شمع سوخته قلوه سنگ در مارس 3 آتش. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب