روزالیند الیاس: از خیابان های لوول به یکی از معروف ترین برادوی

زسان | No comments

لوول — در اکتبر سال 2006 مایکل Lally و SRO بازیکنان یک لوول کرال گروه آماده برای اجرای یک عمر.

آنها می خواهم دعوت شده به انجام با mezzo-soprano روزالیند الیاس مشهور اپرای ستاره و لوول بومی در پذیرش برای نمایشگاه در لوول را در سوریه و لبنان جوامع در Mogan مرکز فرهنگی.

آنها هیجان زده و عصبی بیش از حد.

آهنگ آنها می خواهم به آواز خواندن با الیاس بود “you’ll Never Walk Alone” از راجرز و هامراشتاین را “چرخ فلک.” برای آماده سازی الیاس فرستاده بود Lally ترتیب برای آهنگ همراه با یک توجه داشته باشید. SRO گروه تمرین— زیادی — قبل از روز بزرگ است.

“ما نمی خواهم به ظروف سرباز یا مسافر آن را — پس از همه, او یک اپرای ستاره” Lally گفت.

اما زمانی که آنها ملاقات الیاس و تمرین او کاسته خود وحشت و درمان همه آنها را با احترام و مهربانی.

“ما تمرین چند بار با او صحبت کرد و به هر یک از اعضای گروه بود و چیزی لذت بخش می گویند برای هر کس. و سپس او از ما تشکر برای گرفتن وقت برای خواندن با او. شما می توانید تصور کنید ؟ او از ما تشکر. آن را یک بار در طول عمر رویداد چیزی است که ما هرگز فراموش نخواهم کرد که گفت:” Lally.

داستان های مشابه در مورد الیاس’ kindhearted راه های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران در لوول که او را می دانستند و همچنین در اعلامیه در روزنامه ها و مجله سرگرمی این هفته است.

الیاس, 90, درگذشت, روز یکشنبه از نارسایی احتقانی قلب نه coronavirus در Mt. سینا وست بیمارستان در نیویورک است.

Evanthea Vlahakis مدیر بازاریابی و روابط عمومی در تپه هندی موسیقی در لیتلتون شد ULowell دانشجوی سال اول و عضو لوول Opera شرکت کر در سال 1976 زمانی که الیاس آمد به لوول به خواندن نقش عنوان در Bizet را “کارمن” LOC برای اولین بار به طور کامل از صحنه اپرا.

“من خرابکاری در اطراف بر روی صحنه با من آواز همکاران تلاش برای ایجاد بیش از حد بسیاری از اشتباهات در اطراف خانم الیاس بود که خیلی بخشنده و مهربان” او به یاد می آورد.

نوازنده سوزان Randazzo Schulman که نقش در حال حاضر با ارکستر تپه هند در لیتلتون در ارکستر گودال در سال 1976 LOC تولید.

“خانم الیاس — رزی — شگفت انگیز بود به عنوان کارمن و بسیار بخشنده به همه. این یک افتخار برای کار با او گفت:” Randazzo Schulman.

روزالیند الیاس متولد شد و در لوول در 13 مارس 1930 13 و جوانترین فرزند از لبنان-آمریکایی پدر و مادر است. پدر و مادر او به خصوص پدر او شد و سخت او به یاد می آورد در سال 2011 نیویورک تایمز مصاحبه.

“آنها کهنه و قدیمی مهاجران که سخن گفت به زبان عربی برای کودکان و نوجوانان. من صحبت عربی قبل از من به زبان انگلیسی صحبت کرد چرا که مادر من خانه مراقبت از کودکان و سختی آمیخته در محله به یادگیری زبان انگلیسی,” او گفت:.

الیاس به حال طبیعی صدای آواز و رشد به عشق اپرا با گوش دادن به شنبه پخش برنامه های رادیویی از این ملاقات در حالی انجام بارگیری در این هفته کارهای.

او خواهش کرد که برای درس های صوتی اما پدرش معتقد بود که “تنها دختران بد به در, مرحله,” او گفت: در مصاحبه.

در اخیر اپرا, اخبار, مشخصات الیاس به یاد می آورد عزم خود را برای یادگیری به آواز خواندن. “من رویا پردازی که من در آن صحنه آواز. من فقط می خوانم در خانه. مادر من صحبت پدر من به من اجازه را به درس های صوتی. او گفت: “پس چه اجازه ثبت نام برای دروس — او هرگز بروید. او را به سینما بروید به جای.’ اما من هیچوقت به فیلم من گیر با آواز گفت:” الیاس.

الیاس فارغ التحصیل از لوول دبیرستان در سال 1947 و او به یاد می آورد او در سال وجود دارد در سال 2007 زمانی که او بود به اضافه فهرستی از برجسته فارغ التحصیلان در این مراسم.

“او صحبت کرد و از او محبت ویژه ای برای مرحله در ایرلندی سالن اجتماعات زمانی که او برای اولین بار انجام شده در مدرسه بالا است. او تا به حال یک حرفه و الهام بخش بود برای دانش آموزان علاقه مند به دنبال استخدام در هنرهای نمایشی. ما کارکنان و دانش آموزان او را دوست داشت گفت:” برایان مارتین سابق مدیر در لوول دبیرستان.

او مورد مطالعه در انگلستان هنرستان موسیقی در بوستون در Accademia Nazionale di Santa Cecilia در رم و در Boston Symphony Orchestra برکشایر مرکز موسیقی در حال حاضر شناخته شده به عنوان Tanglewood.

الیاس به نظر می رسد در “اپرای هوا” رادیو پخش رقابت, وقتی ملاقات امضا شده خود را به جای یک بیمار خواننده به عنوان Grimgerde یکی از Valkyrie خواهران واگنر “Die Walküre.”

او آموخته است که نقش در یک هفته ساخته شده و او را ملاقات debut on Feb. 23 سال 1954.

او در ادامه به خواندن 687 اجرای 54 نقش در این ملاقات بیش از 42 سال به علاوه اجرای وردی مرثیه ای پس از ترور رئیس جمهور جان اف کندی.

او مدت طولانی معتبر حرفه ای در ملاقات ساخته شده او را به عنوان بزرگ یک ستاره راک در اپرا جهان به عنوان دیگر لوول-مشاهیر متولد جک کرواک بت دیویس و جیمز مک نیل ویسلر بودند ادبی فیلم و هنر دامنه.

“او یک هنرمند از نادر استعداد و توانمند هدف. او خواند 687 اجراهای با متروپولیتن در نیویورک و در سفر. در 35 فصل در ملاقات فهرستی از او یک جزء کلیدی در شرکت مطیع شهرت هنری و موسیقی تعالی. او یک هنرمند واقعی که سرمایه گذاری در هر نقش او خواند با آوازی زیبایی چشمگیر حقیقت و درخشان فیض روح” نوشت: اپرا, اخبار, ادیتور F. پل Driscoll در درخشان قدردانی این هفته است.

اما الیاس هرگز او را فراموش کرده لوول ریشه و بازگشت در اینجا اغلب.

“ما لذت می بردند آواز روی صحنه در فرانسه با یک ارکستر در گودال حرفه ای هادی و البته واقعی ملاقات ستاره” Vlahakis به یاد می آورد از LOC را در سال 1976 تولید “کارمن است.”

اندی Descoteaux یک لوول کمیته مدرسه و عضو سابق کرال مدیر در لوول دبیرستان به خاطر او از روی علاقه از سال 2007 القایی به لوول بالا برجسته فارغ التحصیلان ،

“او بسیار مهربان و صحبت کرد و به گرمی مورد لوول بالا و تجربه مشترک آنها فصاحت با کسانی که حضور” او گفت:.

و او اضافه کرد: “این طراوت وقتی که شما گوش دادن به کسی که رسیده به اوج موفقیت در زمینه های مربوطه خود را به نکنید و درک ریشه های خود را.”

الیاس بود تحسین برای او شکوه صدای هنرمندی همه کاره و فضل است. او همچنین عناوین ساخته شده برای او طول عمر هنگامی که او ساخته شده او اولین برادوی در سال 2011 در سن 81. در احیای Stephen Sondheim را “حماقت” او با بازی کوچک و در عین حال تند و تلخ نقش هایدی شیلر و خواند “،”

“من می دانم Stephen Sondheim نوشت: این ترانه در سال 1971 اما من قسم می خورم من احساس می کنم او فقط نوشت آن را برای من گفت که در نیویورک تایمز در سال 2011 ،

او گفت Playbill که او با شناسایی هایدی در مصاحبه دیگری که در آن سال.

“من از سن ‘هرگز به عقب نگاه.’ آن چیزی که آسان نیست چرا که من به دنبال نگه داشتن اما من سعی کنید به. وقتی که من به عقب نگاه من تلخ نیست. من خوشحال هستم چون من تا به حال یک مسیر پر برکت.”

در سال 2012 الیاس پیوست هیئت Metropolitan Opera صنفی و سال بعد او منصوب شد و یکی از مراسم تحلیف اعضای انجمن صنفی هنرمندان’ شورای.

“اتصال خود را به هنر —به تئاتر و سینما و رقص و همچنین opera—باقی مانده خالص و پرشور در سراسر زندگی خود را. روزالیند چشیده او خاطرات گذشته اما همیشه نگاه به آینده با اشتیاق او لذت می بردند چالش تلاش چیزی جدید” نوشت: Driscoll در Opera, اخبار قدردانی.

در سال 2019 او دریافت Opera, اخبار و جایزه کارگردانی سخنرانی پذیرش خود را به خوانندگان جوان در مخاطبان ارائه مشاوره به آنها “جرأت هیچ چیز.”

شوهرش لبنان-آمریکا وکیل Zyhayr Moghrabi و خواهر و برادر همه قبل از فوت او. او هیچ برگ بازماندگان اما بسیاری از دوستان و طرفداران.

“روزالیند طنز خوب و سخاوت و عشق طبیعت افسانه ای بود. حرفه ای رفتار شد, معصوم, ساخته شده در خود مصمم شخصی نظم و انضباط و ظرفیت نامحدود برای مهربانی. او عالی, هنرمند, یک زن فوق العاده و فوق العاده دوست” به این نتیجه رسیدند Driscoll.

و همه کسانی که می دانستند و او را دوست داشت در لوول به توافق برسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>