ناسا راه اندازی مریخ به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی

توسط مارسیا دونناسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیل

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیله نقلیه اندازه bristling با, دوربین, میکروفون, دریل و لیزر — لعنتی خاموش برای سیاره سرخ روز شنبه به عنوان بخشی از یک بلند پروازانه بلند-محدوده پروژه را به اولین سنگ مریخی نمونه از بازگشت به زمین به تجزیه و تحلیل شواهد باستان زندگی است.

ناسا پشتکار سوار توانا Atlas V موشک به یک صبح روشن آسمان در جهان سوم و نهایی مریخ راه اندازی از تابستان است. چین و امارات متحده عربی یک سر شروع هفته گذشته هر سه ماموریت باید رسیدن به مقصد خود را در ماه فوریه پس از یک سفر هفت ماه و 300 میلیون مایل (480 میلیون کیلومتر).

پلوتونیوم-مجهز به شش چرخ مریخ نورد را تمرین کردن و جمع آوری کوچک زمین شناسی نمونه خواهد شد که به خانه آورده در مورد 2031 در یک نوع از سیارات رله مسابقه که شامل چندین فضاپیما و کشور است. کلی هزینه: بیش از 8 میلیارد دلار است.

ناسا علوم ماموریت رئیس توماس Zurbuchen تلفظ پرتاب شروع "بشریت را در دور اول سفر به یک سیاره دیگر است."

"من آن را دوست داشتم پانچ یک سوراخ در آسمان درست است ؟ گرفتن كيهان از زمین ما wading را خارج وجود دارد در اقیانوس کیهانی," او گفت:. "هر بار که آن را به من می شود."

در علاوه بر این به طور بالقوه پاسخ به یکی از عمیق ترین سوالاتی از علم دین و فلسفه — وجود دارد و یا تا به حال زندگی فراتر از زمین ؟ — ماموریت عملکرد درس است که می تواند راه را برای ورود فضانوردان به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

"وجود دارد یک دلیل ما تماس ربات پشتکار. چرا که رفتن به مریخ سخت است" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: فقط قبل از پرتاب. "در این مورد آن را سخت تر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که ما در حال انجام آن را در میان یک بیماری همه گیر."

مدت کوتاهی پس از پرتاب پشتکار به طور غیر منتظره رفت و به حالت امن یک نوع محافظ در خواب زمستانی پس از خواندن دما باعث زنگ. اما معاون مدیر پروژه Matt Wallace بعد گفت که این فضاپیما به نظر می رسد در شکل خوب با آن درجه حرارت را به ظرف مناسب محدودیت و ناسا احتمالا تغییر آن را به عقب به حالت عادی کروز دولت در عرض یک روز یا بیشتر.

"همه چیز است اشاره به نسبت سالم فضاپیما آماده برای رفتن به مریخ و انجام ماموریت خود," او گفت:.

ناسا به اعماق فضا ردیابی ایستگاه نیز تا به حال برخی از مشکل قفل کردن بر روی سیگنال های دریافتی از پشتکار اولیه در پرواز, اما در نهایت تاسیس یک جامد لینک های ارتباطی والاس گفت:

ایالات متحده تنها کشور با خیال راحت به قرار دادن فضاپیما بر روی مریخ به دنبال آن نهم موفق به فرود بر روی این سیاره است که ثابت شده است به مثلث برمودا از اکتشافات فضایی با بیش از نیمی از جهان ماموریت وجود دارد, سوزش تا توفنده و یا در غیر این صورت در پایان شکست.

چین ارسال هر دو مریخ نورد یک مدارگرد. امارات متحده عربی یک تازه وارد به فضای بیرونی دارای یک مدارگرد در مسیر.

این بزرگترین رم به مریخ در spacefaring تاریخ است. این فرصت را به پرواز بین زمین و مریخ می آید در اطراف تنها یک بار در هر 26 ماه زمانی که سیاره در یک طرف خورشید و در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آنها می توانند.

و راه می رفت در زمان در 7:50 صبح با وجود 4.2 ریشتری زلزله 20 دقیقه قبل از پرتاب را تکان داد که ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا است که نظارت بر رور.

راه اندازی کنترل در کیپ کاناورال عینک ماسک و نشست با فاصله از هم جدا به دلیل شیوع کروناویروس که نگه داشته و صدها نفر از دانشمندان و دیگر اعضای تیم به دور از پشتکار را پرتاب.

"که طاقت فرسا بود. به طور کلی فقط wow!" گفت: "الکس ماتر 13-year-old ویرجینیا دانشآموز که پیشنهاد نام پشتکار در ناسا رقابت و تماشا راه اندازی در فرد با پدر و مادر خود را.

حدود یک ساعت به پرواز کنترل تحسین پمپ مشت رد و بدل هوا آغوش و pantomimed بالا-سپاس هنگامی که موشک به سمت چپ مدار زمین آغاز شد و برخورد به سوی مریخ.

"ما را ترک ساختمان. ما در راه ما را به مریخ" پشتکار ارشد مهندس آدم Steltzner گفت: از JPL.

اگر همه به خوبی می رود, مریخ نورد فرود به سطح مریخ در فوریه. 18, 2021, در چه ناسا تماس هفت دقیقه وحشت در طی آن صنعت را از 12,000 مایل در ساعت (19300 بی kph) به توقف کامل. آن است که حمل 25 دوربین و یک جفت میکروفن را قادر خواهد ساخت که زمینیها به vicariously برچسب همراه است.

پشتکار را هدف Jezero دهانه خائنانه ناشناخته گستره تخته سنگ ها و صخره های شنی و احتمالا سنگ تحمل شیمیایی امضای میکروب ها از آنچه که یک دریاچه بیش از 3 میلیارد سال پیش. این مریخ نورد را ذخیره نیم اونس (15 گرم) نمونه های سنگ در ده ها تن از سوپر-تیتانیوم استریل لوله.

آن را نیز عرضه خواهد کرد و یک مینی هلیکوپتر که تلاش خواهد کرد اولین پرواز شده بر روی یک سیاره دیگر و تست کردن فن آوری های دیگر برای آماده سازی راه را برای آینده فضانوردان. که شامل تجهیزات برای استخراج اکسیژن از مریخ نازک دی اکسید کربن جو است.

این طرح برای ناسا و آژانس فضایی اروپا به راه اندازی یک حشره دار تلماسه در 2026 به بهانه نمونه های سنگ, به علاوه یک کشتی موشک قرار داده است که نمونه ها به مدار اطراف مریخ است. سپس یکی دیگر از فضاپیما ضبط خواهد شد در مدار نمونه و آنها را به خانه آورد.

نمونه های گرفته شده از مریخ نمی کشیده شده از شهاب سنگ های کشف شده بر روی زمین به مدت طولانی در نظر گرفته شده است "جام مقدس علمی مریخ" با توجه به ناسا در حال حاضر بازنشسته مریخ تزار اسکات هوبارد.

به جواب قطعی زندگی فراتر از زمین, سوال, نمونه باید توان تجزیه و تحلیل توسط بهترین میکروسکوپ الکترونی و دستگاه های دیگر بیش از حد بزرگ به جا در یک فضاپیما, او گفت:.

"من می خواستم به دانم اگر وجود دارد زندگی جای دیگری در جهان پس از من 9 سال. که بیش از 60 سال پیش" هوبارد گفت: از شمال کالیفرنیا کابین. "اما فقط شاید من زندگی می کنند برای دیدن اثر انگشت از زندگی بازگشت از مریخ در یکی از آن نمونه های سنگ."

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب