آخرین: مرگ و میر در انگلستان پیشی 30,000

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 17 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— انگلستان تبدیل شده است و دوم کشور به رکورد بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

— سابق CDC مدیر: ما برسد 100,000 ویروس مرگ و میر در پایان ممکن است.

— جمهوری-رهبری مجلس میشیگان تحت پیگرد دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

— سنگاپور عفونت ویروس خروش گذشته 20,000.

— روسیه وزیر فرهنگ و تست مثبت 3 عضو کابینه.

___

لندن — انگلستان تبدیل شده است و دوم کشور به رکورد بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رابرت Jenrick این جوامع وزیر گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که یکی دیگر از 649 نفر در انگلستان درگذشت و در همه تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های مراقبت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

که طول می کشد انگلستان رسمی مرگ و میر به 30,076 تنها پشت, ایالات متحده است که بیش از 71,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

دولت بریتانیا است که انتظار می رود به گسترش مستند محدودیت در روز پنج شنبه زمانی که آنها می آیند تا برای, بررسی, تا حدودی به دلیل مرگ و میر بالا باقی می ماند با وجود سقوط در هنگام اندازه گیری بیش از هفت روز.

Jenrick همچنین گفت که فقط تحت 70,000 آزمون coronavirus انجام شد در روز سه شنبه. که از 100,000 هدف دولت در حال تنظیم برای پایان مارس که در آن موفق به رسیدن به دو برابر است.

روز چهارشنبه نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم یک هدف جدید برای تست ظرفیت 200,000 آزمون در روز تا پایان مارس.

___

تام فریدن مدیر سابق CDC شهادت در خانه شنوایی که وجود دارد خواهد بود 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده در پایان ماه مه.

به عنوان بد به عنوان بحران شده است "این فقط آغاز است."

"جنگ ما علیه COVID خواهد بود طولانی و دشوار است."

جمهوری خواه در کنگره اندی هریس از مریلند یک جلسه یکی از شرکت کنندگان گفت: بازگشایی اقتصاد نمی توانید صبر کنید. "ما امن تر از مرگ اگر ما به دنیا نمی," او گفت:.

___

و لانسینگ, میشیگان. — جمهوریخواه-led مجلس میشیگان است تحت پیگرد دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer درخواست یک قاضی اعلام نامعتبر و غیرقابل اجرا و اقامت او در خانه نظم و اقدامات دیگر صادر شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در دادگاه دولت ادعا می کند می گوید: یک سال 1945 قانون است که به فرماندار گسترده اورژانس قدرت به منظور چنین محدودیت های حاکم محلی نه در سطح ایالت اظهارات مانند کسی است که در جای خود از مارس.

این ادعا Whitmer نیاز به تصویب قانونی برای گسترش اعلام و به طور موثر نگه داشتن دست نخورده باقی بماند-صفحه اصلی بخشنامه.

منظور این است که در محل حداقل از طریق مارس 15 و به طور کلی نیاز به مردم را به پناهگاه در محل جز برای انجام بحرانی شغل و ورزش در خارج از منزل و خرید مواد غذایی و یا موارد دیگر.

تقریبا از 4200 نفر در میشیگان اند و از عوارض ناشی از COVID-19.

___

مادرید — اسپانیا دولت امن حمایت از پارلمان اسپانیا به گسترش دولت ملی اضطراری و ویروس مستند اقدامات برای دو هفته.

وضعیت اضطراری آغاز شد که در 14 مارس در زمانی که منطقه ای مقامات بهداشتی از دست داده بود کنترل coronavirus گسترش خواهد در حال حاضر از طریق اجرای مارس 24.

جناح چپ ائتلاف دولت موفق به کسب رای با وجود از دست دادن حمایت از حزب مخالف اصلی و دیگر متحدان. آن را به طوری قابل توجه معاملات در آخرین لحظه با دیگر احزاب است.

با وجود رای "بله" آنها خواست نخست وزیر پدرو سانچز به آمده تا با یک جایگزین برای وضعیت اضطراری که به اجرایی خود را قدرت فوق العاده ای. برخی از اسپانیا اداری مناطق احساس آن را نقض و در قدرت خود را.

دولت معتقد فرمت بسیار مهم است به طول یک مستند است که موفق شده در یک بخشی در شیوع. آن را نیز می گوید که در آن مورد نیاز است برای اعمال پیچیده آن عقبگرد برنامه ریزی برای مستند متفاوت خواهد بود که توسط استان به عنوان آنها آماده شدن برای موج دوم ممکن است.

___

میلان — تعداد افرادی که بهبود از coronavirus در ایتالیا بالاتر از تعداد افرادی که در واقع مثبت برای اولین بار از ایتالیا, ایجاد اولین مناطق قرمز در فوریه. 21.

همانطور که از روز شنبه در مجموع 93,245 مردم شده اند اخراج از بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از این ویروس در حالی که 91,528 مردم مثبت در حال حاضر با توجه به عمران سازمان حفاظت.

در ضمن هر دو تعداد مرگ و میر و جدید مثبت ساخته شده خود را در بزرگترین جهش از روز یکشنبه.

مقامات ثبت 369 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن ایتالیا با مجموع مرگ و میر به 29,684 در حالی که تعدادی از عفونت های جدید افزایش 1,444 ضربه 214,457.

ایتالیا شروع به کاهش سخت مستند اقدامات روز دوشنبه اما انتظار می رود به یک زن و شوهر از هفته قبل از آن آشکار است که آیا کسب آزادیهای بیشتر در نتیجه افزایش عفونت و مرگ و میر.

ایتالیایی ها گفته بودن به پوشیدن ماسک و دستکش زمانی که خارج از خانه به عنوان برخی از 4.4 میلیون نفر از مردم بازگشت به کار این هفته نیز بیشتر تولید باز بود و بیشتر کسب و کار از جمله قهوه میله را خارج و تنها سفارشات.

___

نیویورک — اکثریت بزرگی از مردم که به تازگی بستری با کروناویروس در نیویورک هستند یا بازنشسته یا بیکار بودند و اجتناب از حمل و نقل عمومی با توجه به دولت جدید بررسی اولین نگاه مردم هنوز به طور جدی بیمار با وجود شش هفته شدید اجتماعی فاصله.

بررسی 1,269 بیماران بستری در 113 بیمارستان بیش از سه روز اخیر سر در گم انتظارات که موارد جدید خواهد بود توسط کارگران ضروری به خصوص کسانی که سفر در حمل و نقل عمومی.

بازنشستگان اختصاص 37 درصد از بستری شدن در بیمارستان در طی بررسی دوره است. یکی دیگر از 46 درصد بیکار بودند. تقریبا سه چهارم شد و 51 سال یا مسن تر.

تنها 4% استفاده از حمل و نقل عمومی در زندگی روزانه خود را با توجه به بررسی.

___

لاس وگاس — MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی اعلام کرده است که furloughs از بیش از 60 ، 000 کارکنان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نوبه خود می تواند به اخراج.

اقدام مدیر عامل شرکت بیل Hornbuckle ارسال حقوقی جمعه به کارکنان گفت: گردشگری هوا پیش بینی برخی از furloughed کارگران ممکن است برای بیش از شش ماه و برخی نه در همه.

کارکنان باقی خواهد ماند کردند وضعیت تا Aug. 31 سپس این شرکت مجاز به شروع به اخراج. اطلاع مطابق با کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل می کنند که در نظر گرفته شده است برای اطمینان از کارکنان متوجه پیشرفت قابل توجه قبل از اخراج.

این شرکت استقبال می furloughed کارکنان یک بار در صنعت بازیابی, اما ممکن است بسیاری از پیدا کردن اشتغال دائم در جای دیگر قبل از آن Hornbuckle گفت. وی افزود: تقاضای سفر است که انتظار می رود به طور مداوم کاهش به اوایل 2021.

___

سارایوو بوسنی و هرزگوین — ایتالیا فرستاده است پزشکان به بوسنی برای کمک به این کشور در بالکان مقابله با آن شیوع کروناویروس.

دو نظامی ایتالیایی پزشکان که قبلا "شرکت در تلاش مافوق انسانی به کمک ایتالیایی ها" آلوده به ويروس جديد وارد سارایوو شنبه, بوسنی مدنی امور وزارت در بیانیه ای گفت.

در حالی که در بوسنی, ایتالیایی پزشکان نظامی را تحت زنجیره فرماندهی اتحادیه اروپا نیروی مستقر در این کشور EUFOR در بیانیه ای گفت شنبه.

پس از بوسنی 1992-95 جنگ بیش از 60,000 نیروهای مستقر در سراسر کشور برای حفظ صلح است. در سال 2004 حافظ صلح دستور تحویل داده شد به اتحادیه اروپا که در حال حاضر چند صد سرباز بر روی زمین است.

پزشکان خواهد شد بازدید از بیمارستان در بوسنی "برای به اشتراک گذاشتن خود را دست اول دانش و تجربه برخورد با COVID-19 بحران در ایتالیا" EUFOR بیانیه اضافه شده است.

به عنوان چهارشنبه بوسنی تایید کرده است نزدیک به 2000 مورد از عفونت از جمله 86 مرگ و میر.

___

سنگاپور — سنگاپور عفونت ویروس رسید گذشته 20,000 بیشتر کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ تشخیص داده شد.

شهر-دولت گزارش 788 موارد جدید در مجموع 20,198 سوم بالاترین در آسیا بعد از چین و هند است. کارگران خارجی ساکن در خوابگاه اختصاص حدود 90 ٪ از موارد.

مقامات می گویند قیام در میان کارگران خارجی بود و انتظار می رود در میان مداوم ویروس تست در ده ها تن از خوابگاه شده است که قفل شده است.

سنگاپور اجازه خواهد داد که انتخاب کسب و کار به کار در مارس 12 تدریجی عقب از دو ماه مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به تاریخ 1 ژوئن.

___

برلین — مقامات آلمانی را پاک راه را برای رستوران ها و هتل ها و مغازه ها باقی مانده به بازگشایی در هفته آینده. آنها همچنین در حال قرار دادن در محل مورد نیاز به reimpose اگر محدودیت جدید کروناویروس عفونت بیش از یک مجموعه عدد است.

آلمان که شروع به خاموش کردن زندگی عمومی در اواسط ماه مارس دیده است عفونت های جدید به طور قابل توجهی کاهش در هفته های اخیر و فشار برای رهایی از خاموش کردن کوه. آن شروع به شل شدن محدودیت های بیش از دو هفته پیش هنگامی که در مغازه های کوچک اجازه داده شد به بازگشایی شده است. امکانات دیگر از جمله آرایشگری و باغ وحش را دنبال کرد.

آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت پس از مشورت با فرمانداران آلمان 16 آمده است که "وضعیت کنونی را ممکن ساخته است که ما می تواند ... توافق در بیشتر بازگشایی."

آلمان فوتبال لیگ بوندسلیگا خواهد بود و مجاز به ادامه بازی در نیمه دوم اردیبهشت.

مرکل گفت که مقامات منطقه ای را برای دستیابی به یک "مفهوم محدوديت" برای هر شهرستان است که گزارش جدید 50 مورد در هر 100,000 نفر در عرض یک هفته. هدف این است که برای جلوگیری از یک جدید در سراسر کشور خاموش کردن.

___

میلان — میلان در حال اجرا است هدفمند داوطلبانه تست آنتی بادی از اتوبوس و تراموا رانندگان به عنوان بخشی از یک مطالعه با دانشگاه میلان.

پروفسور ماسیمو Galli که در حال اجرا است مطالعه برای شهرستان می گوید: تست معتبر برای غربالگری. آنتی بادی آزمون خواهد بود و به دنبال با یک ویروس آزمون برای دیدن اگر آن را با آنتی بادی در حال حاضر مثبت است.

شهردار جوزپه ساله می گوید: نتایج مطالعه منتشر خواهد شد زمانی که نمونه به اندازه کافی بزرگ است. او می گوید هدف از آنتی بادی تست برنامه های ارائه اطمینان به مردم بازگشت به کار به عنوان ایتالیا برطرف آن مستند.

"درست است که مردم در حال بازگشت به کار لازم است" سالا گفت. "اما ما نیاز به قرار دادن شهروندان ما در این وضعیت به آرام زمانی که آنها بازگشت به کار."

___

مسکو — مقامات روسیه تصمیم گرفته اند به بازگشایی تمام کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز در پایتخت با شروع هفته آینده با استناد به یک نرخ پایدار coronavirus.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می گوید: از آن خواهد شد تا به مقامات در دیگر مناطق کشور برای تعیین زمانی که آن را ممکن است به سهولت مستند اقدامات در محل پس از پایان ماه مارس. پوتین می گوید لازم است که با احتیاط برای جلوگیری از افزایش سرایت.

روسیه ثبت شده 165,929 coronavirus موارد و 1,537 مرگ و میر.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین نسبت افزایش تعداد عفونت در پایتخت به گسترده تر تست کرد و گفت: این تعداد از بیماران در بیماری جدی است پایدار باقی مانده است.

او می گوید این شهر کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز خواهد شد و باز روز سه شنبه. سوبیانین می گوید این حرکت را دوباره فعال یک و نیم میلیون شغل در مسکو و 3.5 میلیون شغل در جای دیگر در کشور است.

___

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio می گوید: افزایش coronavirus عفونت نرخ خارج از منطقه متروپولیتن نیویورک باید به عنوان یک هشدار به کشورهای دیگر به بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت.

"این تمایل به راه اندازی مجدد و باز بدون اینکه لزوما اشاره به حقایق واقعی از آنچه که خطرناک است" de Blasio گفت: در سی ان ان "روز جدید است."

شهردار می گوید نیویورک موفق در کاهش عفونت ویروس نرخ های اجتماعی زیر فاصله سفارشات و با پوشیدن ماسک ،

او می گوید این پیام را به سایر نقاط کشور است "یادگیری از چقدر تلاش چقدر نظم و انضباط در آن زمان به در نهایت به این اعداد و همان مسیر را دنبال کنید." در غیر این صورت او می گوید: وجود امکان تجدید حیات.

شده اند وجود دارد بیش از 13000 مرگ و میر در پنج بخش نیویورک شهر نیویورک به علاوه یکی دیگر از احتمال 5,000 مقصر ویروس اما تایید نشده توسط تست های آزمایشگاهی.

ایالت نیویورک ثبت شده 230 مرگ و میر در روز دوشنبه به مراتب پایین تر از اوج 799 در 8 آوریل.

___

بروکسل — بلژیک نخست وزیر سوفی Wilmes اعلام شل اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد بیشتر مغازه ها برای باز کردن در هفته آینده و به میزبانی دوستان و یا اعضای خانواده در خانه.

Wilmes می گوید: خانواده ها دعوت می کنند تا به چهار نفر شروع یکشنبه.

کار از راه دور "باقی مانده هنجار" و اکثر مغازه ها و کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن در هفته آینده. با این حال, رستوران ها, میله های فرهنگی و سالن های بسته باقی خواهد ماند. ورزشی مسابقات لغو شده است تا ژوئیه 31.

پوشیدن ماسک در حالی که در حال اجرا errands توصیه می شود اما نمی تواند الزامی است.

بلژیک یک کشور از 11.5 میلیون دلار بیش از 50000 تایید coronavirus موارد و 8,339 مرگ و میر.

___

مسکو — روسیه وزیر فرهنگ دارای آزمایش مثبت برای coronavirus سوم روسیه عضو کابینه آلوده.

وزیر فرهنگ و ارشاد اولگا Lyubimova دارای علائم خفیف و تحت درمان در خانه, با توجه به دفتر او. این وزارت می گوید Lyubimova حضور در تماس های تصویری با مقامات دیگر است.

نخست وزیر میخائیل Mishustin و ساخت و ساز وزیر ولادیمیر Yakushev گزارش شده به این ویروس در هفته گذشته است.

آن روشن نیست اگر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ملاقات کرده بود با هر یک از آلوده کردند. پس در اوایل شیوع رهبر روسیه محدود کرده است که در جلسات و روشن به روزانه تماس های تصویری با مقامات.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن