به اتفاق آراء دیوان عالی کشور می اندازد 'Bridgegate' محکومیت

توسط جسیکا GRESKOواشنگتن (اوپک) روز پنج شنبه دادگاه عالی انداخت از محکومیت دو سیاسی خودی درگیر در نیوجرسی "Bri

توسط ATSHNEWS در 18 اردیبهشت 1399

توسط جسیکا GRESKO

واشنگتن (اوپک) روز پنج شنبه دادگاه عالی انداخت از محکومیت دو سیاسی خودی درگیر در نیوجرسی "Bridgegate رسوایی" و گفت که "نه هر فاسد قانون توسط دولت و یا مقامات محلی یک جرم فدرال."

دادگاه گفت: در یک تصمیم به اتفاق آرا روز شنبه که دولت تا به حال overreached در تعقیب دو متحدان سپس-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی, Bridget Kelly و لایحه Baroni, برای نقش خود در سیاسی بازپرداخت طرح که ایجاد ترافیک به مجازات دموکراتیک شهردار که حاضر به حمایت از حزب جمهوری خواه گشتند. کلی بود و کریستی زمانی معاون رئیس ستاد. Baroni بالا بود کریستی منصوب به قدرت پورت اپراتور نیویورک در منطقه پل ها تونل ها و فرودگاه ها و بنادر.

کلی و Baroni متهم به تقلب و توطئه برای مکر و در سال 2013 به تغییر جریان ترافیک بر روی پل جورج واشنگتن بین شهر نیویورک و نیوجرسی به طور مصنوعی ایجاد بن بست در نیوجرسی فورت لی. ترافیک تغییر آمد و پس از فورت لی شهردار کاهش یافته و به تایید کریستی.

"بدون هیچ دلیل دیگر از سیاسی, payback, Baroni و کلی استفاده می شود فریب برای کاهش فورت لی خطوط دسترسی به پل جورج واشنگتن — و در نتیجه به خطر انداخته ایمنی شهر و شهروندان است. اما نه هر عمل فاسد توسط دولت و یا مقامات محلی یک جرم فدرال. از آنجا که این طرح در اینجا نیست هدف به دست آوردن پول و یا اموال Baroni و کلی نمی تواند نقض فدرال-برنامه تقلب یا تقلب سیم قوانین" عدالت النا کاگان نوشت: برای دادگاه.

نتیجه لین تجدید شد و چهار روز از ترافیک. ساختگی ترافیک مطالعه مورد استفاده به عنوان پوشش برای تغییر اما دادستان گفت: انگیزه سیاسی بود payback. در یک نقطه کلی نوشت یک ایمیل به در: "زمان برای برخی از مشکلات ترافیک در فورت لی."

کریستی را رد کرده است دانستن در مورد برنامه gridlock جلوتر از زمان و یا آن را به عنوان اتفاق می افتند. دادگاه شهادت تناقض حساب خود اما رسوایی کمک کرد تا خود را از خط خارج 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

کلی بود هفته از آغاز یک 13-حکم ماه سال گذشته زمانی که دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن در مورد. Baroni آغاز شده بود خدمت 18 ماه حبس اما از زندان آزاد شد پس از بالا دادگاه به توافق رساند.

تصمیم دادگاه به طرف با کلی و Baroni همچنان یک الگوی از سال های اخیر از محدود کردن دولت توانایی تعقیب موارد فساد.

در سال 2016 دادگاه رشوه محکومیت سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی. باب مکدانل. در سال 2010 دادگاه به شدت پیشتر دادستان' استفاده از یک قانون ضد تقلب در مورد سابق مدیر عامل شرکت انرون جفری Skilling.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im