مستند خواهد ماند در مناطق گوید PM

میسور | No comments

متحده خواست برای مشخص شدن مناطق رنگ قرمز و سبز و نارنجی مناطق بر اساس ميزان عفونت

دهلی نو: به عنوان هند وارد هفته پایانی در سراسر کشور مستند, نخست وزیر نارندرا ویدیو کنفرانس با رئیس وزیران صبح امروز به بحث در مورد راه پیش رو. این چهارمین چنین نشست بین نارندرا و وزرای ارشد دولت پس از وقوع پدید آمده است.

مودی گفت: سیستم مدیریت محتوا است که اقتصاد هند خوب بود و نشان داد که Coronavirus مستند ادامه خواهد داد در بخش هایی از این کشور بدترین مبتلا به عفونت است. “وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در اقتصاد در مقابل اقتصاد ما خوب است” مودی گفت: سیستم مدیریت محتوا.

رفتن توسط دقیقه از این جلسه به نظر می رسد مانند مستند ادامه خواهد داد و در نقاط با محدودیت های که در حال حاضر در نیروی. Mysuru بیش از حد یک کانون و یک منطقه قرمز و ساعت نشان داد در جلسه ای که متحده داده خواهد شد و مسئولیت به دنبال فردی مناطق و سفت یا شل مستند اقدامات است.

وزیر کارناتاکا B. S. Yediyurappa هم حضور داشتند امروز به صورت ویدئو کنفرانس. اما روشن بخشنامه آمده است نه از مرکز تا کنون در این مستند آرامش است. ساعت مودی است که به احتمال زیاد به نشانی کشور به هجی کردن استراتژی خروج هر چند تاریخ و زمان آدرس شده اند نه نهایی.

گزارش گفت: نخست وزیر خواسته است همه کشورها برای آماده سازی طرح خود را در خروج از این مستند توسط demarcating ولسوالی رنگ قرمز و سبز و نارنجی بر اساس سطح از عفونت است. فعالیت های اقتصادی هستند به احتمال زیاد به بازگشایی سبز و نارنجی مناطق. اما هر گونه فعالیت های تجاری خواهد شد مجاز به راه اندازی مجدد تنها با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پوشیدن ماسک.

در سخنان آغازین خود در این نشست که در آن نه وزرای ارشد نیز صحبت کرد, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه خواسته متحده به شدت اجرای دستورالعمل ها و اعمال محدودیت در طول مستند. شاه آموخته است باید گفت که این یک نبرد طولانی است که به مبارزه با صبر و حوصله.

بسیاری از وزرای ارشد گفت: این مستند نباید برداشته شود یک شبه و باید همچنان با تسهیلات بیشتر برای حداقل یک ماه. دهلی نو, Maharashtra, Madhya Pradesh و بنگال غربی می خواستم این مستند به تمدید شود. اوتار پرادش و تامیل نادو تمایل به رفتن با مرکز تصمیم گیری در این زمینه است.

مودی در تصویری-کنفرانس دیده شد پوشش صورت خود را با یک سنتی ‘gamcha’. این ساعت را ‘gamcha” بود یک دشت سفید رنگ با یک دریا سبز بررسی الگوی. پوشش دهان و بینی با یک سنتی ‘gamcha’ بوده است رفتن به گزینه برای مودی در یک پیشنهاد به مردم را آگاه چگونه آنها می توانند به راحتی اقدامات احتیاطی در برابر Coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>