بیکاری-ادعای کلاهبرداری یک پست الکترونیکی-در رای گیری هشدار

خواهد دولت را سیل از ساختگی بیکاری-به نفع برنامه های کاربردی ارائه یک پنجره از آنچه که ما ممکن است با پست الکت

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

خواهد دولت را سیل از ساختگی بیکاری-به نفع برنامه های کاربردی ارائه یک پنجره از آنچه که ما ممکن است با پست الکترونیکی-در رای گیری برای آینده اولیه و کلی انتخابات ؟

هر چند بی شباهت هر دو مربوط به کشورهای مشترک المنافع توانایی مقابله با سابقه شرایطی ایجاد شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش کمک های بیکاری در یکشنبه زمینه افزوده به گزارش قبلی از تقلب در مقیاس بزرگ در شکستن رکورد تعداد براده برای مزایای بیکاری.

آژانس حاکی از آن تا به حال شناسایی بیش از 58,000 ادعاهای جعلی و بهبود در مجموع $158 میلیون از 20 ژوئن.

در ممکن است, رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر دولت فاش کرد که پیچیده بین المللی کلاهبرداری شبکه را هدف قرار داده بود دولت بیکاری آژانس همراه با کسانی که در مورد یک دوجین کشورهای دیگر در تلاش آشکار برای استفاده از آن غرق دفاتر با توجه به بالا رفتن سرسام آور کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که اومدی درخواست دعا برای توقف هفتگی پرداخت برای برخی از متقاضیان و به بلوک اولیه براده از دیگران آن را به عنوان مورد بررسی قرار گرفت.

دولت فاش نمی, چگونه بسیاری از ادعاهای شده اند را در خود نگه دارد و یا از مسدود بودن در زمینه به دلیل یک متقلب در حال حاضر استفاده می شود به سرقت اطلاعات مربوط به فایل در یک مدعی را به نام.

آزادی گفت: سرقت اطلاعات شخصی شده بود که قبلا به دست آمده در "اطلاعات تجاری نقض" نامربوط به همه گیر و یا بیمه بیکاری.

با توجه به دولت بیش از 1.6 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد از 8 مارس تا 30 ژوئن که حدود 62 درصد از کسانی که ادعا می پرداخت و یا تلقی شده است واجد شرایط پرداخت می شود. انکار شده اند به دادگاه تجدید نظر در مورد 70,000 موارد است.

ما نمی تواند مطمئن باشد که آیا اطلاعات ارائه شده توسط دولت به منزله اکثریت تقلب و یا فقط نوک کوه یخ از بودجه fleeced از کشورهای مشترک المنافع.

و در حال حاضر دولت آماده به انجام دیگر کار عظیم مملو از عدم قطعیت و پتانسیل برای تقلب.

فرماندار قوانین امضا دوشنبه که هدایت وزیر امور خارجه ویلیام گالوین به ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای سپتامبر. 1 اولیه انتخابات ماه ژوئیه 15.

طرفداران اصرار دارند که قانون جدید اجازه خواهد داد که رای دهندگان برای شرکت در انتخابات آینده چرخه بدون قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

با نزدیک به 4.6 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده در فوریه چگونه می تواند به دولت اطمینان حاصل شود که هر پست-در رای گیری برنامه ارسال خواهد شد به آدرس سمت راست و یا تحویل به کسی که در میان زندگی ؟

و چه اتفاقی می افتد به کسانی که در رای گیری برنامه های کاربردی اگر هر کدام از این موارد رخ می دهد ؟

در رای دولت می گذرد, ما هرگز نمی دانید ممکن است.

سوالات بیش از حد مجاز استفاده از پول فدرال است و تاخیر در آن پستها.

"ما امیدوار به انجام آن در آن تاریخ (15 ژوئیه). این قانون خواستار آن است. اما مجلس فرستاده است نه پول. ما نمی تواند پرداخت هزینه برای هزینه پست. ما نمی تواند پرداخت هزینه برای چاپ تا زمانی که ما پستی مجوز. ما نمی توانیم خرید مجوز تا زمانی که ما پول" وزیر گالوین به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

استخوان مشاجره تفسیری است. وجود اختلاف نظر بر سر اینکه آیا راهنمایی از انتخابات کمک کمیسیون متحده اجازه می دهد تا به استفاده از بودجه فدرال از طریق مراقبت در عمل به برنامه های کاربردی ایمیل به رای دهندگان.

تا زمانی که حل و فصل است که پست الکترونیکی حلزون هیچ جا.

ما اعتماد دولت انتخابات به یادگیری از دعا را تایید شکست.

اگر نه, ما با شما برای یکی دیگر از سوار coaster غلتکی آمدن این چرخه انتخابات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن