من احساس غاصب در کالج: کمک های مالی را کلاله


من به یاد داشته باشید زمانی که من استفاده می شود به رفتن به من افتخار رول جوایز در مدرسه ابتدایی.

پدر و مادر دعوت به حضور خواهد نشستن در پشت دانش آموزان است. من عینک دو کامل, موی جودی ابوتی, بافته پایین به باسن من باز پشت سر من به عنوان من می خواهم من را قبول کرد. مامان من نشسته بود در دور برگشت در لباس کار: یک سفید کننده رنگ آمیزی بالا, مو frizzed از گرما و خارش دست از آلرژی به محصولات تمیز کردن. پدر من نمی تواند حضور او در اواخر شب. من می خواهم ایستاده کمی شرمنده از ظاهر خود را به عنوان هر هفت سال خواهد احساس احاطه شده توسط میانه به upper-middle-class پدر و مادر در نظر گرفتن تصاویر خوب با بچه های خود را. “ادامه کار سخت اجراییو شما بزرگ انجام,” او می گفت: مالش پشت من به آرامی در محافل. پس من همچنان به کار سخت در تمام طول دبیرستان.

دنیای واقعی

unsplash.com

همه گیر و پیاده روی تاب برداشت من از واقعیت است. من زندگی در یک حباب کامل تصور یک مدل زیبا و شگفت انگیز از فارغ التحصیلی. من هرگز هر یک از آن. ناگهان همه چیز احساس بی اهمیت. من خوشبختانه فارغ التحصیل از یکی از آهنربا مدارس در فلوریدا با یک سقف بالای سر من و در سلامت خوب است. جهان بلد و مسائل من احساس کوچک است. من احساس موفق در دبیرستان و در عین حال من احساس می کنم هرگز سزاوار هر یک از آن. دیگران مبارزه برای زندگی خود را در حالی که من نشسته و به راحتی در خانه من برای استفاده از بورس تحصیلی پس از کمک هزینه تحصیلی. این احساس درست نیست.

تجربه های جدید

unsplash.com

دانشگاه فلوریدا به من یک کمک هزینه تحصیلی. این Machen فلوریدا فرصت دانشمندان (MFOS) برنامه کامل سوار تحصیلی برای کم درآمد اول-نسل کالج, کنندگان, تغییر زندگی من به طور کامل. ناگهان من احساس نمی مانند پدر و مادر من احساس بر دوش من نیاز مالی ندارم. من می تواند حمایت خودم را در حالی که همچنین با حضور در دانشگاه است.

اما من در مواجهه با چالش های جدید. دختران شروع کردم به اتاق با تمام جستجو برای شغل با شوق و ذوق. از آنها خواسته در مورد تقسیم بندی مواد غذایی و صحبت در مورد پرداخت اجاره. آن را ساخته شده من چرخش سر. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم مردم بود باز در مورد وضعیت اقتصادی خود را. دیدن آنها استرس شکست قلب من به خصوص از آنجا که من تجربه این تمام زندگی من است. هر سه از هم اتاقی های من بیرون آمدن استعداد و هوش. آنها نگران ساخت مطمئن شوید که آنها می تواند پرداخت همه چیز خاموش است. من نگران این چیزها به همان اندازه و با بازپرداخت از MFOS من می دانستم که من خوب بود. من احساس غاصب. جعلی. یک تقلب است. من که هستم به نشستن در اینجا و ناله و شکایت کردن در مورد پردیس باز نمی, و یا رفتن خارج که مردم حق زندگی در کنار من را تا پایان تاکید در حالی که همچنین در حال مطالعه برای درجه خود را?

آن را احساس می کند مانند یک بریده بریده نفس کشیدن از هوای سرد. من به تنهایی نیست. بسیاری از هموطنان من MFOS دانشمندان بیان شده همان مقدار از گناه. مطمئنا ما باید احساس سپاسگزار برای همه کمک ما را دریافت کنید ؟ اما در امریکا وجود دارد نهفته است زمینه ای منفی انگ در مورد ‘جزوه’ و کمک گرفتن. عمیق کردن من می دانم که کمک هزینه تحصیلی وجود دارد به من کمک کند فاستر یک آینده بهتر برای بچه ها که بزرگ شدم با من مبارزه. طول می کشد برخی از ژیمناستیک ذهنی برای ایجاد حس از همه از آن و به خودم اجازه می دهد به احساس سپاسگزار.

کمک های مالی است که نفت خام واقعیت: کمک تصمیم گرفته است با دیگران. این به این معنی که افرادی که فقط به عنوان مستحق ممکن است آن را دریافت کنید. زندگی با دختران فقط به عنوان با استعداد که من هستم اما شناخت آنها تجربه برخی از امتیازات کردم که آنها را به کالج دشوار است. من خود را تشخیص خوب-naturedness مردم اما به سادگی تحت کمتر خسته کننده و چالش ها از من برای رسیدن به دانشگاه.

بخشی از مشکل در کالج در حال آمدن به شرایط با پذیرش کمک به عنوان یک چیز خوب است. با وجود آن کمک به آرامی تبدیل شدن به چیزی از من قدردانی به جای دیدن را به عنوان یک گناه زده سفر. من یادگیری به این به عنوان یک تجربه مثبت به عنوان آن را به من می آموزد بیشتر مسئولیت مالی. این حس غاصب سندرم نمی خواهد برود در یک چشم بر هم زدن اما با کمک مربیان و مشاوران من به آرامی یادگیری چگونه برای قدردانی از این برنامه برای آنچه در آن می کند.

در پایان من می دانم که این کمک خواهد کرد که فشار یک نسل جدید از موفقیت است که باید به مبارزه در برابر مبارزات خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ قبل از آنها. درست مثل من به مادرم قول داده هر رول افتخار مراسم “Sí مامی, من کار سخت خواهد شدبنابراین یک روز بزرگ خواهد شد و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد لوایح دیگر.” من ادامه خواهد داد به کار سخت در تمام طول دانشگاه و دانشکده حقوق و من آن را با غرور و افتخار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید