10 راه فارسی رشته ایستادگی کردن به شرکت چاپ و نشر

آیا شما تا کنون صرف دوران کودکی خود را ریختن بیش از صفحات هری پاتر و سنگ جادوکه مایل به تبدیل شدن به یک نویسند

توسط ATSHNEWS در 24 اردیبهشت 1399

آیا شما تا کنون صرف دوران کودکی خود را ریختن بیش از صفحات هری پاتر و سنگ جادوکه مایل به تبدیل شدن به یک نویسنده ؟ یا شاید شما صرف روز و شب با یک کتاب در دست ساخت روزانه کتابخانه سفر و در حسرت یک زندگی واقعی ادوارد کالن به نشان می دهد تا در آستان خود را. همانطور که شما مسن تر و رسیده مخوف تصمیم همه دانشجویان صورت شما می دانست که در قلب خود را که شما نمی تواند عمده در هر چیزی اما به زبان انگلیسی. با وجود ثابت, "اوه, بنابراین شما در حال رفتن به یک معلم" انگلیسی دوبله و "زبان انگلیسی ؟ چه می تواند شما را با زبان انگلیسی ؟ " اظهارات خود را در مسیر سر راست برای اپل بزرگ خانه کوچک bookworm در. به زودی کسانی که آرزوی نوشتن شروع به شکل کاملا جدیدی: چاپ و نشر کتاب. کلید عالی به عنوان یک زبان اصلی می رود دست در دست با آنچه که انتشار مستلزم: تخیل و خلاقیت و شور و شوق برای کتاب. کنجکاو به دانستن چگونه به نوبه خود عشق به ادبیات را به یک زندگی, تنفس کار ؟

نگه داشتن خواندن برای بالا 10 راه به زبان انگلیسی رشته می تواند برای همیشه باقی می ماند تا پیچیده شده در یک کتاب خوب و برای آن پرداخت می شود.

1. ایجاد یک نمونه کارها آنلاین.

serena van der woodson saying she'll stay at home and work on her blog
giphy.com

تعمق بهترین راه برای نوشتن رزومه کامل? اولین و مهمترین, به دست آوردن برخی از تجربه مرتبط. اکثر شرکت انتشارات جستجو برای متقاضیان با واقعی حضور آنلاین به خصوص آنهایی که نشان می دهد علاقه های فعال در زمینه نوشتن و یا ویرایش. "پس از انتشار شامل, خلاق, پس زمینه, شرکت های خاصی می خواهید شواهد" گفت: Brian Byrnes, حرفه ای, خدمات مشاور در سنت جان دانشگاه. "E-مجموعه هستند یک منبع ارزشمند برای ساخت و نمایش خود را در نوشتن محتوابنابراین ایجاد, ایجاد, ایجاد کنید." فرم یک وب سایت یا یک وبلاگ کامپایل تمام خود کار مرتبط و امکان بالقوه شغل یک نگاه اجمالی در همه دستاوردهای خود را.

2. نوشتن و نوشتن و نوشتن دوباره.

chandler and phoebe talking
giphy.com

گیر به فکر راه هایی برای تقویت و نمونه کارها خود را آنلاین? حفاری از کسانی که گرد و خاکی جعبه نیم-استفاده از مجلات و دوباره وارد سیستم شوید بر روی Wattpad. انتخاب کنید تا یک قلم خود را پیدا کنید تو رفتگی در دیوار و با آن اجرا کنید. "چه نوع از نوشتن می تواند شما را برای ساعت ها در پایانو هرگز حوصله گفت:" دانشگاه نیویورک زبان اصلی Giulia Marolda. "من در واقع شروع به نوشتن روزانه, اشعار پیدا کردن که آنها هر دو یک راه برای خارج شدن از سر من و سرگرم کننده را به بازی با است." امکانات بی پایان وجود دارد وقتی که می آید به نمایش خلاقیت خود را. چه کسی می داند که شما ممکن است حتی توسعه تعجب آور قدردانی برای نوشتن برای لذت بردن (و نه برای خود داستان مدرن نهایی... ببخشید استاد).

3. در آغوش عصر رسانه های اجتماعی.

Betty white on social media
giphy.com

اگر شما به دنبال برای ایجاد یک نام برای خود در این به طور فزاینده ای به دنیای دیجیتال نگاه هیچ بیشتر از تلفن خود را. دریافت نوآورانه با رسانه های اجتماعی: شروع یک وبلاگ ایجاد یک وب سایت را بررسی کتاب در Instagram و یا حتی به صورت یک کانال یوتیوب در تمام booktuber شکوه. تشویق دوستان و خانواده خود را به شما به دنبال و به دست آوردن ابزاری ایده ها و پشتیبانی از صفحات دیگر و یا کانال درست مثل خود شما. خود را صرف تابستان خود را در حال تحول هنری و مبتکر توانایی و فراموش نکنید که برای اضافه کردن "رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار" را به واژگان روزانه.

4. تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده.

nick miller we did it
giphy.com

آه رویای نهایی است. شما خط ناخوانا برخی از کلمات در یک دستمال سفره در یک کافی شاپ و ناگهان شما باید چند میلیارد دلار سری کتاب های سر به فلک کشیده از نوک انگشتان خود را (به سلامتی, J. K. Rowling). در حالی که این اتفاق یک بار در طول عمر برای برخی از نویسندگان آن را غیر ممکن است برای دریافت آثار کمی از نوشتن منتشر شده است. کلید دوستان من اعتماد به نفس است. "چه چیزی باعث می شود یک زبان اصلی ایستادگی کردن همه چیز است که کاملا در رزومه می گوید:" دکتر راشل Hollander, یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه. "نشان دادن اصالت و خلاقیت بهترین راه برای نشان دادن اعتماد به نفس در درون خود نوشتن است." شرکت در این نزدیکی هست باز میکروفون و یا ارائه خود را در شعر و یا داستان کوتاه به یک مجله آنلاین. یک نفس عمیق بکشید و نشان دادن خلاقیت خود را به جهان; اگر شما احساس می کنید به شدت در مورد آنچه شما گردد بنابراین هر کس دیگری خواهد شد. داشتن یک حضور در نوشتن خلاق تنها افزایش شانس خود در رسیدن به آن کارآموزی (و ممکن است در سراسر جهان شهرت).

5. ویرایش حرفه ای.

riz ahmed saying you can edit this out
giphy.com

برای هر کسی که فرمان خود را به اهداف حرفه ای نسبت به حوزه چاپ و نشر, ویرایش, مهارت های عمده دارایی ها. صرف برخی از زمان در حال ویرایش خود را از دوستان در مقاله یاد بگیرند که چگونه به استفاده از MS پیگیری تغییرات (یک ابزار ساده است که اجازه می دهد تا شما را به نمایش ویرایشهای خود را در مایکروسافت ورد) و آشنا با مشترک اشتباهات دستور زبان. معلم خصوصی همسایه خود بچه ها و یا درخواست خود را به مدرسه نوشتن مرکز برای به دست آوردن ارزشمند تجربه در حال ویرایش. "هدف اصلی من در نوشتن این مرکز برای حفظ یک مشتری صدای فرد در حالی که تقویت خود و یا مهارت های نوشتن. این اجازه می دهد تا به من برای ارتباط برقرار کردن با انواع مختلف از نویسندگان در حالی که همچنین کمک به قلم مو رنگ کردن در مهارت های خود گفت:" دیانا عرصه دانشجوی سال دوم نوشتن مشاور مرکز در سنت جان دانشگاه. با ویرایش حرفه ای تجربه زیر کمربند خود را, شما دو برابر خواهد شد شانس خود را در به رسمیت شناخته شده برای کارآموزی به طور فعال به دنبال این توانایی.

6. داوطلب.

rupaul the library is open
giphy.com

انگلیسی رشته درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از حرفه ها و سازمان ها. بخشی جدایی ناپذیر از ایستاده در یک رزومه شامل تجربه داوطلب که خوشبختانه درهای باز برای زبان انگلیسی رشته های اصلی در راه های مختلفی. "هر گونه فعالیت است که تمرکز بر ارتباط با تجزیه و تحلیل و یا گردآوری نمایندگی واقعا مهم هستند," دکتر گفت: ملیسا Mowry, استاد زبان انگلیسی در دانشگاه. "اگر شما مطالعه علوم انسانی, شما منحصر به فرد واجد شرایط برای پرسیدن پرسش های بزرگ و کشف پاسخ به این سوال است." با چنین اعتبار در ذهن فرصت های داوطلب برای زبان انگلیسی رشته شامل موزه ها, قانون شرکت های کتابخانه ها و غیر انتفاعی. استفاده از مهارت های شما یاد بگیرند که از تجزیه و تحلیل ادبیات قرار داده و آن را برای استفاده در دنیای واقعی به نفع دیگران است. اضافه کردن خود را به دست آورد آگاهی از این موسسات و شما فقط ممکن است به اندازه کافی اطلاعات برای نوشتن رمان خود را!

7. دریافت تحصیلات.

Dylan o'brien studying
giphy.com

به یاد داشته باشید به ذکر است که جای کمی در واقع شما با دادن مدرک خود را هنگامی که شما درخواست برای کار در چاپ و نشر. در سراسر کالج اساسی منابع که کمک به افتراق یک رزومه از آینده طبقات و اطلاعات عرضه شده به فارسی رشته. اضافه کردن یک بخش به رزومه کاری خود را برای مربوطه ترم که راه یک کارفرما می تواند جمع آوری منافع خود و در سطح کالج تجربه در مورد یک موضوع. "من متناسب با رزومه من به نمایشگاه به عنوان علاقه زیادی در صنعت چاپ و نشر به عنوان من می توانم به خصوص که من می تواند صحبت می کنند در یک مصاحبه گفت:" جیمی Sterner یک هماهنگ کننده فروش در Penguin Random House. مطمئن شوید که به سرمایه گذاری در برخی از کلاس ها به عنوان مهم مهارت های نوشتن و خواندن و درک مطلب برای نشان دادن تخصص و سطح خود را skillset به هر کسی که مطالعات خود را به کار

8. چه رشته زبان انگلیسی انجام بهترین: بخوانید!

belle with books
giphy.com

این قانون ممکن است دشوار برای همه شما فارسی رشته در خارج وجود دارد... شوخی کردم. من سفارش شما را به خواندن کتاب به عنوان بسیاری از شما می توانید. ماندن تا به روز در آخرین کتاب و روند ژانرهای شما می توانید ثابت کند که شما معنی کسب و کار است. انتخاب یک دسته و خواندن 10 صفحه از کتاب در نیویورک بهترین فروشنده لیست به عنوان یک راه برای نگه داشتن زبانه ها در هر صنعت وزوز. آوردن این درخواست بازگشت به مدرسه و تشویق همسالان خود را به انجام همان. "ایجاد یک انگلیسی یا باشگاه کتاب در مدرسه خود را, و یا اگر آن را در حال حاضر وجود دارد را معنی دار کمک به این باشگاه گفت:" ژاکلین Lepore, رئيس جمهور از سنت جان دانشگاه باشگاه انگلیسی. بحث در مورد رمان به عنوان یک گروه و یا اختصاص ادبیات مبتنی بر صنعت روز به تشویق خوانندگان. فکر می کنم از این به عنوان یک سرگرم کننده تکلیف است که ممکن است جدا کردن و سرعت بخشیدن به شما از دیگر مصاحبه شوندگان.

9. انجام تحقیقات خود را.

miranda priestly walking out of an elevator
giphy.com

زمان به آمار کتاب, er, کامپیوتر من چیست. آیا شما مشتاق به دانستن تمام امکانات شغلی که در انتظار? تحقیقات آنها. می دانید "پنج بزرگ" شرکت چاپ و نشر در New York: Macmillan, Penguin Random House, Simon and Schuster, Hachette و HarperCollins. این ناشران به گواه برخی از بزرگترین نامها در ادبیات; به نام چند, Toni Morrison, C. S. Lewis and Stephen King. اما نمی شود ترس به شروع به کوچک یا. Plenty از کتاب درسی و مستقل چاپ و نشر همیشه نیاز به کارورزانو آنها صمیمی هستند به اندازه کافی است که شما ممکن است به دست آوردن تجربه. شما همچنین ممکن است بخواهید به درخواست برخی از ژانرهای که نیاز به سردبیران و کارورزان. بزرگ در رمز و راز و یا عاشقانه ؟ اعمال می شود به یک بله یا جوان خواننده اثر. تا به حال از گرفتن دست خود را در پرفروش بعدی قبل از هر کس دیگری ahem, میراندا روحانی-سبک ؟ به عنوان پرادا-پوشیدن شیطان خودش می گوید: "تمام شد." در حال حاضر مطالعه ،

10. باز به همه فرصت.

lena Dunham writing an article that exposes her vulnerabilities
giphy.com

هنگامی که تقاضا برای انتشار مشاغل, دریغ نکنید به درخواست به هر موقعیت موجود است. در حالی که آرزوی شما برای که آرزو موقعیت ویرایش کارآموز, نگاهی به دیگر گزینه های در دسترس. به ثمر رساندن یک کار به عنوان یک فروش دیپلم یا کارآموز بازاریابی می تواند یک سنگ پله به صورت آموزش های مفید دیگر در زمینه های, در حالی که هنوز ایجاد خود را به عنوان یک عضو از یک خانه چاپ و نشر. از آنجا شما می توانید شبکه و به دست آوردن ضروری مهارت های رهبری برای کمک به پیشرفت شما به موقعیت های مختلف (در حالی که در ضمن شما حتی ممکن است کشف یک استعداد برای نقطه ای فعلی خود را). همچنین, سعی کنید به یک ذهن باز هنگامی که داده های جدید نوشتن فرصت است. "دانش آموزان علاقه مند به نوشتن نباید خجالتی در مورد ارسال مقالات شخصی و یا تبادل ایده های داستان به روزنامه های محلی و وب سایت. Byline قبل از ورود به نیروی کار صحبت می کند حجم در رزومه" گفت: نویسنده مستقل جسیکا جونز-گورمن. اگر شما مایل به گرفتن خطرات و مرحله خارج از جعبه, شما ممکن است کشف جدید شور و شوق و مهارت در زمینه چاپ و نشر است که به موشک وار رفتن مسیر شغلی خود را. توصیه من ؟ جهش و اعمال, درخواست اعمال می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب