توجه سازگار با محیط زیست آگاهانه مصرف کنندگان آن کیسه های خرید قابل استفاده مجدد فقط با دریافت یک برسد.

قبلا ممنوع با توجه به امکان COVID-19 آلودگی, آخرین ارشاد صادر شده توسط بیکر دولت برای دولت, فروشگاه های مواد غذایی برداشته است که ممنوعیت.

که تصمیم به پیروی ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که پس از تعیین coronavirus در درجه اول گسترش می یابد از طریق شخص به شخص تماس بگیرید.

عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel در حال حاضر لغو مارس 25 سفارش در مواد غذایی و داروخانه عملیات تا به حال ممنوع استفاده از قابل استفاده مجدد پرداخت کیف و ممنوع فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها از شارژ به صورت کاغذی یا کیسه های پلاستیکی. آن را نیز اجازه این فروشگاه به موضوع کاغذ و یا کیسه های پلاستیکی با وجود هر شهری ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی.

قبل از آن coronavirus مربوط پلاستیک-کیسه بخشنامه 139 مشترک المنافع را در شهرهای بزرگ تصویب کرده ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی با توجه به MASSPIRG.

در حالی که خبر خوبی برای خریداران در تلاش برای جلوگیری از جریان زباله های پلاستیکی این تصمیم ناگهانی برگ بسیاری از دولت کسب و کار به ویژه سوپر مارکت ها با مازاد آن کیسه های.

که نمی نشستن و با نیوتن-Needham منطقه ای مجلسی جمهور گرگ Reibman که گفت این بود: “بی احترامی به تجار ما” را به کیسه های پلاستیکی ممنوع و کیسه هزینه بدون ارائه اخطار.

“برقراری ممنوعیت کیسه های موثر بلافاصله نمی دهد صاحبان کسب و کار یک شانس برای استفاده از سهام خود را از موجود کیسه های پلاستیکی و یا یک فرصت برای سهام در کیسه های کاغذی اگر آنها به آنها نیاز دارید” Reibman نوشت.

ما می توانیم درک سرخوردگی خود را. ماساچوست جذب یک-دو-سلامت اقتصادی پانچ از این همه گیر و مقامات دولتی باید به حساب تمام عواقب ناشی از هر گونه عمل خاص.

به نظر می رسد که فاقد این مورد.

ما می خواهم تشویق پلاستیک-کیسه بان جوامع به دنبال رهبری شهردار بوستون مارتی والش که قصد دارد به گسترش است که در شهرستان معافیت از کیسه فرمان تا سپتامبر. 30 به طوری که در فروشگاه می توانید اگزوز موجودی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو