جنگل وزیر بازرسی Mysuru باغ وحش

موجب اقتدار کارکنان باغ وحش برای حفظ پاکیزگی میسور/Mysuru: جنگل وزیر آناند سینگکه بازرسی Mysuru باغ وحش صبح دی

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

موجب اقتدار کارکنان باغ وحش برای حفظ پاکیزگی

میسور/Mysuru: جنگل وزیر آناند سینگکه بازرسی Mysuru باغ وحش صبح دیروز تمجید از تلاش های کارکنان باغ وحش برای گرفتن گام های لازم برای حفاظت از سلامت و زندگی حیوانات و پرندگان قرار دارد در باغ وحش در این بار تلاش.

آناند سینگ که به Kabini افتاده در Gundre طیف وسیعی از Bandipur ببر رزرو قبلی روز در آنجا ماند یک شب در شهر. او در بازدید از باغ وحش صبح دیروز و انجام بازرسی از حدود دو ساعت.

Ajit Kulkarni جلسه در تغذیه میوه ها و سبزیجات برای گیاه خوار حیوانات.

رفتن در اطراف باغ وحش در باطری خودرو به جمع آوری اطلاعات مختلف در مورد پرندگان و حیوانات قرار دارد وجود دارد. او همچنین در بازرسی از باغ وحش بیمارستان, آشپزخانه, مواد غذایی و علوفه فروشگاه اتاق و مکان های دیگر. او با ستایش از تلاش های کارکنان باغ وحش در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش آنفولانزای پرندگان و کوروناویروس در باغ وحش.

آناند سینگ در نظر گرفتن یک نگاه در یک دستگاه انکوباتور.

باغ وحش اقتدار کارناتاکا (ZAK) عضو-وزیر B. P. راوی, باغ وحش, مدیر اجرایی, Ajit M. Kulkarni و دستیار کارگردان Dr. K. R. رامش ارائه اطلاعات در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده در باغ وحش. آنها همچنین به اطلاع وزیر که این باغ وحش شده است در نظر گرفتن مراحل مختلف برای حفاظت از جان حیوانات و پرندگان بر اساس یک روال و افزود که مواد ضد عفونی کننده بود که اسپری برای جلوگیری از گسترش هر گونه بیماری است.

این باغ وحش مقامات مطلع وزیر که تمام کارکنان دستور داده شده است که اجباری به پوشیدن ماسک صورت با استفاده از sanitiser و حفظ اجتماعی فاصله. همچنین وسایل نقلیه حامل مواد غذایی بودند که sanitised پس از ورود آنها به باغ وحش.

وزیر آناند سینگ بازرسی مواد غذایی سبوس دار در فروشگاه اتاق به عنوان ZAK عضو-وزیر B. P. راوی, باغ وحش, مدیر اجرایی, Ajit M. Kulkarni, دستیار مدیر Dr. K. R. رامش و دیگران نگاه کنید ،

Mysuru دایره رییس کنسرواتور از جنگل ها (CCF) T. Heeralal و دیگران همراه وزیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن