ما نیاز به قانون گذاران برای گرفتن رای از طریق پست

ما کمتر از شش ماه به دور از 2020 انتخابات ریاست جمهوری است و هیچ طرح عملی برای انجام در دسترس و امن انتخابات د

توسط ATSHNEWS در 12 خرداد 1399

ما کمتر از شش ماه به دور از 2020 انتخابات ریاست جمهوری است و هیچ طرح عملی برای انجام در دسترس و امن انتخابات در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیار شبیه بقیه زندگی ما از زمان شروع این بیماری همه گیر بیشتر شهروندان خواهد شد به احتمال زیاد به دنبال رای از آسایش خود را نیمکتها. آن زمان برای سیاستمداران به گرفتن پشت این طرح و برای کنگره به ارائه پشتیبانی به عنوان متحده نوسازی انتخابات زیرساخت ها و گسترش رای گیری غایب.

در سال های اخیر برخی از جمهوری خواهان که در برابر انتقال به کنترل از راه دور رای گیری با استناد به هر دو انتخابات نگرانی های امنیتی و نگرانی های سیاسی. خود رئيس جمهور انتقاد کرده است گسترش رای توسط پست الکترونیکی (VBM) گزینه ادعا می کنند که اگر ما گسترش VBM سپس یک جمهوری خواه خواهد بود هرگز رای به کار دوباره. این یک ناعادلانه خصوصیات مرتبط با بلندگو نانسی پلوسی و همکاران او " مترقی انتخابات اولویت ها و تلاش برای federalize دولت و انتخابات محلی است.

در واقعیت, ریخته گری, برگه های رای توسط ایمیل است که زمان آزمایش امن می کند و به نفع هر دو حزب سیاسی. رای گیری توسط پست الکترونیکی استفاده شده است و هر سال انتخابات برای چند دهه. با توجه به وال استریت ژورنال: "نزدیک به یک چهارم از آمریکایی ها از تمام کشورهای بازیگران ایمیل یا غیابی در سال 2016 انتخابات و با توجه به فدرال داده است."

به عنوان آن می ایستد 29 متحده در حال حاضر "هیچ بهانه ای" رای های گزینه های ایمیل و پنج کشور به صورت خودکار از VBM-از جمله جمهوری خواه پایگاه های مانند ایالت یوتا است. در ضمن 16 متحده نیاز به یک بهانه های معتبر برای رای دادن غایب, که بدان معنی است که رای دهندگان خود را ممکن است سلامت خود را به خطر به صورت رای خود را بهانه ای نیست با تعریف آستانه.

با وجود این رئیس جمهور ادعا می کند, رای گیری از طریق پست بسیار محبوب پیشنهاد در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. با توجه به نظرسنجی اخیر از رویترز 72 درصد از تمام بزرگسالان ایالات متحده پشتیبانی از پست الکترونیکی مورد نیاز در برگه های رای از جمله 65 درصد از جمهوری خواهان. علاوه بر این در اخیر Brennan Center/Benenson نظرسنجی انجام شده در اوایل این سال از هر پنج نفر آمریکایی ها معتقدند که همه کشورها باید به گزینه ای برای رای دادن از طریق پست و بدون بهانه در طول این آینده انتخابات است.

منتقدان ادعا می کنند که گسترش رای از طریق پست می تواند باز کردن جعبه پاندورا از تقلب انتخابات. اگر چه جدی مورد توجه قرار داده نشان می دهد که این ادعا ممکن است پر از شکوفه. در اورگان دولت اجازه داده است که همه رای دهندگان به گزینه های رأی دهی با ایمیل از سال 1990 در انتخابات تقلب شده است و تقریبا وجود ندارد.

در سال 2016 به تنهایی بیش از 2 میلیون رای دهندگان رأی گیری از طریق پست و از کسانی که کمتر از یک دوجین غیر قانونی تلقی می شد. بسیاری از جمهوری خواهان هستند که تمایلی به گسترش گزینه برای رای دادن از طریق پست و رفتن تا آنجا که به می گویند که بسیار خود ما خدمات پستی غیر قابل اعتماد است. در عین حال برخی از ایالت ها به رای دهندگان گزینه ای برای رها کردن برگه های رای در امن رها کردن جعبه و استفاده از فرم های پیشرفته از VBM ابزار ردیابی بنابراین رای دهندگان می توانید در زمان واقعی که در آن رای خود را است. با افزایش بودجه متحده می تواند به بهبود زیرساخت های خود و ایجاد این سیستم حتی امن تر است.

البته این نمی تواند درست حزبی بحث بدون استدلال در امتداد خطوط از "رای گیری از طریق پست می تواند به این معنی است که غیر شهروندان می توانند رای بدهند."

به عنوان یک غیر شهروندی رفتن را از طریق فرآیند تابعیت خودم, من می توانم به شما اطمینان دهم که اگر من به حتی اقدام به ثبت نام برای رای دادن من به ورودی شهروندی من اطلاعات, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی شماره و شماره امنیت اجتماعی. من نمی تواند واجد شرایط برای هر نوع رای گیری به ذکر است که من هم می خواهم خطر رفتن به زندان و فسخ از من درخواست تابعیت برای حتی تلاش برای چنین یک شاهکار است.

خوشبختانه این روند ثبت نام اتفاقی می افتد قبل از رای گیری غایب هستند فرستاده خواهد شد بنابراین داشتن غیر شهروندان بازیگران یک رای چیزی نیست که رای دهندگان (و یا جمهوری خواهان) نیاز به نگرانی در مورد.

جایی که ما از اینجا بروم ؟ مراقبت عمل ارائه شده 400 میلیون دلار در انتخابات کمک های مالی برای کمک به کشورهای آماده برای پاسخ دادن به coronavirus اما این به اندازه کافی برای اطمینان از امن و قابل دسترس انتخابات است.

با توجه به گزارش اخیر فدرال بودجه را پوشش می دهد فقط 10-20 ٪ از آنچه مورد نیاز است برای ارائه حیاتی انتخابات پادمان در طول بیماری همه گیر. در ضمن پلوسی جدید کروناویروس امداد آرزو-لیست قهرمانان قانون را فراهم می کند قابل توجهی انتخابات بودجه, اما آن را نیز شامل one-size-fits-all حکم خواهد کرد که دفن متحده در نوار قرمز است.

آن زمان برای جمهوری خواهان به حمایت اضطراری یک بار مالی برای دولت در انتخابات بعدی COVID-19 امداد لایحه. نه تنها ممکن است که این می تواند تبدیل به یک پیروزی سیاسی آن را نیز سازگار با جمهوری ارزشهای آزادی انتخاب.

هیچ آمریکایی باید مجبور به قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر ابتلا به شرکت در فرایند دموکراتیک است. خوشبختانه قانون گذاران ما باید قدرت را به رای گیری آسان و قابل دسترس و امن است.

آنتونیا Passalacqua بازاریابی کاردانی برای R خیابان موسسه. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب