دیگران می گویند بستگان Antetokounmpo رسانه های اجتماعی هک شد

میلواکی (AP) — Giannis Antetokounmpo را در حساب های رسانه های اجتماعی هک شد در روز پنج شنبه بعد از ظهر و چند عجیب و غریب و توهین آمیز توییتهایی ارسال شده و با توجه به Milwaukee Bucks Antetokounmpo برادر و بازیکن نمایندگان.

بیش از یک دوجین توییتهایی ظهور در Antetokounmpo خوراک در طول حدود پنج دقیقه و آنها به نظر می رسد به وضوح می تواند کار کسی غیر از حاکم MVP. توییت شامل نژادی تهمت بی حرمتی حمله به دیگر بازیکنان و ادعا می کنند که Antetokounmpo بود coronavirus.

“Giannis’ توییتر, تلفن, ایمیل و حساب های بانکی هک شد!” لس آنجلس لیکرز به جلو Kostas Antetokounmpo توییتی. “او واقعا معذرت خواهی برای همه چیز که توئیت شد و او را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است! چیزهایی که گفت: توسط این هکر بسیار نامناسب و نفرت انگیز!”

توییت نیست برای مدت طولانی قبل از ناپدید شدن از Giannis Antetokounmpo حساب.

Giannis Antetokounmpo ارسال یک صدای جیر جیر پنج شنبه شب تایید که حساب خود هک شد. Antetokounmpo گفت که او احساس “وحشتناک” برای بازیکنان که “شدند مخرب و نادرست توییتهایی.”

“توییت و پست های بسیار نامناسب و من خیلی نا امید و منزجر که کسی می گویند که چیزهای وحشتناک است که گفته شد!” Antetokounmpo توییتی.

دیگران در بیانیه ای گفت که تحقیقات در جریان است. هشت ضلعی Antetokounmpo آژانس همچنین تایید کرد که نرم.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im