این خدمات عمومی به رسمیت شناختن هفته

کارمندان فدرال ارائه خدمات حیاتی که به نفع آمریکایی ها هر روز و در عین حال بسیاری از این مهم به کار می رود خود

توسط ATSHNEWS در 19 اردیبهشت 1399

کارمندان فدرال ارائه خدمات حیاتی که به نفع آمریکایی ها هر روز و در عین حال بسیاری از این مهم به کار می رود خود خسته شده اید. ما آنها را هنگامی که طوفان, اعتصاب, سیل, از بین بردن جوامع و گسترش بیماری های همه گیر در سراسر جهان است. ما می دانیم که آنها به کمک زمین ما هواپیما با خیال راحت و انجام بازرسی برای حفظ مواد غذایی سالم و تامین آب است. اما برای هر تصویر شما در تلویزیون می بینیم بیش از هزاران کار در پشت صحنه به نگه داشتن این کشور در حال اجرا است.

آنها روند بازپرداخت مالیات کسب و کار کوچک وام های محرک, پرداخت, تامین اجتماعی, چک و وام برای دانشجویان. آنها مسیر بیولوژیکی تهدید و هشدار آمریکایی ها به خائنانه شرایط آب و هوا در میان دیگر بحرانی و صرفه جویی در زندگی وظایف.

COVID-19 آخرین بحران که در طی آن ما انتظار داریم ما کارمندان به کار خستگی ناپذیر و اغلب در سراسر ساعت. من را به راحتی در دانستن است که کشور ما این است که خوش شانس حرفه ای اختصاص داده شده که در ادامه به selflessly خدمت به همنوعان خود همه برای خوب بیشتر.

در طول سال به خصوص در خدمات عمومی به رسمیت شناختن هفته ممکن است 3-9 ما باید سپاسگزاری اذعان خدمات خود را. در حالی که ما همچنان توقیف داخل خانه به مبارزه نامرئی دشمن در میان ما بیایید رسمیت شناختن و قدردانی از کارمندان دولت برای آنچه که واقعا هستند: ضربان قلب آمریکا.

توماس کایل
Epping, New Hampshiretinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب