همه گیر ادعا اکتبر سر چارلز

کمبریج – سر چارلز مسابقه قایق رانی شرکت دو روز قایقرانی صورتی که معمولا تساوی جمعیت زیادی به بوستون و کمبریج ه

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

کمبریج – سر چارلز مسابقه قایق رانی شرکت دو روز قایقرانی صورتی که معمولا تساوی جمعیت زیادی به بوستون و کمبریج هر اکتبر لغو شد در این سال و ورزشکاران را به جای خواسته می شود به رقابت با مسابقه خود به خود ترجیح بدن از آب و یا بر روی ارگومتر.

سازمان اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه گفت: در این مسابقه نمی تواند اجرا شود در حالی که اطمینان از ایمنی از رقبای مربیان داوطلبان تماشاگران و فروشندگان. آنها تا به حال ارزیابی طیف وسیعی از گزینه ها و مشورت در مورد COVID-19 با بیماری های عفونی پزشکان در بیمارستان عمومی ماساچوست.

"اولویت ما همواره به برگزاری یک مسابقه قایق رانی شرکت است که امن و سرگرم کننده و رقابتی است. در حالی که ما عمیقا نا امید که سلامت و ایمنی شرایط به عنوان یک نتیجه از ادامه Covid-19 ویروس در سراسر جهان منع ما را از انجام که در این سال تیم ما شده است سخت در محل کار به منظور توسعه یک جهانی از راه دور رویداد برگزار خواهد شد در ماه اکتبر گفت:" فرد Schoch, مدیر اجرایی, سر چارلز مسابقه قایق رانی. "من معتقدم که ما باید یک رویکرد نوآورانه است که به ورزشکاران از سراسر جهان فرصت را به شرکت در یک رویداد رقابتی و من هیجان زده هستم که ما قادر خواهد بود به همچنین اجازه می دهد تا بسیاری از شرکت کنندگان برای اولین بار به رقابت به عنوان یک نتیجه از این فرمت جدید. همه ما مشتاقانه منتظر به میزبانی مسابقه قایق رانی شرکت در چارلز در سال 2021."

مسابقه آغاز شد و در سال 1965 و تنها دیگر زمان آن برگزار نشده بود در رودخانه چارلز بود در سال 1996 زمانی که آن لغو شد به دلیل باران های سنگین و بادهای قوی.

یک تجزیه و تحلیل انجام شده در سال 2019 برآورد رویداد اقتصادی در $75 میلیون و برگزارکنندگان برآورد رویداد معمولا تساوی حدود 300000 نفر است.

این آخرین ضربه ویروس وارد شده در ورزشی. در حالی که سه لیگ های بزرگ در حال تلاش برای از سرگیری بازی بدون تماشاگر طرفدار بسکتبال و هاکی بازی شده اند برگزار شد و از ماه مارس و فصل بیس بال شروع می شود که هر ماه آوریل است هنوز رتبهدهی نشده است در مسیر بازگشت. ماراتن بوستون بود قادر به اجرا در آوریل و سپتامبر موکول تاریخ نیز نامیده می شد با توجه به یک ویروس است که تا کنون به کشته شدن بیش از 8000 ساکنان ماساچوست.

تحت برنامه ریزی شده "جهانی از راه دور, رویداد" روروک مخصوص بچه ها در اواسط ماه اکتبر خواهد شد رقابت در این دوره از ظهر — 4,702 متر — ردیابی توسط GPS بر روی بدن آب خود را انتخاب و یا با استفاده از یک ارگومتر. صف از حوادث فرمت و قوانین مسابقه اعلام خواهد شد و تا اواسط مرداد ماه با ثبت نام باز در سپتامبر. 1.

مسابقه معمولا ویژگی های یک فیلد از 11,000 ورزشکاران رقابت در sculling و جارو پارو حوادث.

"این COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر بسیاری از بوستون مورد علاقه و مهم سنت, اما آن را نیز ثابت کرده است که هر زمان که بوستون به چالش کشیده است ما در پاسخ با حالت ارتجاعی" شهردار بوستون مارتین والش گفت. "من می خواهم برای تشکر از هیئت مدیره از سر چارلز مسابقه قایق رانی شرکت که تصمیم به reimagine امسال نژاد به عنوان یک رویداد از راه دور. به عنوان یک شهرستان و در سراسر همه بخش های ما در حال بدست گرفتن اقدام جمعی برای حفظ ما ساکنان امن و سالم است. من مشتاقانه منتظر استقبال از بازگشت از رقبا در سال آینده."

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر به یاد می آورد حضور در این مسابقه بیش از 40 سال گذشته و گفت: او متاثر شده اعلام, اما درک این تصمیم است.

"Covid تغییرات بسیاری از چیزها و بهتر است به امن" بیکر در بیانیه ای گفت. "من بهترین آرزوهای خود را به همه رقبا و همه ما نگاه به جلو به داشتن زوارق پشت در رودخانه چارلز در سال آینده."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن