یک جوانه: Anheuser-Busch آبجوسازی کمک می کند تا خوراک خانواده

MERRIMACK, N. H. — این Anheuser-Busch آبجوسازی تجربه همکاری با Food4Vets به توزیع غذا کیت به جانبازان و خانواده های آنها در یکی از روزهای اخیر.

حسن نیت ارائه میدهد ANHEUSER-BUSCH آبجوسازی تجربه

Anheuser-Busch آبجوسازی تجربه داوطلبان کمک Food4Vets در ارائه بسته های مواد غذایی برای جانبازان و خانواده خود را.

Anheuser-Busch داوطلبان در کارخانه در دانیل وبستر بزرگراه برای کمک به توزیع غذا کیت در حالی که زیر اجتماعی-دورى سیاست به همه اطمینان از ایمنی.

“ما Anheuser-Busch تیم در اینجا در مرریمکک است برای حمایت از ما جانبازان و خانواده های آنها در طول این زمان دشوار” گفت: کارلا Reardon, دستیار مدیر Anheuser-Busch آبجوسازی تجربه در Merrimack. “کار Food4Vets تیم در حال انجام است باور نکردنی است و این که آیا آن را به ما ارائه تسهیلات به عنوان یک وعده غذایی وانت محل و یا گرد کردن تا داوطلبان ما در اینجا هستیم تا به قرض دادن یک دست را به حمایت از جامعه محلی ما.”

Food4Vets بخشی از یک همکاری بین ایالات متحده آمریکا برای جانبازان و نظامی و ماساچوست نظامی حمایت بنیاد با حمایت از میهن پرستان بنیاد و انقلاب بنیاد خیریه. این برنامه فراهم می کند حیاتی بسته های مواد غذایی به جانبازان, خانواده های نظامی و جانبازان خدمات سازمان. این بسته شامل nonperishable مواد غذایی و تغذیه-طراحی و توسعه دستور به ارائه سه وعده غذا در روز برای دو نفر برای 14 روز. از آنجا که برنامه آغاز به کار بیش از 1.4 میلیون وعده های غذایی مونتاژ شده است.

بازدید www.massmilitarysupportfoundation.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im