جانباز کنگره رهبر M. V. Rajasekharan دور می گذرد در بنگلور

بنگلور: Veteran کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر M. V. Rajasekharan گذشت در یک بیمارستان در بنگلور امروز پس از ط

توسط ATSHNEWS در 26 فروردین 1399

بنگلور: Veteran کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر M. V. Rajasekharan گذشت در یک بیمارستان در بنگلور امروز پس از طولانی مدت بیماری, خانواده, منابع گفت. او 91.

کنگره رهبر بود بیمار از-بیماری های مرتبط با سن. او جان سالم به در با همسر خود Girija Rajasekharan دو پسر و دو دختر. او به عنوان اتحادیه های وزیر امور خارجه در امور برنامه ریزی و آمار در دولت مانموهان سینگ در سال 2004. Rajasekharan عرضه در سیاست های انتخاباتی در سال 1967 برنده شدن در کنکپورا مجلس حوزه.

متولد در Maralawadi در کنکپورا او به دنبال مدرک لیسانس در هنر از مهاراجه کالج در میسور. به عنوان یک رهبر دانشجویی او در بخشی از آزادی هند مبارزه و نیز در ارتباط با کشاورزان قبل از پیوستن به میسور پرادش جوانان کنگره در سال 1966.

این nonagenarian رهبر دائم invitee به کنگره مشغول به کار کمیته.

وزیر B. S. Yediyurappa اسبق مرگ Rajasekharan و به یاد او به عنوان یک سیاستمدار با "سادگی و فروتنی و بلوغ است."

CM همچنین اشاره کرد که Rajasekharan پسر-در قانون سابق سانتی متر S. Nijalingappa شد اقتدار در اقتصاد روستایی و در حال راه اندازی یک موسسه برای مطالعه توسعه روستایی. "او شناخته شده برای ارزش مبتنی بر سیاست" گفت: Yediyurappa.

Rajasekharan نیز تمایز منحصر به فرد بودن یک عضو Lok سبها, Rajya سبها و مجلس شورای کارناتاکا شورای قانونگذاری. در سال 2017 کهنه کنگره رهبر تعجب حزب خود را زمانی که او نوشت: نامه ای سرگشاده ستایش نارندرا نخست وزیر پس از بی جی پی برنده اوتار پرادش و Uttarakhand مجمع انتخابات است.

تسلیت ملاقات

برگزار شد و در کنگره در Mysuru صبح امروز به اظهار تاسف از مرگ کهنه کار کنگره رهبر M. V. Rajasekharan. یک پرتره از مرحوم رهبر بود garlanded به مناسبت حضور حزب منطقه رئیس جمهور Dr. B. J. Vijay Kumar, شهرستان, رئیس جمهور R. Murthy, منشی, Shivanna و دیگران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن