با تشکر از چارلی بیکر برای پایان آمریکا سپاه در ماساچوست

به عنوان یک جانباز و پیشکسوت دفاع از آن را غیر معمول نیست برای دریافت تماس های تلفنی از جانبازان با نگرانی و ی

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

به عنوان یک جانباز و پیشکسوت دفاع از آن را غیر معمول نیست برای دریافت تماس های تلفنی از جانبازان با نگرانی و یا ناراحتی در هر زمان از روز یا شب. هفته گذشته هم هیچ تفاوتی با زمانی که من دریافت تماس از دنیس پاره مدیر American Legion Post 87 در لوول. دنیس نگران است که اکثر کسب و کار در ماساچوست به اینکه آیا این باشگاه خواهد زنده ماندن COVID 19 shutdown.

بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در این کشور که در حال باز کردن back up برای کسب و کار مانند مرز دولتی, New Hampshire, ماساچوست است که هنوز هم تحت سنگین COVID 19 محدودیت. آهسته مرحله به مرحله محدودیت اجرا توسط فرماندار بیکر و دولت او باعث وحشت در رستوران باشگاه خصوصی و نوار کسب و کار در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

تخمین زده می شود که با توجه به روند آهسته و سنگین محدودیت دستورالعمل بیش از 20 ٪ از کسب و کار است که پس از رونق هرگز دوباره باز کردن. American Legion Post 87 خواهد بود.

شما ببینید چه اتفاق افتاده است (و این را به صدا واضح) با توجه به خاموش کردن این است که مشتریان در حال خرید مواد غذایی و آشامیدنی موارد. فروش مواد غذایی و نوشیدنی, چه چیزی باعث ایجاد درآمد می پردازد صورتحساب برای باشگاه و اجازه می دهد تا آنها را به باز باقی می ماند. زمانی که باشگاه تعطیل است و هیچ درآمد و در عین حال صورتحساب نگه داشتن نورد در. مشروب مجوز صورتحساب برق, بیمه, صورتحساب, ساختمان, تعمیر و نگهداری و سایر هزینه های همه فن حریف هنوز کوه تا با وجود درهای قفل شده است. بیکر حل شده است برای تشویق کسب و کار به درخواست برای وام. وام کسب و کار آن خواهد شد به احتمال زیاد تایید شود و غرق خواهد شد مانند باشگاه های لژیون آمریکایی.

در لوول وجود دارد محلی بسیاری از باشگاه های خصوصی در علاوه بر این به VFW و لژیون آمریکایی. لافایت باشگاه پس از بیش از 100 سال در کسب و کار است به اطلاع اعضای که آنها در حال حاضر به طور دائم بسته شده و در حال برگزاری یک حراج به فروش مبلمان داخل.

پاره معتقد است که بسیاری از جانبازان باشگاه در تلاش بودند قبل از COVID 19 shutdown. در حال حاضر فرماندار آهسته ویرانگر رویکرد به بازگشایی آنها فقط ممکن است باعث بسته شدن دائمی برای همه جانبازان باشگاه در ماساچوست است. جانبازان باشگاه های زنده ماندن در اجاره آنها سالن برای احزاب زنده ماندن آنها با باز کردن برای مشتریان به طور منظم و اعضای که مکرر نوار اتاق. بودجه تنگ است در این باشگاه اما باز بودن هنوز هم فراهم می کند مورد نیاز رفاقت برای بسیاری از جانبازان در تمام سنین است. سربازان جنگ کره و جنگ ویتنام و عملیات طوفان صحرا هنوز هم مکرر خود به باشگاه محلی است. بسیاری از گارد احترام متحد — وظیفه با انجام مراسم برای جانبازان, حوادث تعطیلات و مجالس ترحیم — همچنین پیدا کردن آرامش در این باشگاه است.

"چارلی بیکر باعث خواهد شد تا پایان جانباز باشگاه و دیرینه جانبازان سنت در ماساچوست برای خوب مگر او چه چیزی و... به زودی!" پاره گفت.

سوال واقعی این است که چه چیزی می تواند فرماندار انجام دهید ؟ او جعبه خود را به یک گوشه با واکنش افراطی و آهسته بازگشایی برنامه به COVID 19 موضوع است. بیکر گرفتن شکایت توسط ماساچوست مالی داد برای پایمال و تجاوز قدرت خود را در طول این بحران و سزاوار بود شکایت کرد. اما این اقدامات هنوز هم نمی خواهد کمک به باز نگه داشتن درها را در آمریکا سپاه و VFW است.

بنابراین به عنوان اقتصاد و صاحبان کسب و کار در ماساچوست به آرامی بهبود می یابند اگر آنها خیلی خوش شانس ممکن است پایان راه برای جانبازان سازمان در خلیج وزارت امور خارجه.

با که می رود جانبازان استراحت از زندگی روزمره است. رفته بیش از حد خواهد شد بسیاری از ارزان اجاره سالن برای خانواده احزاب فارغ التحصیلی و رویدادهای سیاسی. و به عنوان پاره گفت: این آخر هفته گذشته: "بنابراین می رود امرار معاش از کارکنان یک محل امن برای جانبازان و دیگری سنت در جوامع در سراسر ماساچوست".

جان مک دونالد یک جانباز نیروی هوایی ایالات متحده عملیات طوفان صحرا و جانباز مدافع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im