لوول — به عنوان یک ماسک با ماندگاری جمعیت پر پلازا در کنار JFK مدنی مرکز و شهرستان سالن در حالی که باقی مانده اجتماعی فاصله بعد از ظهر سه شنبه سخنرانان برخی از جوان 14 ساله لوول دانش آموز دبیرستان Curtis Chanthaboun به نام شهر اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

Chanthaboun جوانترین از چهار لوول دبیرستان دانش آموزان به صحبت در مورد تجربیات شخصی خود را در این تجمع گفت: “حتی در سن جوان خود او در معرض آشکار نژادپرستی در لوول دبیرستان.

“من فقط 14 سال من نباید با دیدن یا شنیدن این مسائل در اتاق” Chanthaboun گفت. “مدرسه مکانی است که در آن دانش آموزان قرار است به یاد بگیرند که درست را از نادرست. هنگامی که معلمان شنیدن دانش آموزان می گویند این کلمات و آنها هیچ چیز را به آنها را دانش آموزان بر این باورند که آن حق است. به خوبی آن نیست. اگر سفید دانش آموزان با استفاده موهن نژادپرستانه و تهمت بدون عواقب نیست که یک خطر است.”

  • دو ناشناس حامیان برگزاری علائم در طول یک تظاهرات در JFK پلازا در لوول روز سه شنبه در تماس برای شهرستان به اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • اموزش و خاکستری Potwin از لوول نگه علائم در یک تجمع در JFK مدنی مرکز پلازا روز سه شنبه خواستار لوول شورای شهر اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • حامیان پر JFK پلازا در لوول شنبه در یک تجمع خواستار شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • Sokreth ملل متحد از لوول دارای یک زندگی توجه به ثبت نام در یک تجمع در JFK پلازا خواستار لوول شورای شهر اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • حامیان پر JFK پلازا در لوول شنبه در یک تجمع خواستار شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • حامیان پر JFK پلازا در لوول شنبه در یک تجمع خواستار شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • حامیان پر JFK پلازا در لوول شنبه در یک تجمع خواستار شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. خورشید/رابرت میلز

  • Partipants در یک تجمع در JFK پلازا در لوول خواستار شهرستان اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی ژست برای عکس با هم روی پله های تالار شهر فقط قبل از شورای شهر آغاز شد بحث این موضوع را در سه شنبه شب نشست. خورشید/رابرت میلز

  • Martiza دامادی یک لوول-مادری که در حال حاضر زندگی در ملدن باعث می شود یک نقطه در طول یک سخنرانی قدرتمند خواستار لوول اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در طول یک تظاهرات در JFK مدنی مرکز پلازا در کنار تالار شهر در روز سه شنبه بعد از ظهر و قبل از شورای شهر بود ٬ همان موضوع در جلسه بعد از آن در شب است. خورشید/رابرت میلز

یکی دیگر از LHS دانشجو, افزایش, ارشد Mablean Ntoro اشاره کرد محبوب توییتر حساب کاربری که به تازگی شروع به اشتراک گذاری حساب های نژادپرستانه حوادث در LHS از جمله بسیاری مربوط به دانش آموزان است. او گفت: مدیران آگاه از حوادث اما باید گفت که “مجازات” برای کسانی که دانش آموزان را نمی خواهد تنبیهی و یا بخشی از آنها را ثبت دائم.

“من دیده ام در وقت و زمان دوباره دانش آموزان از رنگ گرفتن معلق برای چیزهایی که دانش آموزان سفید دور با, که آیا آن مبارزه یا loitering در راهرو” Ntoro گفت.

گوردون Halm, بنیانگذار و مدیر اجرایی آفریقایی جامعه مرکز لاول گفت که با وجود این شهرستان در جشن از تنوع و شمول خود را از 7 سال هنوز هم به نام “N کلمه” در حالی که مصرف کردن سطل زباله برای خانواده اش شده است.

دیگر سخنرانان گفت: از حوادث مشابه هر دو در مدرسه و در محل کار. و در حالی که این شهر تلاشهای شمول و تنوع اشاره شد سخنرانان تاکید کرد که نژادپرستی آیا هنوز هم وجود دارد در لوول.

در یک سخنرانی پرشور در مدت کوتاهی قبل از این تجمع, نتیجه, کشیش, Dwayne ویلر تشویق همه نژادها در لوول برای جلوگیری از تلاش ها برای تقسیم آنها.

“اگر ما با هم و متحد به عنوان یکی ما می توانیم از این شهر ما می خواهم برای دیدن” ویلر گفت.

این رویداد در نتیجه با یک عکس گروهی در مراحل سالن شهر قبل از شرکت کنندگان با عجله دور به تماشا و شرکت در جلسه شورای اسلامی شهرستان که در آن پیشنهاد اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی بود که مورد بحث قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de