روز زمین در 50 است غیر قابل تشخیص

هنری Barbaroاین ماه آوریل به مردم در سراسر جهان را جشن 50 سالگرد روز زمین. آنها گیاه و درختان و سازماندهی جریا

توسط ATSHNEWS در 28 فروردین 1399

هنری Barbaro

این ماه آوریل به مردم در سراسر جهان را جشن 50 سالگرد روز زمین. آنها گیاه و درختان و سازماندهی جریان و پارک پاکسازی و اگر coronavirus محو می شود — حتی حضور در راهپیمایی و همایش های محیط زیست.

همه این فعالیت ها خوش آمدید. اما آنها نه آنچه که بنیانگذاران روز زمین تا به حال در ذهن زمانی که آنها راه اندازی جنبش است. اصلی روز زمین شد تا حد زیادی در مورد مهار رشد جمعیت جهانی برای حفاظت از سیاره را از پراکندگی و آلودگی است.

رشد جمعیت به خصوص در اینجا در ایالات متحده است که به طور جدایی ناپذیری به تخریب محیط زیست. آن زمان برای من همکار محیط زیست یک بار دیگر تمرکز بر روی این سیاره از بین بردن عواقب ناشی از رشد سریع.

در نظر بگیرید که چگونه سریع کشور ما رشد کرده است بیش از 50 سال گذشته. در سال 1970 205 میلیون نفر زندگی می کردند در ایالات متحده است. امروز جامعه ما می ایستد در 330 میلیون. اگر زمان نرخ رشد ادامه با 2065 بیش از 440 میلیون نفر خواهد تماس ایالات متحده خانه.

به عنوان جمعیت ما متورم پس هم ما مشکلات زیست محیطی. ما هموار بیش از 43 میلیون هکتار از زمین های منطقه به اندازه فلوریدا — پس از سال 1982 به جای ما رشد جمعیت. از جمله از دست دادن زیستگاه است در معرض خطر بیش از 1000 گونه است.

رانندگی این جمعیت رونق ؟ بیشتر مهاجرت. بین سال 1965 و 2015 مهاجرت سوار 55 درصد از جمعیت ایالات متحده را افزایش دهد با توجه به تحقیقات پیو. و تخمین زده می شود که مهاجران و فرزندان آنها را سوق نزدیک به 90 درصد از رشد آینده.

در حال حاضر ایالات متحده اذعان می کند بیش از 1 میلیون نفر مهاجر در هر سال. اکثر اتخاذ معمولی بالا-مصرف, شیوه زندگی که برای آمریکایی ها بدنام هستند. به طور متوسط مهاجران از کشورهای کمتر توسعه یافته افزایش ردپای کربن خود را چهار برابر شده پس از مهاجرت به ایالات متحده است.

روز زمین بنیانگذار سناتور Gaylord نلسون درک جاذبه مهاجرت محور رشد جمعیت. به عنوان او آن را قرار داده: "ما باید برای رسیدگی به موضوع جمعیت...می تواند انجام شود. اما در این کشور آن را ساختگی می گویند " من برای محیط زیست اما نه برای محدود کردن مهاجرت است.'"

بیل کلینتون در شورای توسعه پایدار موافقت با سناتور بیل نلسون نوشته است که "کاهش سطح مهاجرت لازم است بخشی از جمعیت تثبیت و رانندگی نسبت به پایداری است."

و دیوید Brower اولین مدیر اجرایی باشگاه سیرا برگزار مشابه مشاهده. به عنوان او گفت: "ازدیاد جمعیت است که شاید بزرگترین مشکل پیش روی ما و مهاجرت بخشی از این مشکل است. آن را به آنها رسیدگی شود."

امروز این احساسات از بین رفته اند از جریان اصلی زیست محیطی محافل. من باید بدانید — برای 35 سال من در خدمت بخش دولتی به عنوان یک دانشمند محیط زیست. من نیز به ریاست جمعیت کمیته سیرا باشگاه بوستون گروه از سال 1996 تا زمانی که من استعفا داد و در سال 2004 دلسرد توسط این باشگاه را ترک مواضع قبلی خود در تثبیت جمعیت.

در حال حاضر سازمان محیط زیست نه تنها دامن این موضوع از رشد جمعیت آنها حتی انکار است که این یک مشکل است. آنها انگشت اشاره در کشورهای توسعه یافته با این استدلال بالا بودن سرانه تولید گازهای گلخانه ای علت تغییر آب و هوا.

بدون شک کربن فشرده سبک زندگی بخشی از مشکل است. اما آوردن با توجه به کربن-سطح دی اکسید در جو زمین محو طبیعی زمین و مصرف بیش از حد توسط آمریکایی ها نیست و نمی خواهد تا برای اثرات زیست محیطی بیش از یک میلیون مصرف کنندگان ریختن به امریکا در هر سال است.

بنیانگذاران آمریکا جنبش دوستداران محیط زیست این را فهمیدند. تا زمانی که ما relearn این درس تلاش های ما برای محافظت از این سیاره خواهد بود برای هیچ — و ما مشاهده زمین در روز بیهوده است.

هنری Barbaro زیست محیطی است دانشمند و قبلا ریاست جمعیت کمیته سیرا باشگاه بوستون ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب