به عنوان کنگره دعوا تحلیلگران هشدار می دهند اقتصاد نیاز به کمک در حال حاضر

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — به عنوان کنگره و کاخ سفید رزومه خود را به تلاش برای توافق بر سر یک جدید اق

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — به عنوان کنگره و کاخ سفید رزومه خود را به تلاش برای توافق بر سر یک جدید اقتصادی بسته کمک شواهد در حال رشد است که اقتصاد ایالات متحده متزلزل است. و بنابراین نگرانی که دولت ممکن است مراحل مورد نیاز برای حمایت از استخدام و رشد.

"ما بسیار شکننده دولت دوباره" هشدار داد نانسی Vanden هوتن سرب اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره ای. "اقتصاد نیاز دارد یکی دیگر از شات در بازو."

با بیکاری هنوز هم در بالا 11.1% و استخدام به طور بالقوه کاهش در ماه جولای اقتصاد است به احتمال زیاد به تضعیف بیشتر بیشتر بدون کمک دولت اقتصاددانان می گویند. چند توافق با کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow ادعای روز یکشنبه که ملت در یک V-شکل بازیابی مسیر که در آن تیز رکود اقتصادی آغاز شد که در ماه فوریه خواهد بود و پس از یک جهش سریع.

آنچه که مورد نیاز بسیاری از اقتصاددانان می گویند که ادامه اضافی کمک برای ده ها میلیون بیکار آمریکایی همراه با کمک های مالی بیشتر برای دولت و دولت های محلی و بیشتر کمک های مالی برای مبارزه شرکت های کوچک که بسیاری از آنها می تواند بیرون رفتن از کسب و کار.

در عین حال حتی با شیوع ویروسی تشدید و نزدیک به نیمی از آمریکایی ها که خانواده ها را تحمل کرده اند یک اخراج و گفت آنها از ترس کسانی که مشاغل از دست رفته برای همیشه لطفا برای, کنگره نیست در هر نقطه به توافق درباره رئوس یک بسته حتی به عنوان یک 600 دلار در هفته فدرال پرداخت به بیکاران منقضی شده است.

بحث همزمان با نشانه های نگران کننده در مورد بازار کار و اقتصاد است. تعداد گذاشته و کارگران که کاربردی برای مزایای بیکاری را در صدر 1 میلیون در هر هفته به مدت 18 هفته. قبل از همه گیر است که شکل هرگز بیش از 700 ، 000. اطلاعات در زمان واقعی را نشان می دهد که آمریکایی ها' بازدید از مغازه ها و رستوران ها باید وارد پس از رشد در ماه مه و ژوئن. مسافرت هوایی کاهش یافت و در هفته گذشته در مقایسه با هفته قبل از.

به عنوان کنگره در تلاش برای رسیدن به یک توافق جدید نجات مالی طرح اصلی چسبیده نقطه مکمل فدرال بیکاری کمک فراهم می کند که 600 دلار در هفته در بالای هر آنچه که به نفع هر کشور را فراهم می کند.

کاخ سفید می خواهد به جای افزایش سود با یک پرداخت که توسط دولت متفاوت است اما من می خواهم در ترکیب با یک حالت بیکاری به جای 70 درصد از دریافت کنندگان درآمد قبلی به احتمال زیاد با برخی از کلاه برای درآمد بالا بگیر. به طور متوسط دولت مزایای معادل 45 درصد از کارگران سابق درآمد.

جمهوری خواهان مجلس سنا به نفع کاهش 600 دلار برای یک آپارتمان پرداخت 200 دلار احتمالا به عنوان یک پل به 70 درصد جایگزینی سیستم. صاف و پرداخت شده بود به تصویب رسید و در ماه مارس به دلیل اینکه اکثر متحده بیکاری استفاده از سیستم های کهنه نرم افزار است که می تواند تنظیم پرداخت فردی با استفاده از یک درصد از فرمول است.

حزب دموکرات به رهبری خانه در حال حاضر به تصویب قانونی که گسترش $600 تا ژانویه. تحقیقات نشان داده است که شمارش 600 دلار در هفته در فدرال کمک تقریبا دو سوم از کسانی که در خارج از محل کار در حال دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها به دست آورده در شغل قبلی خود را. که نتیجه به سوخت جمهوریخواه نگرانی که فوق العاده کمک کرده است دلسرد برخی از بیکاران از بازگشت به کار به طور بالقوه کاهش بازیابی.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید گفت که 600 دلار هفتگی فدرال بهره مند ساخته شده است آن را سخت تر برای آنها را به پر کردن شغل. اما برخی از مردم بیکار هستند و تمایلی به بازگشت به کار از آنجا که آنها از ترس آلوده شدن. و دیگران تلاش کرده اند و موفق به پیدا کردن هر گونه کار می کنند.

یکی از یافته های جدید نشان می دهد که فدرال بیکاری بهره مند نشده گسترده نگه داشته و مردم را از رفتن به کار. در یک مقاله منتشر شده روز شنبه یک گروه از اقتصاددانان و دانشجویان دکترا در دانشگاه ییل دریافتند که افراد بیکار با درصد بیشتری سود در منافع خود بودند و کمتر به احتمال زیاد به بازگشت به کار از کسانی که با کوچکتر را افزایش می دهد.

زمانی که نرخ بیکاری است که به عنوان بالا به عنوان آن در حال حاضر اقتصاددانان به طور کلی نگرانی کمتر در مورد بازدارنده چرا که تا چند شغل در دسترس هستند. آن زمانی که نرخ بیکاری پایین است و افرادی که از کار هستند و می دانند که شغل به طور گسترده ای در دسترس است که عامل بازدارنده به کار خواهد بیشتر احتمال دارد اعمال می شود.

ویلیام Spriggs اقتصاددان ارشد در AFL-CIO استدلال کرد که 7.5 میلیون شغل که اقتصاد اضافه شده در مارس و ژوئن نشان می دهد که بسیاری از بیکاران را پیشنهاد کار زمانی که نرخ بیکاری بالا است چرا که آنها می دانند که فرصت دیگری ممکن است سخت برای پیدا کردن.

"این آخرین قایق نجات را ترک و اگر شما نمی توانید در آن شما نان تست" Spriggs گفت. اکثر کارگران نیز ترجیح می دهند امنیت شغلی بیش موقت اگر سخاوتمندانه به نفع او گفت:.

ارمیا Spelts است که در میان کسانی که می خواهم برای پیدا کردن کار جدید. Spelts, 41 به دست آورده پول بیشتری از او دیزل مکانیک که او از دست رفته در ماه ژوئن از روی بیکاری است. او مشغول به کار در زمینه های نفت در وایومینگ تا کارفرما از دو سال فرار خود را از طریق چک حفاظت وام از دولت و قیمت نفت سقوط کرد.

هنوز اضافی 600 دلار ساخته شده است این امکان را برای او به پوشش تمام صورتحساب خود را.

در صورتی که می رود, "من می خواهم به معنای واقعی کلمه شروع به از دست دادن همه چیز است," او گفت:. "برای اولین بار به من خواهد بود آپارتمان و آب و برق."

در مسائل دیگر مجلس سنا جمهوری خواهان نشان داده اند که آنها مخالفت بیشتر کمک به دولت های ایالتی و محلی هر چند آنها حمایت بیشتر پول برای مدارس. خانه دموکرات لایحه را فراهم می کند $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی. هر دو طرف حمایت بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک اما جمهوری خواهان مجلس سنا با توجه به محدود کردن کمک های مالی جدید به کسب و کار که درآمد منقبض شده حداقل 50٪.

مایکل فشار یک اقتصاددان در سمت راست متمایل American Enterprise Institute, می گوید او از کاهش سود اضافی به حدود 200 دلار در هفته است. اما می گوید که پول ذخیره شده از آن قطع باید پمپ برگشت به اقتصاد است. او به نفع بیشتر برای کمک به دولت های ایالتی و محلی به جلوگیری از آنها را از هر گونه اخراج و بودجه بیشتر برای کسب و کارهای کوچک.

"هدف این است که برای حمایت از اقتصاد و حمایت از مصرف کننده صرف و بدون اخلال در کار مشوق" فشار گفت.

اما اسکات شین, یک استاد اقتصاد در مورد غربی رزرو دانشگاه گفت: او فکر می کند کمک های اولیه باید تمرکز بیشتر بر بیکاران نسبت به کسب و کارهای کوچک به دلیل بسیاری از شرکت ها ممکن است زنده ماندن به خصوص کسانی که در فرد خدمات مانند رستوران ها و کافه ها و هتل ها.

مزایای داشتن یک رستوران باز, برای مثال, محدود است, حتی اگر آن را می پردازد تمام کارکنان آن شین گفت. آن را نمی خواهد به سفارش غذا و یا تجهیزات جدید از تامین کنندگان خود را که به نوبه خود باید به شغل را کاهش دهد. و هیچ راهی برای دانستن در این نقطه زمانی که رستوران ها و دیگر فرد کسب و کار را بازگشایی شده است.

در واقع به طور بالقوه باز طبیعت از دولت کمک شین نگه می دارد تا در شب. کنگره تصویب 2 تریلیون دلار بسته در ماه مارس است. کمک کنگره است که با توجه به در حال حاضر به احتمال زیاد بالای $1 تریلیون.

"ما می رویم به انجام این کار دو بار بیشتر در هر شش ماه جلو می رویم؟" "شما نمی توانید فقط قرض برای همیشه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن