MASCAC, NE10 تعلیق سقوط ورزش

پنج شنبه تحویل دیگری قابل توجهی به بازگشت کالج, دو و میدانی, به خصوص برای بسیاری از ورزشکاران که محلی خبر داد.

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

پنج شنبه تحویل دیگری قابل توجهی به بازگشت کالج, دو و میدانی, به خصوص برای بسیاری از ورزشکاران که محلی خبر داد.

هر دو لشکر 3 ایالت ماساچوست دانشگاهی ورزشی کنفرانس (MASCAC) و بخش 2 شرقی-10 کنفرانس اعلام کرد که آنها را تعلیق 2020 سقوط ورزش های نجومی در پاسخ به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی که لیگ از ویژگی های فهرست اسامی تیم که لود شده با بازیکنان از ماساچوست و خورشید را در منطقه تحت پوشش.

این MASCAC انتشار بیانیه ای در روز پنجشنبه گفت: هشت MASCAC رئیس جمهور تصمیم دشوار به حالت تعلیق در پاییز سال 2020 ورزشی نجومی از جمله تمام محیط داخلی و فضای باز ورزشی رقابت است.

"این MASCAC رئیس جمهور که ارزش دو و میدانی بین دانشکده به دانشگاه ما جامعه و چقدر مهم ورزشی به ما دانشجو-ورزشکاران است. خبری که ما نیاز به حالت تعلیق در فصل پاییز است طبعا ناامید کننده بود اما سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است" گفت: ماساچوست کالج هنرهای لیبرال جمهور جیمز Birge صندلی از MASCAC شورای اسلامی از رئیس جمهور. "این بی سابقه بار و دشوار است تصمیم به تعلیق سقوط دو و میدانی است که به همان اندازه بی سابقه است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر حقایق و ارزیابی مجدد وضعیت دو و میدانی به عنوان اطلاعات و داده ها تکامل می یابد."

این MASCAC شده است در جلسه به طور منظم با روسای جمهور, مدیران ورزشی, ورزشی مربیان و دیگر ضروری کارکنان در نظر گرفتن راه برای آوردن دانشجو-ورزشکاران بازگشت به زمین با خیال راحت در حالی که پیوستن به دولت فدرال و NCAA دستورالعمل با سلامت و رفاه دانشجو-ورزشکاران و کارکنان به عنوان یک اولویت است.

"متاسفانه بسیار مسری طبیعت COVID-19 ویروس و خطر جامعه گسترش از طریق کنفرانس رقابت های ثابت بیش از حد بزرگ یک خطر برای ما دانشجو-ورزشکاران برای شرکت در کنفرانس بازی. با سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان ما به عنوان اولویت ما, ما تصمیم دشوار به حالت تعلیق در پاییز سال 2020 MASCAC فصل" MASCAC کمیسر آنجلا Baumann گفت.

در حالی که وجود دارد نمی تواند رقابت دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای ارائه دانشجو-ورزشکاران با در پردیس در فرد شیوه های مطبوع و فرصت های آموزشی در طول ترم پاییز.

این عمل و فرصت های آموزشی را از یک سال از NCAA واجد شرایط و انجام خواهد شد در انطباق با پردیس, دولت فدرال و NCAA COVID راهنمایی و پروتکل.

این کنفرانس با توجه به جایگزین رقابت گزینه هایی مانند تغییر سقوط دو و میدانی به بهار است و کار کردن با NCAA, کنفرانس, تیم MASCAC رئیس جمهور و مقامات وزارت امور خارجه برای تعیین درصد زنده بودن چنین طرح. ورزش های زمستانی هنوز در حال بررسی و خطاب خواهد شد در پاییز.

یک منبع در MASCAC به تازگی گفته خورشید او انتظار رقابت به سر در ژانویه در اولین.

در همین حال شورای روسای جمهور غرب-10, کنفرانس, رای به اتفاق آرا در روز پنج شنبه به حالت تعلیق همه NE10-اسپانسر رقابت و قهرمانی را از طریق Dec. 31.

"اولین و مهمترین من می خواهم به بیان چگونه واقعا متاسفم و نا امید هستم که ما در پاییز و زمستان ورزشکاران نمی خواهد شروع فصل خود را به عنوان ما تا به حال تمام امید برای" دکتر گفت: کیم Mooney فرانکلین پیرس دانشگاه رئیس جمهور و رئیس NE10 شورای اسلامی از رئیس جمهور در بیانیه ای. "در نهایت به تعویق افتادن تنها مسئول تصمیم ما شورا می تواند به منظور حفاظت از سلامت و رفاه دانشجو-ورزشکاران و کارکنان در سراسر NE10."

لیگ در ادامه می گویند که عضو آن موسسات در حال تلاش برای اطمینان معنی دار فصل به طور منظم و کنفرانس قهرمانی تجربه خود را برای سقوط ورزشي دانشجو-ورزشکاران در طول بهار 2021 ترم به عنوان طولانی به عنوان یک بازگشت به رقابت می تواند با خیال راحت اجرا شده.

طرح اولیه برای بهار رقابت سقوط ورزش ارائه خواهد شد در تاریخ بعد.

این NE10 نیز تلاش برای ارائه یک فصل به طور منظم برنامه ریزی و/یا کنفرانس قهرمانی تجربه خود را برای ورزش در زمستان دانشجو-ورزشکاران در طول بهار 2021 ترم با هدف هماهنگی با مناسب NCAA معیارهای انتخاب و خرما به عنوان طولانی به عنوان یک بازگشت به رقابت می تواند با خیال راحت اجرا شده.

تیم فعالیت و تمرین/فرصت های آموزشی را مشخص و تعریف شده توسط هر عضو کنفرانس را به پایبندی به گپ و سیاست های دولت در بهداشت عمومی قوانین و مقررات.

این NE10 همچنین گفت که آن را به اتفاق آرا متعهد به احترام دو و میدانی کمک موافقت نامه که صادر شده است به دانشجو-ورزشکاران برای 2020-21 توجه به ضوابط و شرایط گذاشته شده در این توافق نامه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن