درک سفید امتیاز

من تا به حال رانده 478 کیلومتر از بوفالو و یک مایل از خانه ما در لوول با Brigid من مینی Schnauzer خیلی در صندل

توسط ATSHNEWS در 1 تیر 1399

من تا به حال رانده 478 کیلومتر از بوفالو و یک مایل از خانه ما در لوول با Brigid من مینی Schnauzer خیلی در صندلی مسافر. چشمک چراغ آبی و سفید که نور افکن بیدار شد او فورا. او barked به عنوان مهاجم افسر به من گفت: "خود را بسته و سگ های خود را به من بدهید مجوز و ثبت نام در حال حاضر و یا من شما بازداشت."

زیرا, به عنوان او تلاش برای Troopersplain به من "تنزل از خط اشتباه است." همه چیز می تواند به سرعت تشدید می شود بنابراین من گفت: هیچ چیز منتظر و یک هشدار نوشته شده است.

من فکر می کنم از جورج فلوید.

هنگامی که من راه می رفت از یک جلسه کوبیدن درب پشت من به این دلیل که رئیس جمهور badmouthed یکی از همکاران بود که در این نشست است. لحظه ای که احتمالا عجله خروج من از نهاد من با حرفه ای است و من از صمیم قلب دوست داشتم.

داستان دیگری است اما من به شما بگویم این را بر چه چیز می تواند به سرعت وری با من –به ویژه هنگامی که مواجه با یک افسر پلیس hellbent در به من نشان می دهد که رئیس است.

من یک فرصت به این داستان اما من تعجب می کنم اگر من می خواهم که شده است به عنوان خوش شانس اگر من نبودند 67 ساله مرد سفید.

Cornel West اخیرا توضیح داد: "سفید برتری در حال رفتن به اطراف برای یک مدت طولانی و طولانی شود جای تعجب نیست وقتی این اتفاق می افتد دوباره. . . .اما. . .ما باید به مبارزه با. حتی در لحظه ای که در آن ما یک شکست آزمایش اجتماعی ما باید مبارزه کنند."

آیا ما مردم را به مبارزه نیست. قبول. قتل. تا کنون ؟

آلبرت DeCiccio
لوولtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب