مغلوب ساختن پیشی جستن چهره بخش ” با ایران در ویروس کمک

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت “چیزهای خوب” بودند که در جریان است در آینده COVID-19 بسته کمک های جمعه به عنوان او در دیدار با رهبران کنگره جمهوری خواه اما بخش های جدید بین سنا اوباما و کاخ سفید مطرح کرد چالش تازه به عنوان بحران بدتر و کمک های اضطراری شد انقضای.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آماده شده است به رول از $1 تریلیون بسته در عرض چند روز. اما دولت انتقاد بیشتر ویروس, تست پول و interjected اولویت های دیگر است که می تواند پیچیده و سریع گذشت.

“ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در این جلسه شرکت کنند.

اما رئیس جمهور اذعان بزرگ “ور” از افزایش caseloads و مرگ و میر در ایالات متحده است. “متاسفانه این چیزی است که بسیار دشوار است,” او گفت:.

قانونگذاران در بازگشت به کنگره هنوز هم محدودیت برای گردشگران یکی دیگر از نشانه های این کشور مشکل حاوی coronavirus. به جای کاهش این بیماری همه گیر را چرخه ویرانگر است که افزایش دوباره ترک کنگره انتخاب کمی اما به مهندس دیگری هزینه نجات. کسب و کار در حال خاموش کردن دوباره بسیاری از مدارس را به طور کامل بازگشایی و شغل در حال ناپدید شدن هستند در حالی که فدرال کمک منقضی می شود.

بدون موفق فدرال استراتژی قانونگذاران در تلاش هستند تا پیش نویس یک.

“ما باید برای پایان دادن به این ویروس” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در MSNBC.

پلوسی گفت: هر گونه تلاش کاخ سفید برای جلوگیری از پول برای تست “فراتر از جهل است.

سیاسی ریسک بالا برای هر دو طرف قبل از انتخابات نوامبر و حتی بیشتر از آن برای این کشور که در حال حاضر ثبت نام بیشتر coronavirus عفونت و بالاتر تعداد مرگ از 140,500 بیش از هر کشور دیگر.

مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی نشسته اند و با تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع.

Mnuchin عهد عبور توسط پایان ماه همانطور که قبلا مزایای منقضی و گفت که او انتظار می رود تازه $1 تریلیون تکان خوردن از معافیت های مالیاتی و دیگر کمک خواهد یک “ضربه بزرگ” در مبارزه اقتصادی.

Mnuchin گفت که او در حال آماده شدن برای شروع مذاکرات با دموکرات ها ، او و مراتع در راس بودند به تپه بعد به مختصر آوردند.

“ما نمی توانیم با تصویب این لایحه در مجلس سنا بدون دموکرات و ما در حال رفتن به صحبت کردن با آنها به عنوان” مک کانل به توافق رسیدند.

بسته از مک کانل شده بود بی سر و صدا گردد در پشت درهای بسته برای هفته ها بود و انتظار می رود عبارتند از 75 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس, کاهش مزایای بیکاری و دور تازه مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها و جارو پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر coronavirus پرونده های حقوقی.

اما به عنوان دولت بود و سوژه متحرک از روبرو بعضی از 25 میلیارد دلار در پیشنهاد بودجه جدید برای تست و ردیابی گفت: یکی جمهوری خواه و آشنا با مباحث. تهمت نیز احیای خود فشار برای حقوق و دستمزد فرار مالیاتی متهم شد به طور جدی در نظر گرفته شود گفت: یکی دیگر از حزب جمهوری خواه. هر دو صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوباره جمعه است که این ویروس را “ناپدید” اما رئیس جمهور مشاهده نشد در تمام مسابقه پیش بینی از پیشرو بهداشت حرفه ای زور زدن به توقف نگران کننده ایالات متحده caseload و مرگ و میر.

“آن را به طرزی جادویی ناپدید می شوند گفت:” یک یادآوری مک کانل R-Ky., هفته گذشته به هنگام بازدید از یک بیمارستان در خانه اش دولت برای تشکر از کارگران خط مقدم.

مک کانل نیز چهره بخش از برخی از در صفوف خود را که در مخالفت با هزینه های بیشتر و زور زدن برای نگه داشتن بسته در $1 تریلیون.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز دوشنبه هشدار داد که سمت خود را جلوگیری از هر گونه تلاش از مک کانل که می افتد کوتاه.

“ما ایستاده هم دوباره اگر ما باید” شومر گفت: در نامه ای به همکاران.

نیویورک از حزب دموکرات است که احیای استراتژی خود را از آخرین ویروس کمک لایحه که مجبور جمهوری خواهان به میز مذاکره پس از مک کانل اصلی لایحه با مخالفت دموکرات ها. این خانه در حال حاضر مورد تایید پلوسی را جارو 3 تریلیون تلاش به دموکرات ها حرکت می زنیم به مذاکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح آلارم در کاپیتول هیل زمانی که او پیشنهاد کرد در ماه گذشته در یک تجمع در اوکلاهما که او می خواست به سرعت ویروس تست. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متفقین می خواستم پول جدید به کمک آزمون و پیگیری این ویروس شامل گسترش آن. حزب دموکرات بودند بررسی چرا تهمت و دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است صرف برخی از $25 میلیارد قبلا اختصاص داده است.

مالیات بر حقوق و دستمزد شکستن تهمت می خواستم همچنین تقسیم حزب به دلیل آن را در طول تاریخ استفاده شده است استفاده می شود به صندوق تامین اجتماعی و مدیکر. برش آن را تنها می افزاید: به ملت افزایش بار بدهی در زمانی که محافظه کاران با احتیاط از هر گونه هزینه های جدید است. برخی از جمهوری خواهان نیز آن را به عنوان یک کافی پاسخ به میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی است.

این خواهد بود پنجم ویروس بسته کمک پس از 2.2 تریلیون دلار تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است.

در حالی که بسیاری از ایران امیدوار است این ویروس را به راحتی و اقتصاد دوباره بجای اول برگشتن آن را تبدیل به روشن شدن مطلب کمک مورد نیاز است به عنوان اولین دور امداد در حال اجرا است.

فدرال 600 دلار در هفته افزایش به طور منظم مزایای بیکاری خواهد رسید در پایان ماه. بنابراین بیش از حد خواهد فدرال ممنوعیت اخراج از میلیون ها نفر از اجاره واحد است.

با 17 هفته از مدعیان بیکاری با شکوه 1 میلیون — معمولا حدود 200000 — بسیاری از خانواده ها در مواجهه با بحران نقدی و از دست دادن کارفرما مورد حمایت بیمه بهداشت و درمان.

با وجود flickers اقتصادی شکوفایی به عنوان متحده کاسته stay-at-home سفارشات در ماه مه و ژوئن نرخ بیکاری باقی مانده در دو رقم بالاتر از آن همیشه در دهه گذشته را رکود اقتصادی ،

Pelosi لایحه تصویب شده در مارس شامل 75 میلیارد دلار برای تست و ردیابی سعی کنید برای دریافت یک دسته در این ویروس گسترش قیف 100 میلیارد دلار به مدارس با خیال راحت به بازگشایی و تماس برای $1 تریلیون دلار به ارسال بسته های پول متحده به پرداخت ضروری کارگران و جلوگیری از اخراج. اندازه گیری خواهد به پول نقد حق الزحمه به آمریکایی ها و تقویت اجاره و وام مسکن و دیگر شبکه های ایمنی و حفاظت.

در دو ماه پس از Pelosi لایحه تصویب ایالات متحده تا به حال از 50 ، 000 مرگ و میر بیشتر و 2 میلیون بیشتر عفونت.

“اگر ما نمی سرمایه گذاری پول در حال حاضر از آن خواهد شد بسیار بدتر” پلوسی گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند و اندرو تیلور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im