Sask. به آمار قله بازگشایی ژوئیه 16 — استخر قمار rodeos و بیشتر

محتوای مقالهاستخرهای سرپوشیده و میدان قمار و یکنوع بازی شبیه لوتو سالن و سالن موسیقی زنده اند و چراغ سبز به با

توسط ATSHNEWS در 11 تیر 1399

محتوای مقاله

استخرهای سرپوشیده و میدان قمار و یکنوع بازی شبیه لوتو سالن و سالن موسیقی زنده اند و چراغ سبز به بازگشایی در هفته آینده در استان ،

دولت استانی در روز سه شنبه مجموعه ای از تاریخ و دستورالعمل های باقی مانده کسب و کار تحت فاز 4 از دوباره باز ساسکاچوان طرح است.

"با این reopenings تقریبا هر نوع از کسب و کار مرکز خدمات و فعالیت در این استان در حال حاضر بازگشایی شد" برتر اسکات وزارت معارف گفت: در طول دولت به طور منظم COVID-19 رسانه به روز رسانی.

وزارت معارف افزود: دولت در حال کار با Saskatchewan Health Authority به گسترش ملاقات در دراز مدت مراقبت از امکانات و بیمارستان ها; او گفت که باید وجود داشته باشد یک اطلاعیه این هفته است.

در دوشنبه, جولای 6 زیر می توانید برای باز کردن: محیط داخل, استخر, غلطک های تفریحی, هنرهای نمایشی, مراکز (موسیقی و رقص و تئاتر). همچنین رستوران ها می تواند به گسترش فراتر از 50 درصد ظرفیت تا زمانی که دو متر فاصله حفظ می شود. رستوران ها و بارها همچنین می توانید رزومه فعالیت های تفریحی از جمله VLTs, گذرگاه طاقدار بازی ها, بازی تخته دارت و میزهای; افزایش تمیز کردن و ضد عفونی مورد نیاز خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب