توکسبری را Petti نشانه با باشگاه هاکی

کانکتیکات, کالج, هاکی روی یخ کاپیتان رایان Petti از توکسبری است امضا قرارداد به رقابت برای مودون باشگاه هاکی در مودون فرانسه در طول 2020-21 فصل است.

این Comètes رقابت در بخش دوم در سطح کشور است.

“رایان یکی از کامل ترین کالج, بازیکنان هاکی من مربی باید در تمام مربیگری حرفه ای” شتر سر مربی جیم بخش گفت: در یک نسخه از مدرسه. “او رقابت, درایو, و حل و فصل را به ارمغان آورد او را به موفقیت و نتایج بیش از این دوره از بازی خود را حرفه ای به تاریخ. از همه مهمتر, Ryan یک فرد بزرگ است. کار خود را با اخلاق و صداقت و شن او را ایده آل مدل نقش و او به اتفاق آرا انتخاب زمانی که این تیم رای دادند و او را به عنوان کاپیتان. او مجموعه های یک استاندارد بالا برای همه است که او می کند و نیز تا به حال برخی از کار ارائه می دهد در جهان از امور مالی است که او می تواند سقوط در زمانی که خود هاکی حرفه ای کامل است.”

Petti خود را به پایان رسید دانشگاهی حرفه ای با 68 امتیاز در 30 اهداف و 38 کمک و ظهور برای تبدیل شدن به یکی از این تیم به ثمر رساند بالا تهدیدات به عنوان یک دانشجوی سال دوم هنگامی که شتر به پایان رسید یک برنامه-بهترین دوم در NESCAC رده بندی است. او اخیرا رهبری این تیم به ثمر رساند به عنوان یک ارشد با 13 گل و 11 پاس گل به صورت 24 امتیاز. در علاوه بر این به جلو رتبه گره خورده است برای دوم در NESCAC در اهداف و چهارم در نقاط در طول 2019-20 مبارزات انتخاباتی. Petti مهمترین کمک شتر رفت و برگشت وسلی که رفت به پیروزی NESCAC قهرمانی این گذشته زمستان تور بازی برنده نشانگر در هر مسابقه.

“من افتخار می کنم از رایان و دستاوردهای خود را” اضافه شده بخش است. “من خوشحال هستم برای او را به عنوان او می شود به دنبال رویای خود را از بازی حرفه ای هاکی. او فوق العاده است و من یک فرد بهتر و مربی پس از کار کردن با او را برای چهار سال گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de