رحم جهش به بالای قهرمانی در یادبود

توسط داگ فرگوسنAP گلف نویسنده DUBLIN, اوهایو — Jon رحم شنبه نشان داد که چرا او چنین انفجاری بازیکن با باشگاه ا

توسط ATSHNEWS در 29 تیر 1399

توسط داگ فرگوسن

AP گلف نویسنده

DUBLIN, اوهایو — Jon رحم شنبه نشان داد که چرا او چنین انفجاری بازیکن با باشگاه است.

آن را فقط ممکن است آنچه او را طول می کشد به شماره 1 در جهان است.

رحم بود چهار عکس پشت سر به او با بازی 12th, سوراخ در Muirfield ایجاد کرد. سپس او زد چهار مستقیم birdies در شرکت سریع و ترسناک شرایط برای 4-تحت 68 است که به او چهار گلوله سرب بیش از تونی Finau و رایان پالمر.

رحم می توانید به شماره 1 در جهان برای اولین بار با یک پیروزی یکشنبه ارائه Rory McIlroy است نه یک نفر. McIlroy شد 10 عکس پس از 72, بد نیست تلاش در این روز که در آن دوره متوسط بود 73.07.

Finau ارائه مقدار زیادی از کمک. او شروع شد و تقریبا به خوبی به عنوان رحم را به اتمام برساند. Finau شد دیو رایگان در جلو و نه ریخت و در 50 پا زدن توپ مرغک و سپس به راحتی رسیده سبز در par-5 11th برای دو زدن توپ مرغک برای رسیدن به 12 زیر.

یک نوسان همه چیز را تغییر داد.

Finau توپ را روی گوه شات در par-3 12th, در یک چرخش باد میره 15 متری بیش از روم سراشیبی تراشه از ضخیم و خشن به سبز که شد زرد و دویدم به سمت آب. او در سمت چپ آن کوتاه, رنده طریق سبز و دو دیو. Finau در زمان یکی دیگر از دو دیو در 17 سوراخ با بی دست و پا دروغ در خشن. او زخم با 73.

پالمر که تا به حال به اشتراک گذاری از سرب در پشت نه bogeyed دو تا از گذشته خود سه سوراخ برای 73.

رحم شد و در 12-تحت 204 به عنوان او می رود برای چهارم خود را PGA Tour پیروزی.

این بود که بعد از صبر و شکیبایی برای همه و رحم می تواند احساس آن است. Muirfield ایجاد کرد که بازسازی تمام سبزها شروع شنبه و مسابقات مسئولان می ترسند به دوره اجازه رفتن به لبه بسیار برای قوی ترین زمینه از سال است.

این آسان نیست برای گرفتن عکس نزدیک است. آن را آسان به سوراخ putts. این آسان نیست برای انجام هر چیزی.

"ما بازی نمی عمده ای در حالی که پس از این بود که به عنوان نزدیک که من فکر کردم ... من در واقع فکر می کردم که در 18 نوع خواندن من توپ و بدیهی است که با مردم در اینجا آن را احساس نمی کند مانند یک بازی بزرگ است که در آن احساس اما فقط گلف بسیار کامل" جاستین توماس گفت. "آن را سرگرم کننده است."

آن را بسیار سرگرم کننده تیراندازی 40 در پشت نه برای 75 و او را از مشاجره و حتی با پدرش پر کردن به عنوان caddie هنگامی که او به طور منظم کردم نور به عهده دارد.

آن را بالاترین نمره متوسط برای دور سوم در یادبود از سال 2012 آخرین سال تایگر وودز به دست آورد. وجود دارد نمی توان از تکرار آن است. وودز گفت: او احساس بهتر و او بهتر ارسال 71. او هنوز هم بود 14 عکس های پشت.

که آنچه ساخته رحم را دور بسیار ویژه. توپ نگه داشته نورد در سبزی و اسپانیولی آن را متوجه شد اتفاق می افتد به همه. او کاهش یافته است و تنها یک شات در par-3 هشتم.

و در پایان به سادگی والا.

رحم در این گروه در مقابل Finau و دیدم او در رسیدن به 11th, سبز, در, دو, مطمئن مرغک. تنها دغدغه او بود برخورد سبز در شماره 12 در تلاش برای انتخاب کنید تا یک مرغک و یا دو و اگر تا به حال به تجمع روز یکشنبه پس از آن می شود.

او با چکش خود توپ را روی گوه شات 360 متری بیش از پناهگاه که راه اندازی یک گوه به 12 فوت برای مرغک در 13th. او عاقلانه گذاشته تا در تاریخ 14 با كم حرکت رو به جلو به بازی در 322 متری و ضربه زدن به گوه به 5 فوت برای مرغک.

حق سبز در par-5 15 در دو سبز در حال اجرا سریع و دور از او ضربه فلاپ-و-اجرا به 3 سوم مرغک. و سپس او دربسته در محیط آن را با یک 25-پا زدن توپ مرغک در 16.

فقط می خواهم که او منجر شود. او را در کنترل.

رحم تا به حال ریاضی شانس برای رسیدن به شماره 1 همیشه از گلف از سر شش هفته پیش. او از دست رفته قطع در استعمار به پایان رسید و از بالا 25 در سه رویداد را ایفا کرده است.

در حال حاضر آن را سمت راست وجود دارد در مقابل او — 18 سوراخ به دور از پیوستن به Seve Ballesteros به عنوان تنها اسپانیایی ها برای رسیدن به شماره 1 در رتبه بندی جهانی. همچنین در مقابل او یک Muirfield ایجاد کرد البته که نمی تواند هیچ آسان تر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن