ایالت ها اجازه می دهد در فرد خانه سالمندان بازدید به عنوان خانواده اتهام ساکنان مرگ 'از قلب شکسته'

متحده در سراسر کشور شروع به رول قلب wrenching سیاست های نهاد در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع و

توسط ATSHNEWS در 23 تیر 1399

متحده در سراسر کشور شروع به رول قلب wrenching سیاست های نهاد در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع و اجازه می دهد در فرد بازدیدکننده داشته است در خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز ارائه امداد به نا امید خانواده است.

برای اکثر بازدید کنندگان ملزم به ماندن در خارج و دیدار با بستگان در باغ یا پاسیو که در آنها اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا تحت نظارت یک عضو هیات. قرار ملاقات برنامه ریزی در پیشبرد و ماسک ها لازم الاجرا است. تنها یک یا دو بازدید کنندگان مجاز هستند در یک زمان.

قبل از این دریافت-togethers دریافت بازدید کننده دما چک و جواب غربالگری سوال سلامت خود را. در آغوش گرفتن و یا دیگر تماس فیزیکی امکان پذیر نیست. اگر ساکنان و یا کارکنان در یک مرکز توسعه موارد جدید COVID-19 دیدار مجاز نیست.

در جولای 7, 26 ایالت و ناحیه کلمبیا داده بود متهور به خانه سالمندان بازديد در این شرایط با توجه به LeadingAge یک ارتباط طولانی مدت ارائه دهندگان مراقبت. دو هفته قبل از آن مراکز مدیکر و مدیکید خدمات روشن فدرال راهنمایی در بازگشایی خانه های سالمندان به بازدید کنندگان است.

هجده ایالت و ناحیه کلمبیا شد و به همین ترتیب برنامه ریزی اجازه می دهد تا بازدید در زندگی کمک مراکز.

ملاقات سیاست ممکن است تغییر کند اما اگر مقامات دولتی تبدیل به نگرانی در مورد افزایش COVID-19 موارد است. و فردی تسهیلات موظف به باز کردن به خانواده ها حتی زمانی که یک دولت می گوید که آنها می توانید انجام دهید.

[khn_slabs اسلب="799584" view="inline" /]

آرامش محدودیت بدون خطر نیست. ضعیف افراد مسن در دراز مدت مراقبت فوق العاده آسیب پذیر به COVID-19. با توجه به تخمین های مختلف 40 درصد به 45 درصد از COVID مربوط به مرگ و میر رخ داده است در این امکانات.

اما نگران خانواده ها می گویند عزیزان رنج می برند بیش از حد ذهنی و جسمی پس از نزدیک به چهار ماه در انزوا. پس از خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز بسته به بازدید کنندگان در اواسط ماه مارس تحت هدایت از مقامات بهداشتی فدرال بزرگسالان مسن تر شده اند و عمدتا محدود به اتاق خود را با حداقل تعامل انسان.

هدف این بود که برای حفاظت از ساکنان از coronavirus به عنوان همه گیر شروع به تشدید. اما این ویروس وارد امکانات با این وجود به عنوان کارکنان آمد و رفت. و در حال حاضر خانواده ها استدلال می کنند که مضرات انزوای بیش از مزایای بالقوه است.

"من مادر خوردن را متوقف اطراف اواسط آوریل — در حال حاضر او فقط میدارد در مواد غذایی" گفت: Marlisa میلز از اشویل ، "هر هفته او بیشتر می شود توهم." آسیاب مادر, 95, دارد زوال عقل و زندگی در نزدیکی یک خانه سالمندان است که باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان است.

ساکنان "در حال مرگ هستند از قلب شکسته و غفلت" گفت: Lelia Sizemore که 84 سال از سلامت پدر رو به وخامت گذاشته شتاب پس از مادر او را متوقف بازدید روزانه به دیتون اوهایو, خانه سالمندان در اوایل ماه مارس.

تشخیص داده شده مبتلا به زوال عقل کور و قادر به تغذیه خود Sizemore پدر از دست رفته بیش از 10 پوند در دو ماه و تسلیم به نارسایی تنفسی در 24 مه. حتی در پایان خانه سالمندان رد او و مادرش درخواست برای دیدن او در فرد است.

"من حتی نمی توانید به خداحافظی," sobbed Sizemore که زندگی در اورگان و گذشته او را دیدم پدر در جولای 2019.

اوهایو شروع اجازه می دهد بازدید کننده در زندگی کمک مراکز در ژوئن 8 و اجازه خواهد داد, هوای آزاد, دریافت-togethers در خانه های پرستاری در جولای 20.

New Jersey دوم-بیشترین تعداد COVID مرگ و میر در کشور است. در ژوئن 19, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان اعلام کرد که کلیه تسهیلات مراقبت دراز مدت می تواند قبول بازدید کنندگان خارج از منزل — فقط در زمان برای روز پدر.

برادوی خانه برای ادامه مراقبت نیوآرک تسهیلات به سرعت اطلاع خانواده و مرتب به زمین یک چادر با صندلی و میز زیر در یک باغ در منطقه است.

"وقت آن است برای باز کردن چیز بیشتر: ما تمام شده است عامل تحت یک حس بودن حصر گفت:" جیمز گونزالس مدیر اجرایی برادوی خانه و رئیس هیئت مدیره از مراقبت های بهداشتی Association of New Jersey.

با بارگیری در این هفته آزمون 10 ساکنان و 26 کارکنان در برادوی خانه آموخته اند که آنها تا به حال COVID-19. یک شهروند کرد پس از وقوع آغاز شد.

"ما نگران بازدید کنندگان آوردن virus بله اما من فکر می کنم ما می توانیم مدیریت که" گونزالس گفت. "ما قصد داریم به این روز."

در روز پدر, رائول, Lugo وارد در برادوی خانه به دیدار مادر بزرگ او رزا پرز 89 که او را پس از مادر او فوت کرد زمانی که او یک نوزاد. او تا به حال دیده نشده پرز بود که قرارداد COVID-19 و صرف دو ماه در بیمارستان پس از پایان ماه مارس. چون پرز ضعیف است و آن را بسیار گرم آنها در ملاقات تسهیلات راهرو.

"او به من گفت که او از دست رفته من است و او مرا دوست دارد. من به او گفت من او را دوست دارم برگشت گفت:" Lugo, یک راننده کامیون. "آن را از 1000 برابر بهتر از دیدن او را در فرد از صحبت کردن در تلفن. شما می توانید آن را مقایسه نیست. آن را بسیار جذاب بود."

رائول لوگو می خواستم به آغوش مادربزرگش رزا پرز 89 در فرد بازدید در خانه سالمندان در 21 ژوئن. این دو تا به حال دیده نشده یکدیگر برای سه ماه.

مراقبت کامل مدیریت که در عمل از 16 خانه های پرستاری در نیوجرسی باز همه امکانات خود را برای بازدید کنندگان در عرض یک هفته از اعلام دولت جدید سیاست.

مراقبت کامل می پرسد بازدید کنندگان برای امضای فرم رضایت نشان می دهد که درک خطرات و به شما اجازه کارکنان می دانم که اگر آنها بیمار شدن. هیچ کس مجاز به آوردن غذا یا وارد ساختمان حتی به استفاده از دستشویی. برای زمان حال دریافت-togethers کوتاه – بیش از 15 دقیقه و بیشتر از دو بازدید کنندگان در یک زمان.

"واقعا تنها سنگین بخشی از آن است که با داشتن کارکنان موجود را به ساکنان خارج از صبر با آنها و آنها را پشت در گفت: Efraim زیگفرید کامل مراقبت های, مدیر اجرایی. "اگر ما همه چیز را درست نمی بینم یک نتیجه منفی. و ببینید که چگونه هیجان زده مردم چقدر خوشحال و راضی هستند و آن را یک چیز زیبا است."

قبل از همه گیر پاتریشیا Tietjen, 72 بازدید شوهر او از سال 52, رابرت که زوال عقل هر روز در مراقبت کامل در هکتار سبز در تامز ریور, New Jersey. هر چند کارکنان سعی کردم به ترتیب FaceTime بازديد زمانی که در خانه بسته به بازدید کنندگان "این سخت بود چرا که او هرگز بیدار – او شروع به خواب تمام وقت – و او نمی تواند صحبت می کنند دیگر" Tietjen گفت.

رابرت بیمار شد با COVID-19 آوریل است. اگر چه او جان سالم به در برد که او به تازگی وارد آسایشگاه مراقبت و Tietjen دو بار اجازه داده شده است به تاسیسات چرا که او در نزدیکی پایان عمر خود را. "این بسیار عاطفی," او گفت: شکستن را به اشک.

اگر چه فدرال ارشاد می گوید بازدید کنندگان باید مجاز در داخل بلند مدت امکانات مراقبت در پایان زندگی نیست این اتفاق می افتد اغلب به عنوان آن را باید گفت لری Smetanka مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدای با کیفیت در دراز مدت مراقبت از یک گروه حمایت.

او می خواهد خانواده ملاقات سیاست به طور اجباری و نه اختیاری. به عنوان آن می ایستد, مرکز مدیران حفظ قابل توجهی در اختیار بیش از زمانی که و این که آیا به پیشنهاد بازدید از آنجا که کشورهای در حال صدور توصیه های تنها.

Smetanka سازمان نیز آغاز شده است یک کمپین ملاقات موجب صرفه جویی در زندگی می کند و خواستار یک "پشتیبانی ضروری فرد" به نام برای هر خانه سالمندان و یا زندگی کمک مقیم نه فقط کسانی که در حال مرگ هستند. این فرد باید حق رفتن به تسهیلات تا زمانی که او یا او می پوشد تجهیزات حفاظت فردی زیر کنترل عفونت پروتکل ها و تعامل تنها با خود عزیزان است.

نه انجام این کار "غیر انسانی و بی رحمانه" مجازات برای بیش از 2 میلیون نفر از آنها را افراد مسن — زندگی در "سلول انفرادی در شرایط" گفت: تونی Chicotel کارکنان وکیل در کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات, کمپین شریک است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن