دادگاه تجدید نظر دستور اخراج مایکل فلین دادستان

توسط اریک تاکرمهر — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه دستور اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دون

توسط ATSHNEWS در 4 تیر 1399

توسط اریک تاکر

مهر — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز چهارشنبه دستور اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اجتناب از طولانی دادگاه مبارزه که delved عمیق تر به استدلال برای وزارت دادگستری تصمیم فوق العاده ای برای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا گفت: در یک 2-1 حاکم است که وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده فلین حل و فصل این موضوع حتی اگر فلین التماس کرد گناه را به دروغ به دادستان ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

آن را یک پیروزی بزرگ برای وزارت دادگستری آمد و به عنوان دموکرات سوال که آیا آن را تبدیل به بیش از حد سیاسی و دادستان کل ویلیام بار بیش از حد سریع به طرف رئیس جمهور به ویژه در روسیه شد. خانه برگزاری یک جلسه چهار محور در یکی دیگر از حرکت غیر عادی توسط Barr به ابطال خود دادستان و درخواست برای کمتر زندان زمان برای یکی دیگر از برگ برنده دیپلم, راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی فقط لحظات پس از حکم عمومی شد: "عالی! دادگاه تجدید نظر فلسطين عدالت ادارات درخواست برای رها کردن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین."

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان به حال کاهش یافته است بلافاصله پس از اخراج در مورد به دنبال به جای بررسی خود را در بخش درخواست. او منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین برگزار می شود در جنایی تحقیر برای دروغ. او تا به حال مجموعه جولای 16 شنوایی به طور رسمی شنیدن درخواست برای رد این مورد اما این جلسه برگزار خواهد شد در حال حاضر.

دادگاه تجدید نظر حکم آن را نمی شد در عرض یک قاضی قدرت به ادامه پیگرد قانونی و یا بررسی و چرا از آن لغو شد.

"این مورد غیر معمول که در آن یک جستجو از پرس و جو توجیه است" نوشت: قاضی ایتالیایی رائو اخیر مهاجرت از رئیس جمهور بود که پیوست توسط قاضی کارن LeCraft Henderson.

فلین تنها مقام کاخ سفید متهم در Mueller تحقیق روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. او التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی روز پس از رئيس جمهور در ژانویه 2017 افتتاح در مورد مکالمات او تا به حال در طول ریاست جمهوری دوره گذار با سفیر روسیه.

وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد ممکن است به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده توسط Barr به بررسی و حتی لغو برخی از تصمیم گیری های رسیده در روسیه بررسی است که به طور فزاینده ای تحقیر.

در آن حرکت گروه استدلال می کنند که فلین تماس با سفیر روسیه — که در آن آنها در مورد تحریم دولت اوباما اعمال شده بر روسیه برای انتخابات دخالت — مناسب بودند و نه ماده اساسی ضد جاسوسی بررسی است. این گروه همچنین اشاره کرد که هفته قبل از مصاحبه FBI به حال آماده به تحقیقات خود را به فلین پس از پیدا کردن شواهد از جرم و جنایت.

اما قاضی بازنشسته منصوب سالیوان جان Gleeson به نام وزارت دادگستری درخواست "ناخالص سوء استفاده" از دادستانی قدرت و دولت را متهم به ایجاد یک بهانه به نفع متحد از رئیس جمهور.

قاضی هندرسون خواسته بود تردید سوالات وکلا برای فلین و وزارت دادگستری در طول استدلال در اوایل این ماه اما پیوسته به حکومت مورد را رد کرد.

در مخالفت قاضی رابرت ویلکینز نوشت: "این یک طنز است که در پیدا کردن دادگاه منطقه به بیش از آن در صلاحیت این دادگاه پس grievously oversteps خود را دارد."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان علامت شرمن و مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

آخرین مطالب