“فقط شوت یکی بقیه را اجرا خواهد کرد به مامان و به زیرزمین.”

رئیس بیلریکا جمهوری خواه شهر کمیته آنتونی Ventresca ارسال نظر در Facebook به نام بیلریکا مراقب تحت یک موضوع مورد Antifa و غارت از شهرهای اطراف بوستون.

این موضوع شامل نظرات از چند نفر شوخی در مورد آماده بودن با اسلحه و چگونه Antifa بهتر ماندن از بیلریکا اما Ventresca نظر – که از یک انتخاب رسمی – باعث اعتراض و الهام گرفته از یک چند به ارسال تصاویر به خورشید است.

برخی تفسیر Ventresca نظر به عنوان یک ساخته شده است در پاسخ به برنامه ریزی برای یک تظاهرات مسالمت آمیز در بیلریکا جمعه شب اما Ventresca گفت که چنین نیست.

در متن ارسال شده به آفتاب خبرنگار Ventresca گفت: نظر خود را ساخته شده به طور خاص در مورد غارتگران نمی معترضان مسالمت آمیز.

“من ساخته شده یک نظر بر روی Facebook موضوع بود که با اشاره به غارت و شورش اتفاق می افتد. نظر من بسیار خاص در مورد غارتگران و نه در مورد صلح آمیز معترضان” Ventresca پیامک.

متن خود را در ادامه می گویند که در سال 2007 Ventresca شد سرقت مورد ضرب و شتم و غارت در حالی که کار در یک خانواده فروشگاه در مرکز شهر عبور می کند.

“من باید صفر صبر برای غارتگران که شکستن قانون و آسیب رساندن مردم بی گناه است. اما من آرزو می کنم من را انتخاب کرد من واژه های متفاوت در پست” Ventresca پیامک.

Ventresca پاسخ نمی دهند به خورشید وقتی پرسیده شد که در مورد نگرانی های است که نظر خود را در “ستایش” خشونت.

یکی از ساکنان که رسیده به خورشید پرسید چرا شده اند وجود دارد هیچ انشعابات برای Ventresca بیش نظر خود را در عین حال جامعه حفظ کمیته (CPC) عضو کدی اونا استعفا داد بیش موهن و بی حرمتی توییتهایی او در مورد پلیس.

در توییتر Em به نام پلیس “تروریست” و “سفید supremacists”.

در چهارشنبه Em نوشته شده بیانیه ای در Facebook اعلام استعفای خود را.

“به طور مداوم از دیدن ویدئوها از معترضان (صلح آمیز و یا در غیر این صورت) شدن مورد ضرب و شتم با باتوم و گلوله را با گلوله های لاستیکی و یا روش های دیگر ساخته شده من عصبانی تر و عصبانی تر. بدون در نظر گرفتن آن نیست ببخشید من چگونه واکنش به تمامی از آن من عذر خواهی برای” Em نوشت.

اونا اعلام کرد او نیز انصراف خود را از حمایت از نامزدهای دیگر در این سال انتخابات شهر.

“این است که مردم من را تایید کرده تقصیر از آنچه من تا به حال گفت:” اونا نوشت.

دو واگرا به روش معترضان شد بر روی صفحه نمایش در اپل بزرگ و آسیاب شهرستان در روزهای اخیر.

آخرین دوشنبه شب در پارک میدان واشنگتن در شهر نیویورک NYPD رئیس گروه ترنس موناهان به نظر می رسد برای خنثی کردن یک وضعیت پر تنش پس از او صحبت کرد به جمعیت و در زمان زانو با یک سازمان با توجه به گزارش در Newsday.

موناهان یک 39-حرفه ای سال کهنه با NYPD گفت او صحبت به میان جمعیت از طریق یک بلند گو حرف زدن و در مد دراماتیک گفت: هر کس در پارک “به اندازه کافی به اندازه کافی بود” و خشونت مجبور به توقف موناهان گفت Newsday.

ایسنا میزبان Chris Cuomo, مصاحبه موناهان خود را نشان می دهد شب بعد.

فقط این قضیه اتفاق افتاده در لوول در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل اداره پلیس یکشنبه شب.

یک عضو کلیدی لوول اداره پلیس و نیروی محترم ترین اعضای سرهنگ دیوید Peaslee کاهش یافته است را به زانو هنگامی که نزدیک یک لوول جوانان است.

Peaslee رویکرد نامیده می شد در TB (لاک پشت پسر) اخبار روزانه.

بدون نام بردن از او TB نوشت و آن را “شرم آور برای تماشای پلیس genuflect در مقابل اوباش که از آنها نفرت و می خواهید آنها را defunded. به همین دلیل آن را بسیار با طراوت برای دیدن این افسر پلیس در لوول رد را در.”

تلاش برای رسیدن به Peaslee و سرپرست کلی ریچاردسون موفق شدند در اواخر هفته گذشته.

سابق لوول پلیس جری فلین در حال حاضر مدیر اجرایی جدید انگلستان پلیس خیرخواه انجمن chimed در Facebook.

“من افتخار می کنم از دوستان و همکار افسران لوول اداره پلیس” فلین نوشت. “سرهنگ دیو Peaslee نشان می دهد احترام و ادب اما نمی kow-یدک کش به داعش است.”

تصمیم هفته گذشته توسط دراکات شهر مدیر ان خرابکاری انتخاب معاون رئیس پلیس Stephen Chaput به عنوان رئیس موقت شد و به طور گسترده ای تحسین هر دو در داخل و خارج از جامعه است.

موقت PD سر نیاز است پس رئیس پیتر بارتلت است که هنوز دوره نقاهت بعد از آسیب او پایدار در ماه دسامبر گذشته زمانی که او تضعیف بر روی یخ در حالی که سوخت گیری رزمناو.

نامزد دیگر برای کار موقت شد معاون دیوید Chartrand. در ابتدا خرابکاری نشان داد هر دو امر نظارت PD اما پس از آن commen حس غالب شد.

“او یک پلیس پلیس” گفت: یک عضو از لوول اداره پلیس برنج. “او یک احترام افسر اجرای قانون از سراسر منطقه است.”

در اینجا یک کمی چیز عالی در Chaput: پدر بزرگ او بود افسانه ای دراکات Selectman داگ Willett.

Willett احتمالا بهترین راه حل به عنوان “خود را 24 ساعته Selectman” یک موقعیت او در دراکات برای 30 سال است. او برنده اولین انتخابات خود را به هیئت مدیره در سال 1975 در سن مناقصه از 54. این اولین بار بود که در یک رشته از 10 پیروزی متوالی که بسیاری از آنها را دیدم او را در صدر بلیط. زمانی که در خدمت شهر Willett می توان در بیشتر لوول دبیرستان های فنی که در آن او کار می کرد در تعمیر و نگهداری برای 27 سال است.

سابق Selectman وارن شاو بود Willett را در حال اجرا همسر از انواع برای 24 سال شاو بود در هیئت مدیره.

“Dougie افتخار خواهد بود بدون شک در مورد آن” شاو گفت: در هفته گذشته.

در کمتر از یک ماه مدرسه منطقه قرارداد با ایالات معلمان لوول یا UTL منقضی می شود اما ممکن است در عین حال می شود در حالی که قبل از یک توافق جدید امضا شده است.

“من فکر می کنم در این نقطه آن را در نظر دوم گفت:” پل ژرژ رئیس جمهور UTL.

ثانویه البته به COVID-19 به عنوان ویروس reshapes آموزش و پرورش در شهرستان و سراسر کشور.

این اولین قرارداد با اتحادیه به چکش تحت سرپرست Joel بوید که آغاز شده در منطقه در تابستان گذشته.

موجود در قرارداد تایید شده تحت رهبری سرنگون سرپرست صلاح Khelfaoui در سال 2017 شد و بحث با برخی از در شهر decrying آن را به عنوان بیش از حد سخاوتمندانه به خصوص برای یک منطقه در تنگه وخیم مالی. آن را شامل دو قرارداد پوشا چهار سال با 9 درصد افزایش حقوق برای معلمان بیش از آن دوره. طرفین امضا توافق حدود یک سال پس از انقضای قرارداد قبلی.

این لوول مدرسه کمیته ملاقات با UTL در اجرایی جلسه تعدادی از بار.

ژرژ گفت: معلم اتحادیه تا به حال بحث های بسیاری با منطقه بیش از انتقال به آموزش از راه دور. بوید ستایش UTL و دیگر اتحادیه های منطقه برای اقدام به عنوان یک شریک در طول این زمان.

اما COVID-19 نه فقط چالش های مطرح شده برای آموزش است. آن را نیز ایجاد عدم قطعیت مالی در سطح محلی و در سطح دولت است.

“هیچ چیز حل شد تا بدیهی است که ما می دانیم چه تاثیر مالی در منطقه خواهد بود” ژرژ گفت.

روز دوشنبه در مدرسه کمیته برنامه ای برای ملاقات به بررسی بودجه منطقه و انتظار برای حرکت رو به جلو با موقت 1/12th — یا ماه-با-ماه بودجه — با توجه به شهردار John Leahy.

با پیش بینی بودجه اعداد منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر در اوایل این سال به احتمال زیاد رندر مسئله با هزینه coronavirus رهبران منطقه مورد نامشخص پول آنها را دریافت خواهید کرد از دولت را پوشش می دهد که اکثر بودجه منطقه.

با وجود اضطراب بیش از منطقه مالی از اواسط هفته ژرژ و بوید گفت: این منطقه تا به حال صادر نشده هر “ورقه صورتی” و یا اعلامیه به کارکنان که ممکن است آنها گذاشته است. در این منطقه تا 15 ژوئن به ارسال این.

“آن نیاز به ما برای به دست آوردن وضوح به همان اندازه که ما می توانیم قبل از 15 ژوئن” بوید گفت.

که بودجه شنوایی ممکن است قابل توجه برای یک دلیل متفاوت

لیهی گفت: — تا زمانی که مراحل نهایی برنامه ریزی هموار می رود — این مدرسه جلسه کمیته خواهد بود در فرد برای اعضای کمیته. مردم هنوز هم برای تماس به ارائه نظر.

“ما همه چیز را گسترش و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد که در راه” او گفت:.

لیهی گفت: رهبری یک جلسه و گوش دادن به سخنرانی بیش از زوم شده است به چالش کشیدن. او احساس ملاقات در فرد به صورت یک سند-سنگین بودجه جلسه خواهد بود.

شهرداری جلسات در لوول شده است مجازی از اواسط مارس از جمله جلسات شورای شهرستان.

شورای اسلامی انتظار می رود به دیدار هفته آینده با استفاده از زوم. لیهی گفت دفتر او هنوز رتبهدهی نشده است قادر به هماهنگ کردن اجزای مورد نیاز برای یک جلسه در شخص.

برخی از نمایندگان نیز مردد به عجله خود را به شورای شهر و گاز ،

“من واقعا فکر می کنم در این مرحله ما باید به عنوان یک مثال از محتاط بودن” گفت: عضو شورا ویلیام ساماراس.

عضو شورای دیوید کانوی گفت که او صحبت می کرد به دکتر خود را که نگرانی بیش از گذراندن طول یک جلسه شورای شهر به طور معمول بیش از دو ساعت با ده یا پانزده نفر در یک فضای محدود است.

او گفت: در اولین جلسات شورای شهرستان در زوم شد اما زمان تکنولوژی جلسه را از راه دور ممکن است.

“من می خواهم به جای دقت و توجه در این نقطه,” او گفت:.

نامه ای از سرپرست بوید در پاسخ به مرگ جورج فلوید و decrying نژادپرستی نظاممند برای عموم منتشر شد, این هفته است.

“ما متعهد به حفظ ما عدم تبعیض و آزار و اذیت سیاست ها و تمام سیاست هایی که آدرس اقدامات است که ایجاد یک خصمانه محیط یادگیری” بوید نوشت: در ژوئن 1 نامه. “در این راستا ما را تشویق دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان به هشدار ما به هر رسانه های اجتماعی پست که نقض تعهد ما برای تضمین این که ما محیط مدرسه — اعم از مجازی یا حضوری — تقویت احترام متقابل و فهم و درک فرهنگی.”

این نامه همچنین حاوی یک اشاره از رسانه های اجتماعی آن را در برقراری ارتباط در زمان اوج تنش های نژادی.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی منجر به اشاره ای از رسانه های اجتماعی در این هفته نامه بوید نیست شناسایی هر گونه حادثه خاص. او در پاسخ گسترده صحبت در مورد گمنامی از رسانه های اجتماعی و جدا کردن مکالمات در مورد نژاد پرستی از این گفتگو در مورد رفتار بد.

“اجازه دهید مطمئن شوید که ما نمی منحرف کردن توجه و دور از مثبت مکالمات فرزندان ما با داشتن” او گفت:.

نامه ای از لوول بالا سر مدرسه ماریان Busteed که منتشر شد در رسانه های اجتماعی موجود یک پیام مشابه به بوید نامه.

“ما شاهد پست های اخیر امروز که تمرکز بر تقسیم جامعه مدرسه ما و من از ترس آنها تنها ما را بیشتر از هم جدا است که هرگز مفید” با توجه به حرف “با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک وسیله نقلیه برای رفتن در برابر یکدیگر و تماس با یکدیگر را تنها در خدمت به تشدید این مشکل است و قابل قبول نیست.”

بوید گفت: تظاهرات مسالمت آمیز هستند “حقوق مدنی” اما با استفاده از رسانه های اجتماعی “به عنوان یک وسیله نقلیه برای مزاحمت سایبری و به صورت ناشناس با استفاده از آن به تلاش برای شرم و علنا تحقیر مردم — که یک مکالمه است.”

او گفت که او در حال ملاقات با یک گروه از علاقه مند لوول بالا دانش آموزان به صحبت در مورد نژاد و تظاهرات اخیر.

“مسابقه در امریکا باید مورد بحث” او گفت:. “به بحث گذاشته شود.”

تاینسبرو شده است این جاده قبل از.

چند بار در واقعیت است.

این مسئله در دست است خرید تاینسبرو کشور باشگاه و اینکه آیا این شهر باید چشم پوشیدن از آن حق امتناع از خرید زمین اجازه می دهد لوکس و توسعه را به حرکت به جلو با برنامه های ساخت محدودیت سنی مسکن در اموال.

برخی در شهر باید حمایت برای خرید زمین و حفظ آن به عنوان فضای باز. اما تا کنون رای دهندگان شده اند قادر به تسویه حساب تا بودجه لازم است.

در سال 2018 رای دهندگان گذشت یک مقاله به قرض گرفتن پول برای خرید باشگاه مشروط به یک گزاره 2 1/2 بدهی محرومیت سوال. اما رای باطل به دلیل بدهی محرومیت رای نمی افتد ظرف 90 روز از اصلی رای به عنوان مورد نیاز است.

سپس در ویژه شهر جلسه ژوئیه گذشته تاینسبرو رای دهندگان گرفت تا این موضوع دوباره اما رد یک اندازه گیری است که باید با اختصاص $3.3 میلیون برای خرید را با دامنه برجسته و یا در غیر این صورت به دست آوردن این باشگاه است.

در حال حاضر selectmen رو فشار به اوباما بر توسعه دهنده چشم پوشی از درخواست. اما آنها می خواهند به شنیدن از ساکنان دوباره.

روز پنج شنبه در 6 p. m. در این شهر برگزار خواهد شد مجازی جلسه عمومی در کشور باشگاه ملک به ساکنان اجازه می دهد به وزن و سوال در مورد پیشنهاد توسعه توافق و اولین حق امتناع.

چه خواهد بود را از رای دهندگان در این زمان ؟

پس از شش ماه از مبارزات انتخاباتی انتظار و پس از مبارزه دوباره دن سنا در نهایت به دست آورده و این شانس را به نمایندگی از 37 Middlesex منطقه…..حدود شش ماه است.

با وجود پایدار اولیه در ماه مارس و به تعویق افتاد ویژه انتخابات صورت گرفت که آخرین سه شنبه سنا در اصل برنده این شانس را به انتخاب کنید تا تب مانده توسط جنیفر بنسون.

سابق منطقه هرزه استعفا داد و در ماه ژانویه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور جدید از اتحاد برای رهبری کسب و کار با یک سال و چپ او دو سال است و از این رو به ویژه انتخابات است.

آمده نوامبر سنا را به مبارزات انتخاباتی دوباره اجرا کنید و برای اولین سفر رسمی مدت به عنوان یک نماینده. بیشتر از آن او خواه حریف در هفته گذشته به ویژه انتخابات, کتی کلارک از Lunenburg است که انتظار می رود برای اجرای دوباره.

خوشبختانه سنا به حال خوب اعداد به بازگشت او تا آخرین یکشنبه. در زادگاه خود از Acton سنا به دست آورده 1,691 رای بیش از کلارک 222. سنا به دست آورده بیش از دو برابر میزان رای کلارک در Ayer با 223 به 103. Boxboro ارائه سنا 756 رای به کلارک 231 در حالی که دانشگاه هاروارد فراهم سنا 786 رای به کلارک 196.

آخرین دو شهر نزدیک مسابقات به نتایج متفاوت. سنا در زمان شرلی با 317 رای به کلارک 236 اما از دست رفته در کلارک زادگاه Lunenburg با 453 رای به او 483. آن خواهید بود یک جای تعجب برای دیدن چگونه سنا تلاش می کند تا آرایش برای از دست دادن آن آمده نوامبر.

این پیروزی با توجه به دموکراتیک قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته, باعث می شود سنا “این کشور اولین برزیل مهاجر منتخب به مجلس قانونگذاری ایالتی.”

سنا شد و از سوی دیگر ، جیمی Eldridge منطقه مدیر. سابق “خیال باف” تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه سنا بود 14 هنگامی که او و مادرش آمد به اکتون از برزیل است و در حال حاضر یک شهروند ایالات متحده. Eldridge یک اکتون دموکرات گفت که او با تایید سنا در ماه فوریه که نامزد و همسرش ملیندا Yim یک داروساز و کامبوج پناهنده هستند “در مورد به عنوان نزدیک به رویای آمریکایی که من می دانم.”

حزب دموکرات در مجلس نمایندگان نیز افزایش فمن آنها را نگه دارید پس یکی دیگر از ویژه انتخابات روز شنبه در جنوب شرقی بوستون.

کارول Doherty یک Taunton مدرسه عضو کمیته ادعا کرد یک صندلی گذشته برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه Shaunna اوکانل در حال حاضر شهردار Taunton.

Doherty جای کسی را گرفتن جمهوری خواه نامزد کلی Dooner, 2,069 به 1,551 در تونتن و 123 به 95 در منطقه را یکی Easton حوزه.

ماساچوست زنان سیاسی حزبی عمل سیاسی کمیته آماده برای شروع به خم سیاسی آن عضله این انتخابات شود.

این کمیته خواست نامزدها در روز دوشنبه به پر کردن تایید برنامه های کاربردی و گفت آن را به طور رسمی حمایت بیش از 100 نامزد های محلی و ایالتی و فدرال دفتر پس از سال 2016.

“ما می خواهیم به تغییر چهره سیاست در سراسر کشور با تقویت این خط لوله برای کاندیداهای زن در سراسر کشورهای مشترک المنافع” این انجمن نوشت.

در سال های اخیر انتخابات شهرداری ها در مجموع 90 زنان اعمال می شود برای تایید. این MWPC PAC تایید 72 زنان از جمله 48 که برنده مسابقه “و در حال حاضر خدمت در راس آنها دولت های محلی از کارشناسی به کارشناسی بوستون به فرانکلین.”

تجربه در سطح محلی می تواند کمک به نامزدها به دنبال کرسی در مجلس قانونگذاری یک وضعیت کمک کرده است که دموکرات ها در ایالت ماساچوست در طول سال در حالی که جمهوری خواهان فاقد اصطلاح محلی تیم های مزرعه.

زنان حساب برای بیش از 28 درصد از قوه مقننه است. این MWPC PAC می گوید آن تایید نامزد دریافت افزایش از طریق ارتقاء در تماس استراحتی به گروه های داوطلب لیست منتشر شده در مطبوعات ارسال شده به رسانه های خبری در نامزد مناطق برجسته در رسانه های اجتماعی و get-out-the-رای (ادامه) تلاش.

ستون نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر PAC کمک خواهد کرد لوول ساکنان Vanna هوارد و لیزا آرنولد که در حال تلاش برای بیرون راندن veteran دولت تشکر. دیوید Nangle از 17th, Middlesex منطقه که خیره کردن بشکه از 28-تعداد فدرال کیفرخواست.

برنامه های کاربردی برای تایید یا re-تاییدیه آن به علت ژوئن 26.

سینه کاپلان LLP شریک Pam برمن رئيس جمهور از ماساچوست زنان سیاسی حزبی و معاون صندلی سوزان Coakley رئیس مرکز پزشکی بوستون HealthNet طرح است.

NANGLE یک دولت خانه اخبار سرویس گزارش هفته گذشته نوشته شده توسط سابق خورشید کاتب کریس Lisinski.

این مسابقه برای 17th, Lisinski نوشت: یکی از 15 کرسی قانونگذاری که باز خواهد شد و برای grabs این انتخابات فصل 14 که در حال حاضر توسط قانونگذاران مجلس تصمیم گرفتند که به دنبال یکی دیگر از دوره دو ساله است.

باقی مانده 60 مسابقه — 48 در خانه و 12 در سنا — قابلیت رقابت در هر دو اولیه و یا انتخابات و یا هر دو از جمله پنج صندلی که پر شده اند از طریق انتخابات ویژه پس از قانونگذاران ترک اواسط دوره.

“لوول تشکر. دیوید Nangle که پا را از رهبری و کمیته پست در ماه فوریه پس از او التماس کرد گناه نیست به بیش از دو دوجین فدرال اتهام تقلب در زمینه نامزدی مقالات به دنبال انتخاب مجدد. او چهره اولیه دو رقبا لیزا آرنولد و Vanna هوارد Lisinski نوشت.

دولت از مبارزات سیاسی و مالی شده است بدون یک مدیر دائم برای بیش از پنج سال و با وجود داشتن یک لیست از فینالیست برای این کار دولت, رهبران نزدیک به انتخاب بعدی بالا کمپین مالی تنظیم کننده.

دیرین OCPF مدیر مایکل سالیوان بازنشسته در اواخر ماه دسامبر و یک پنل led با وزیر امور خارجه ویلیام گالوین بینی برنامه های کاربردی و winnowed این زمینه در اواسط ماه مارس از هشت متقاضیان به شش نامزد برای مصاحبه.

سپس COVID-19 وارد خانه ملت شد به روی عموم بسته شده و در حالی که دیگر دولت تخته به کار ادامه داد و نگه دارید و هر دو در فرد و جلسات مجازی جستجو کمیته قرار داده و روند آن را در خود نگه دارد.

سخنگوی گالوین گفت که پس از خاموش شدن از خانه ملت در مارس 16 کمیته شده است قادر به پاسخگویی به انجام مصاحبه اما برنامه ای برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان آن می شود ممکن است دوباره.

در این میان کارکنان OCPF شده است کار از راه دور تحت نظارت بخش سر.

خواسته در مورد پتانسیل برای مصاحبه نهایی عملا با عموم مجاز به تماشای بر روی یک پلت فرم مانند زوم سخنگوی Deb اومالی گفت: “این توافق در میان اعضای این کمیته در آخرین جلسه این بود که آنها می خواستند به یک کامل و فرآیند مصاحبه و همانطور که در حال حاضر آنها را انتخاب کرده اند به انجام آن مصاحبه از راه دور.”

در علاوه بر این به گالوین جستجو کمیته شامل حزب دموکرات رئیس گاس Bickford از وستفورد, MassGOP رئیس جیم لیون سابق هرزه. از Andover و بوستون کالج قانون مدرسه دین وینسنت karen reilly.

فینالیست برای مدیر کار خانه مشاور جیمز کندی شهرستان ووبورن کارمند ویلیام کمپبل OCPF مدیر ارتباطات و آموزش و پرورش Jason تایت OCPF مدیر حسابرسی Shane Lynch, دستیار آمریکا وکیل مایکل Sady و دستیار Suffolk County, دادستان منطقه ملیسا بروکس.

PRIDESTAR اورژانس یک لوول-بر اساس آمبولانس خدمات را تجربه کرده است حدود 30% کاهش در حجم تماس میان همه گیر به گفته مدیر عامل دیوید دالی.

با توجه به کاهش در غیر اضطراری حمل و نقل تماس, 20, کارکنان گذاشته شد ، “ما امیدواریم که آنها را به آرامی” دالی گفت.

در حالی که به طور کلی حجم تماس کاهش یافته است تعداد COVID مثبت خواستار اتحاد “سر به فلک کشید” با توجه به دالی سیتی. این بیماری همه گیر است “واقعا تا به حال تاثیر عظیم در سازمان ما پس از آن را حتی بیشتر مهم است برای ما برای ایستادن پشت سر ما کارکنان” دالی گفت.

Pridestar در حال حاضر ارائه اضافی $300 در خطر پرداخت هر هفته به کارکنان تمام وقت و 150 دلار به کارگران پاره وقت.

“آنها بیرون رفتن وجود دارد و قرار دادن زندگی خود را در خط…” دالی گفت: از اورژانس کارکنان.

این هفته ستون آماده شد اما خبرنگاران مورفی در بیلریکا; الیزابت دابینز در لوول; نیکول DeFeudis در لوول; Jon وینکلر در Nashoba دره مگ مک اینتایر در تاینسبرو; دولت خانه اخبار خدمات و سرمایه گذاری ویرایشگر کریستوفر اسکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو