مقدار زیادی از قهرمانان در جدول مقدار زیادی

"آنها قهرمان هستند ، و آنها را نگه دارید در مبارزه تا پایان. ...آنها قهرمانان جهان است." (عذر خواهی به فردی مر

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

"آنها قهرمان هستند ، و آنها را نگه دارید در مبارزه تا پایان. ...آنها قهرمانان جهان است." (عذر خواهی به فردی مرکوری و ملکه)

الف-لیست افتخارات و ادای احترام به امروز قهرمانان واقعی این داوطلبان در جدول مقدار زیادی.

جدول مقدار زیادی در چلمزفورد, Inc., یک سازمان غیر انتفاعی متشکل از داوطلبانی که تمایل برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که در نیاز. آنها در خدمت رایگان هفتگی غذایی برای کاهش گرسنگی و انزوای اجتماعی برای افراد و خانواده ها در یک بازی دوستانه و استقبال محیط زیست است. همه در حال خوش آمدید, بدون سوال پرسید.

این سازمان اخیرا به تصویب یک نقطه عطف در طول همه گیر و 10 سالگرد خود را جشن گرفت.

تاسیس اواخر محبوب مورین McKeown در اولین وعده غذایی در 18 مه 2010, وجود دارد, هفت مهمانان. قبل از همه گیر تعطیل هفتگی وعده غذایی در ماه مارس, جدول مقدار زیادی خدمت شد و به طور متوسط از 100 مهمان هر سه شنبه شب.

در پاییز گذشته جدول مقدار زیادی همکاری با چلمزفورد مدارس دولتی به ارائه یک "کوله پشتی از مواد غذایی" در تعطیلات آخر هفته برای دانش آموزان ابتدایی که ممکن است ناامنی غذایی و از همه گیر است که برنامه گسترش یافته است. آنها شروع به بارگیری مواد غذایی رانندگی در Harrington مدرسه ابتدایی جمع آوری و بسته بندی مواد غذایی برای خانواده های نیازمند شهروندان ارشد و جانبازان در جامعه و در اواخر ماه ژوئن آنها را نیز ارائه گرفتن و رفتن غذا به صورت مردمی در چلمزفورد ارشد مرکز.

راه برای رفتن در جدول مقدار زیادی از قهرمانان! یک تشکر ویژه-شما را به مهربان مریم Moriarty, رئيس جمهور از جدول فراوانی برای تمام عکس ها و اطلاعات است.

برای تماس با جدول مقدار زیادی بازدید www.tableofplentyinchelmsford.org تماس 978-710-8328 یا ایمیل Tableofplentyinchelmsford@gmail.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب