باید حمل و نقل عمومی ارائه می شود به محله های رنگ در بوستون ؟

وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان.هیچ رایگان هر چیزی چون کسی دیگری همیشه میدارد tab. اما به زودی ممکن

توسط ATSHNEWS در 17 تیر 1399

وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان.

هیچ رایگان هر چیزی چون کسی دیگری همیشه میدارد tab.

اما به زودی ممکن است رایگان اتوبوس سواری برای برخی از مردم اگر یک جفت از شهر بوستون نمایندگان دریافت راه خود را.

در عین حال اگر MBTA رفتن به رایگان برای یک انتخاب چند چرا در نام اجتماعی و عدالت اقتصادی را برای همه ؟

مردم با یک اونس از عرف عام می دانیم که وجود دارد هیچ چیز واقعا رایگان. ممکن است آن را رایگان برای شما مانند یک سوار بر یک بوستون, اتوبوس, اما نه برای من و یا مالیات دهندگان پرداخت برای MBTA راننده اتوبوس و اتوبوس.

یک تلفن رایگان MBTA است یک ایده جدید; آن حدود برای سال بوده است.

این ایده رو زندگی جدید در هفته گذشته زمانی که شهر بوستون رئیس شورای کیم Janey و عضو شورای میشل وو پیوست با تشکر. نیکا Elugardo پیشنهاد شده است که اتوبوس ها در سیاه و سفید و قهوه ای جامعه در بوستون بود.

همچنین اشاره شد که MBTA در اثر ارائه رایگان اتوبوس سواری در مسیرهای اجازه می دهد تا سواران برای هیئت مدیره از طریق درب عقب در طول coronavirus همه گیر برای جلوگیری از تعامل با رانندگان اتوبوس که جمع آوری کرایه.

"چه COVID-19 نشان داده است که ما می توانیم رایگان اتوبوس" جنی گفت.

این اتوبوس های رایگان خواهد بود در MBTA را 26 و 28 مسیرهای اتوبوس که سرویس Dorchester, Roxbury و Mattapan که در آن بسیاری از مردم از رنگ و کم درآمد زندگی می کنند.

این امر هزینه MBTA — و مالیات دهندگان — برخی $36 میلیون دلار مجموع آنها می گویند می تواند ساخته شده توسط یک درصد افزایش مالیات بنزین.

"این است که یک عدالت نژادی مسئله این است که یک عدالت اقتصادی موضوع" جنی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اگر چنین است شاید این طرح باید تمدید شود به جلد دیگر کم درآمد بخش های از شهرستان و اطراف آن مانند شرق بوستون جنوبی پایان چلسی و ریور, به عنوان مثال.

شاید مترو و راه آهن رفت و آمد نیز می تواند ساخته شده برای همه رایگان و پرداخت می شود, توسط عظیم افزایش مالیات بر کسب و کار و درآمد بالا بگیر.

آن جالب خواهد بود در این به طور فزاینده ای بیدار عصر برای دیدن چگونه MBTA شهردار بوستون مارتی والش و رژیم صهیونیستی است. Charlie Baker پاسخ به اتوبوس رایگان پیشنهاد.

MBTA نشان داده همدردی در برخورد با نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس تظاهرات به تازگی اعلام کرد که این امر دیگر اتوبوس بوستون پلیس به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر تظاهرات و یا غارت sprees.

ارائه رایگان خدمات اتوبوس به افراد کم درآمد در مناطق اقلیت نه تنها گسترش MBTA مترقی سیاست اما سازگار با اقدامات اخیر شهردار توسط والش برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی اقتصادی در این شهرستان است.

برخی از منتقدان خصوصی شکایت در مورد والش دادن بیش از حد به راحتی به خواسته های جناح چپ فعالان پال خواستار قطع بودجه دولت بوستون پلیس و یا بیش از حد به راحتی دادن به خواسته های که آبراهام لینکلن اساسنامه در Copley مربع به پایین گرفته شود و یا برای از بین بردن سر بریده کلمبوس مجسمه در انتهای شمالی.

"او بسیار بد او باعث می شود کوین سفید مانند وینستون چرچیل" یکی دیرین بوستون سیاسی ناظر گفت.

سفید بود و چهار-مدت شهردار که در خدمت از سال 1968 تا 1984. او شهردار در پرتلاطم سال مجبور busing یک تصمیم قاضی فدرال آرتور Garrity برای مقابله با نژادی عدم تعادل در مدارس.

سفید نام ظاهر در پی قرارگرفتن و اتهام نژادپرستی نظاممند اتهامات ساخته شده توسط Suffolk County, دادستان منطقه راشل رولینز و Karilyn Crocket والش جدید $160,000 ارشد حقوق صاحبان سهام و ورود.

Crocket به نام دوره مجبور busing "آتشین کشور از بحران است." رولینز با اشاره به آن به عنوان "زشت گذشته." هر دو مهم از اتهام نژادپرستی توسط شهرداران قبلی مانند سفید و ری فلین و تام Menino.

مجبور قرارگرفتن در بوستون صورت گرفت بیش از 40 سال پیش زمانی که نه Crockett و نه رولینز در اطراف بودند. آن را حماسی و غم انگیز شکست. آن را بسیار آشفته زمانی که مقامات منتخب مانند سفید متهم شدند با اجرای یک قانون بحث برانگیز آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با.

سفید بود و هیچ نژادپرست است. او سخت کار می کرد برای حفظ صلح در آن زمان مشکل. او بسیار دلسوز به جامعه سیاه سفید که منتقدان او را به نام شهردار ، Crockett و رولینز باید انجام برخی تحقیقات قبل از تماس مردم نژادپرستان. والش ،

وجود دارد یک مجسمه سفید در پشت سالن شهر. والش می توانید آن را از پنجره خود را. نگاه سریع مارتی قبل که رفته بیش از حد است.

نظرات به ایمیل luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن