مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد ماسک کارخانه در آریزونا به عنوان coronavirus گسترش

توسط ZEKE میلر جیل COLVIN و DARLENE SUPERVILLEققنوس (AP) — ساخت خود را در نمایشگاه یک رئیس جمهور دونالد مغلوب

توسط ATSHNEWS در 17 اردیبهشت 1399

توسط ZEKE میلر جیل COLVIN و DARLENE SUPERVILLE

ققنوس (AP) — ساخت خود را در نمایشگاه یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن visted آریزونا ماسک صورت کارخانه سهشنبه, با استفاده از این سفر برای نشان دادن عزم خود را برای دیدن این کشور بازگشایی حتی به عنوان coronavirus همچنان وخیم تهدید. در همان زمان کاخ سفید گفت: این امید به باد کردن آن ویروس نیروی کار در ماه آینده.

پس از بیش از یک ماه cooped در واشنگتن با قرار گرفتن در معرض کمی به چگونه این ویروس به طور مؤثر آمریکایی ها روز به روز زندگی تهمت کردم دست اول مشاهده یک تاثیر بزرگ. در فرودگاه نیروی هوایی پارک شده در کنار ده ها تن از پایه تجاری خطوط هوایی با پوشش موتور و ضبط بیش از پروب و منافذ.

تهمت بود به صرف کمتر از دو و نیم ساعت بر روی زمین در ققنوس تور Honeywell کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است. اما مشاوران گفت: این سفر خواهد بود به ارزش حدود هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که این کشور گام بازگشت به حالت عادی. این سفر همچنین انتظار می رود به عنوان یک نشانگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

"مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به عنوان او را ترک واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت از رئیس جمهور در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

که شامل در آریزونا یک نوسان کلید دولت که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط کمتر از چهار نقطه در سال 2016.

"من دوست دارم آریزونا. من بسیاری از دوستان در آریزونا. من تا به حال موفقیت های بزرگ در طول سال در آریزونا" مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار به عنوان او به سمت چپ.

اما حتی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل شماره جدید عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس را کاهش نمی به عنوان به سرعت به عنوان امیدوار بود. در واقع زمانی که منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر ویروس خارج شده از خارج از معادله اعداد برای بقیه ایالات متحده در حال حرکت در جهت اشتباه است. عفونت نرخ در حال افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت شنبه ،

با این وجود کاخ سفید شده بود مشغول بحث در مورد سیم پیچ پایین آن coronavirus نیروی کار است که در حال حاضر قرار است جلسه کمتر, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: در کاخ سفید است. اعضای این گروه را تبدیل به وسایل در مجموعه های تلویزیونی سراسر کشور با آمریکایی ها گرسنه برای اطلاعات و marooned در خانه.

"من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح" پنس گفت. او گفت: این گروه می تواند باد کردن کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به دنبال محوری تمرکز خود را به دور از ویروس را گسترش و به سمت بیشتر آشنا — و دستیاران امید امن تر — زمین: صحبت کردن اقتصاد است. عنوان مطلب متحده را آغاز کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات با وجود هشدارهای که می تواند منجر به خوشه در موارد تهمت تلاش شده است به برجسته دولت در کمک به کسب و کار و کارکنان دوباره بجای اول برگشتن.

"فرمانداران آن را در دست دارند اما کشور ما می خواهد برای باز کردن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از ترک واشنگتن دوباره هل دادن مسئولیت به آمریکا برای چگونه با خیال راحت بازگشایی حتی به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

به آن نقطه مشاوران رئيس جمهور گفت: می توان با برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است برای دیدن در یک آینده "فاز چهار" بازیابی بسته است.

پنس به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که ایالات متحده می تواند "بسیار متفاوت" آمده است در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن "را به عنوان ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و کشورهای درگیر در امن و مسئول بازگشایی برنامه." دولت آغاز شده است به چشم که پنجره را به عنوان زمان مناسب برای آژانس های فدرال برای شروع مدیریت بیماری همه گیر پاسخ "در بیشتر راه های سنتی," او گفت:.

دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: دولت فدرال هنوز هم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها اگر نیروی کار disbands.

"آن زمان ما در حالی که برای ساخت است که ظرفیت و ما مطمئن شوید که ما در حال تماشای آن در سطح فدرال" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید تیم شده اند عامل در یک ویروس امن حباب به لطف سریع تست های ارائه شده به کارکنان ارشد و هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور.

این سفر می تواند اولین بار تهمت دون ماسک صورت که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر نیاز برای کارکنان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها به خصوص در مکان های با جامعه انتقال است.

"من تصمیم گرفتم چرا که من نمی دانم" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز. او می گفت که "اگر آن را یک, ماسک, محیط زیست, من می خواهم که بدون مشکل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها صحبت کردن تا دولت او در پاسخ به این ویروس وجود مداوم انتقاد که او کشیده و موفق به اندازه کافی افزایش تولید از تجهیزات حفاظت شخصی و تست لوازم.

"ما همه چیز را راست. در حال حاضر از آن زمان برای بازگشت به کار," او گفت:. او اضافه کرد که این کشور "بهترین تست" حتی به عنوان برخی از کارشناسان می گویند که میلیون ها نفر بیشتر مردم باید آزمایش هر هفته در کشور, با خیال راحت به بازگشایی شده است.

و تهمت متعهد به بازسازی بخش اقتصاد گفت: "به نظر من این چند روز به عنوان یک آغاز است."

تهمت نیز در دفاع از تصمیم خود برای جلوگیری از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص از شهادت در جبهه دموکراتیک-کنترل خانه هر چند Fauci داده شد OK به شهادت در مقابل جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

"خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او ادعا کرد که دموکرات ها "رک و پوست کنده می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است."

مجلس نانسی پلوسی کاهش یافته است به پاسخ می دهند.

"آن را به ارزش گرفتن به," او گفت:.

___

Colvin و Superville گزارش از واشنگتن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن