Roughriders مجبور به پرداخت کاهش

محتوای مقاله در ادامه

“این امر می تواند به دلیل محل ما از نظر جغرافیایی و به طور کلی فقط علاقه” Fougere گفت. “بدون تایید هر چیزی با رجینا نمایشگاه انجمن و سواران … من را به صحبت نکرده (سواران مدیر عامل و رئیس جمهور) کریگ رینولدز نشده است. وجود ندارد هر رویکرد از لامپ کم مصرف در همه. آن را بیشتر یک مفهوم از یک پیشنهاد است.”

امکان hub شهرستان و طرفداران جمع آوری در غرفه مطرح شد به دکتر شهاب ثاقب در ساسکاچوان دولت روزانه COVIFD-19 روز رسانی. شهاب گفت: آنها نیاز به درک که چگونه آنها می توانند باز به اجتماعات بزرگ.

“این هنوز هم یک علامت سوال بزرگ در نظر چگونه و چه زمانی می توانید آن وقایع تواند انجام شود در یک شیوه ای امن” شهاب گفت. “بنابراین بدیهی است که ما به دنبال بسیار نزدیک در حوزه های قضایی که در آن انجام شده است از بهداشت عمومی سمت. بدیهی است که وجود دارد اقتصادی سمت و عوامل دیگر.”

برتر اسکات وزارت معارف گفت که او آگاه hub شهرستان گردید اما اضافه کرد که آن را باید “کار مشترک انجام شده توسط, لیگ, تیم, جامعه, استان و رئیس پزشکی سلامت افسران به احتمال زیاد در استان و در سطح ملی برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان و محدود کردن خطر خود را برای قرار گرفتن در معرض این ویروس نیز هست.”

[email protected]

twitter.com/murraylp

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im