صفحه تپه می دهد 5-کلاس درجه یک ارسال کردن

AYER – جشن صحنه خارج صفحه تپه مدرسه ابتدایی ژوئن 11 ظهور با رنگ و خلاقیت و هیجان به عنوان معلمان و کارکنان و س

توسط ATSHNEWS در 30 خرداد 1399

AYER – جشن صحنه خارج صفحه تپه مدرسه ابتدایی ژوئن 11 ظهور با رنگ و خلاقیت و هیجان به عنوان معلمان و کارکنان و سایر اعضای مدرسه آموزشی تیم مونتاژ – به درستی فاصله و تیز peripatetic – تبریک به خروجی کلاس پنجم کلاس 2020 برای تکمیل فاز اول آموزشی خود را در سفر و به پیشنهاد آنها همه خداحافظی علاقه آنها به عنوان نگاه به جلو به تابستان سرگرم کننده و آماده شدن برای ورود به دبیرستان سال آینده.

طراحی شده توسط صفحه تپه اصلی فرد Deppe که رهبری در سایت عملیات با کمک از تیم خود دست کردن درایو-رویداد با هدف به فوق العاده ویژه برای کلاس پنجم که سنتی پایان سال جشن ها و کلاس درس رفتار همراه با فقط در مورد هر چیز دیگری رو کوتاه مداری که COVID-19 همه گیر تعطیل کردن همه مدارس دولتی گسترده در اوایل این سال است.

ارسال کردن تا به حال هوا را از یک رژه و انرژی از یک حزب است. در راه آن هر دو یک bon-voyage رویداد بر روی چهار چرخ ارائه معلمان و بچه ها که آشنا نیست در فرد پس از ماه مارس, یک راه برای دیدن و خوش آمد می گوید هر یک از دیگر البته در پرواز است.

با رسمی آخرین روز مدرسه فقط یک روز به دور درایو-رویداد نیز به تیم مدرسه یک فرصت به آرزوی خود دانش آموزان سابق مبارک زمان تابستان امسال و موفق در کلاس ششم سال آینده.

موسیقی پالس از یک boombox در همراهی با ضرب و شتم تن در روز است.

بالن منعکس. حباب پیچید در نسیم.

Deppe وجود دارد زود صدور آخرین دقیقه به روز رسانی و کمک به ترافیک مستقیم. آن کلید را نگه دارید در حال حرکت و ایمن ماندن او گفت:. هیچ آغوش, دست دادن یا خداحافظی. همه پیروی خوش.

وسایل نقلیه وارد در سمت راست نشانه تشکیل یک کاروان آغاز شد که در ورودی مدرسه کردن خیابان واشنگتن.

Festooned با بالن ورزشی علائم با احساس خوب, موفق باشید, پیام های برخی از خالکوبی موقت روی طرف وسایل نقلیه ساخته شده آهسته و مداوم پیشرفت تا تپه در گذشته مدرسه در اطراف پارکینگ حلقه و دوباره در پارامترهای تنظیم برای این رویداد.

اسلحه دست تکان داد از باز کردن پنجره ماشین. بچه ها صدای به نام بازگشت, شخصی, با سلام. چهره خندان ظهور تا از باز sunroofs.

همچنین با توجه به طرح هر خودرو کاهش یافته به نزدیکی توقف را انتخاب کنید تا هدیه برای grads از سه نفر از جداول در خارج از مدرسه. کلاس توپ را روی گوه شرت با نام هر کس در کلاس بر روی آنها چاپ شده.

آرم توپ را روی گوه پیراهن و بطری های آب از دره برنامه با امضای رنگ قرمز و سیاه و سفید.

مدرسه افسر منابع جن بیگلو که می آموزد جرات کلاس دست هدیه سوغاتی از دستاورد. او اشاره کرد که بطری آب تا به حال جرات فارغ التحصیلی پین داخل.

آخرین توقف: یک جدول پر از کیسه های هدیه از کلاس پنجم درس معلمان و یک پشته از کتاب های جیبی: نسخه "فقط ماندن صفحه اصلی" نوشته شده و نشان داده شده توسط صفحه تپه معلم هنر هایدی کولی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن