محتوای مقاله

پس از راش از آتش سوزی در رجاینا در طول کمتر از دو هفته 50 ساله رجینا مرد رو به چهار فقره آتش سوزی.

با توجه به اطلاعات از رجینا, خدمات پلیس, آتش خدمه بودند به نام on May 30, وقتی کسی آتش به یک درخت بزرگ از بیخ و بن در حیاط جلویی اقامت در 2100 بلوک از خیابان فرانسیس. پلیس گفت که این آتش ندارد مجاز توسط صاحب ملک و که آتش نشانان با حضور به بیرون از آن قرار دهید.

آتش نشانان بازگشت به همان محل اقامت در ژوئن 3, وقتی کسی روشن سطل زباله در آتش است. بن واقع شده بود در نزدیکی گاراژ در اموال و آتش ناشی از آسیب به ساختمان. پلیس گفت: نقطه مبدا از آتش بود “بسیار نزدیک به یک SaskEnergy متر و خطوط گاز.”

چند روز بعد در ژوئن 9, آتش خدمه حضور داشتند و حتی مخرب تر فروغ این یکی به یک خانه خالی در 1400 جلوگیری از Retallack خیابان. در این مورد گفته پلیس یک مرد شکست به خانه و آتش روشن داخل. آتش ناشی از آنچه به عنوان آسیب های گسترده ای به خانه.

فقط دو روز بعد در ژوئن 11, یک مرد گزارش آتش به بوته ها و درختچه ها در نزدیکی گوشه ای از Dewdney خیابان و Rae خیابان. دوباره آتش نشانان به نام به آن قرار داده است.

یک مظنون دستگیر شد, برگزار شد و برای اولین حضور خود را در رجینا استانی دادگاه در روز جمعه. مرد چهره چهار فقره آتش سوزی باعث آسیب به اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو