لوول برگزار شد بدون وثیقه در اپلتون خیابان سلاح سرد

لوول — 28-ساله لوول مرد است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در انتظار یک خطرناکبودن شنوایی در ارتباط با دوم

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

لوول — 28-ساله لوول مرد است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در انتظار یک خطرناکبودن شنوایی در ارتباط با دومین سلاح سرد رخ می دهد در اپلتون خیابان های این هفته است.

دو دارویی و نقدی نامربوط هستند با توجه به لوول پلیس سروان. جیمز Hodgdon.

در حدود 10 p. m. روز دوشنبه پلیس اعزام شدند به 171 اپلتون سنت برای یک گزارش از یک سلاح سرد. آنها دریافتند یک مرد با چاقو زخم که حاضر به ارسال به اولین پاسخ دهندگان به آنچه اتفاق افتاده است با توجه به لوول پلیس سروان. جیمز Hodgdon.

قربانی داده شد کمک های اولیه در صحنه و سپس حمل و نقل به منطقه بیمارستان توسط آمبولانس. او بعدها به ارمغان پزشکی پرواز به بوستون مرکز تروما. وضعیت او در حال حاضر ناشناخته است.

ماموران متوجه شدند که قربانی و دیگری مبارزه در پارکینگ اپلتون سبز که گفته می شود منجر به سلاح سرد گفت: Hodgdon. پلیس منطقه با شرح مشکوک.

لری باقلا داشت در عرض چند دقیقه در نزدیکی جنوب و اپلتون خیابان ها و پیگیری تحقیقات منجر به دستگیری او. او به اتهام حمله مسلحانه به قصد قتل است.

ادعایی حادثه مربوط است به یک جولای 8 سلاح سرد در اپلتون خیابانی که به کشته شدن 34 ساله افرین رویز. Juanita Laureano, 35, از لوول است که بدون وثیقه برگزار تک اتهام قتل در ارتباط با این حادثه است.

باقلا بود arraigned روز سه شنبه در لوول دادگاه منطقه. قاضی استیسی Fortes برگزار شد دستور داد او را بدون قرار وثیقه در انتظار یک خطرناکبودن جلسه که برنامه ریزی شده است به رخ می دهد در جولای 21, با توجه به منشی دادگاه ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب