تجمع در اطراف ایستادن نژادی و بی عدالتی

آیا عمل صحبت می کنند بلندتر از کلمات و یا کلمات خار یک تماس به عمل است ؟

که کپسوله جوهر لوول شورای شهر را طولانی احساسی-متهم در جلسه سه شنبه شب.

حرکات دو — موجب شده توسط گفتگو در سراسر کشور بیش از کشتن جورج فلوید توسط مینه سوتا پلیس تحت سلطه چهار ساعت به علاوه مجازی جمع نه نمایندگان و بسیاری از سخنرانان که احساسات خود را شناخته شده است.

یکی بیرون آورده و توسط عضو شورا رادنی الیوت اذعان نژادی و نابرابری است که هنوز هم وجود دارد در این دروازه شهر برشمرد و روش های خاص آنها را به آدرس.

دیگر فرستاده شده توسط شهردار John Leahy, می خواستم نمایندگان برای اعلام نژادپرستی عمومی-بهداشت بحران که طرفداران بر این باورند خواهد بالا بردن این موضوع و سرعت بخشیدن به مراحل مورد نیاز برای ریشه کن کردن آن.

هر دو حرکات به ظاهر به دنبال همین نتیجه از بین بردن موانع برخورد عادلانه در تمام جنبه های جامعه بنا صرفا بر اساس نژاد و درآمد.

یکی اصرار بر یک پذیرش از یک مدت طولانی نهادی تعصب نسبت به اقلیت ها و مردم از رنگ در حالی که دیگر به دنبال حل این مشکل اجتماعی و اقتصادی و بدون نقاشی شهر و آن حدود 110,000 ساکنان گسترده نژادپرستانه برس.

عضو شورای الیوت حرکت در آمد تا برای اولین رای و تصویب 6-3 رای با حمایت نمایندگان دن Rourke, ریتا Mercier, Sokhary Chau, دیوید کانوی و لایحه ساماراس.

آن را مخالف توسط نمایندگان Leahy, جان Drinkwater و Vesna Nuon.

طرفداران این قطعنامه که به کنکاش مسکن, عمومی, ایمنی, بهداشت, اشتغال و سایر مناطق — گفت: آن را به عنوان یک نقشه راه برای شهرستان به دنبال دارد.

آن مقدمه اعلام کرد که لوول رد همه اشکال نژادپرستی.

حرکت مخالفان گفت که با اعلام نژادپرستی عمومی-بهداشت بحران آن می افتد کوتاه از آن را منعکس نمی کند درخواست ها و مطالبات از برخی از اعضای جامعه که در صحبت های اخیر گوش دادن جلسه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با امضای یک دادخواست ارائه شده توسط لوول تنوع سهام و ورود کنسرسیوم.

Leahy حرکت به اعلام نژادپرستی عمومی-بهداشت بحران و به دنبال آن تعداد زیادی از افراد — اعم از صادقانه به آتش زا — که به حمایت نیاز برای رسمی نژادپرستی فرمان به عنوان یک پیش نیاز برای هر گونه تغییر معنی دار.

که به وضوح شکست خورده در یک 5-4 رای با Chau پیوستن به Leahy, Drinkwater و Nuon در اقلیت است.

حامیان Leahy حرکت آینه بسیاری دیگر در شهرهای بزرگ و کوچک در سراسر این کشور بر این باورند که اعلام نژادپرستی عمومی-بهداشت بحران را خار تغییرات در تمام بخش های دولت از جمله عدالت کیفری, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مسکن, حمل و نقل, بودجه و مالیات در توسعه اقتصادی و خدمات اجتماعی — که به کوچک شدن سلامت شکاف بین اقلیت و سفید آمریکایی است.

این بلند پروازانه برنامه می آید با یک هزینه و علی رغم آنچه برخی اجتماعی-عدالت صلیبیون ممکن است فکر می کنم دولت نیست مماس با پول نقد به خصوص در طول این درآمد-سرقت coronavirus بحران است.

پس کجا لوول تلاش برای پیدا کردن پاسخ برای نژادی و بی عدالتی است که همه طرف به توافق برسند وجود دارد از اینجا بروم ؟

آن را دنبال طرح پیشنهاد شده توسط عضو شورا الیوت حرکت و یا آن را موسس در شورای امتناع به موضوع نژاد پرستی-مراقبت های بهداشتی mea culpa?

ما این باور وجود دارد کافی زمینه های مشترک برای کسانی که در هر دو طرف در این دو شورا حرکات با هم کار کنند.

دموکراسی نیست یک بازی با حاصل جمع صفر به رغم آنچه فعلی ناکارآمد سیاسی در واشنگتن نشان می دهد.

سازش استفاده می شود, سیاسی, سکه از این جمهوری است.

لوول نشان می دهد که آن را هنوز هم می تواند با قرار دادن تاکید بر عمل نه حرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید