NBC News نویسندگان هرگز COVID

ترسناک ان بی سی نیوز گزارش می دهند که یک پزشکی کمک کننده گرفتار COVID-19 از طریق چشم خود را در حالی که به سادگ

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

ترسناک ان بی سی نیوز گزارش می دهند که یک پزشکی کمک کننده گرفتار COVID-19 از طریق چشم خود را در حالی که به سادگی نشستن در هواپیما بوده است افشا و خنثی متعدد نتایج آزمون. متاسفانه این شبکه هنوز به درست داستان است.

در ماه مه NBC پزشکی کمک کننده یوسف, نمایشگاه خودخوانده "ویروس شکارچی" گفت: امروز نشان می دهد در مورد تجربه خود را با virus. "اگر آن را می توانید من را پایین می توانید آن را پایین کسی," او گفت:.

با توجه به عادلانه او گرفتار این ویروس در یک پرواز تجاری از نیواورلئان. "من تا به حال یک ماسک بر روی صورت من تا به حال در من عادی دستمال مرطوب روال... اما بدیهی است که شما هنوز هم می توانید آن را از طریق چشمان خود را" عادلانه گفت: امروز از بیمارستان. "و البته من با پوشیدن عینک ایمنی در پرواز است."

یک ماه بعد منصفانه تکرار داستان خود را به ان بی سی چاک تاد در دیدار با مطبوعات خواستار این بیماری "بدترین من همیشه احساس می شود. من احتمالا صرف 23 از 24 ساعت در خواب است."

"من نمی باید در هر یک از این شرایط اساسی من 42 سال است. بنابراین شما نمی خواهد فکر می کنم بالینی است که من می تواند یکی از این افراد است که می تواند بسیار بد" نمایشگاه گفت: "آن دسته از افرادی که جوان هستند و فکر می کنم آنها در حال شکست ناپذیر و یا افرادی که فقط فکر نمی کنم آن را به آنها را تحت تاثیر قرار است که تا حد زیادی حتی اگر آنها آن را دریافت کند. من می توانم بگویم که خود من تجربه کامل مخالف است."

چه عادلانه تاد و NBC News نگفت مخاطبان است که قبل از او این ادعا نمایشگاه در حال حاضر آزمایش منفی برای COVID-19 حداقل پنج بار. نمایشگاه به دنبال آن است که با یک تست آنتی بادی برای تشخیص اگر او می خواهم تا به حال ویروس. نتایج منفی بودند.

اما آن را تا تاریخ 7 ژوئیه نزدیک به دو ماه پس از ظاهر اولیه خود که هر دو عادلانه و ان بی سی نشان داد که نتایج حاصل از آزمایش پادتن. نمایشگاه در حال حاضر ادعای بیماری خود را "تشخیص داده نشده باقی می ماند یک رمز و راز است."

نه تنها عادلانه بود پیشنهاد که او گرفتار این ویروس از طریق چشمان خود را خالص حدس و گمان (و در نظر برخی از متخصصان پزشکی و غیر مسئولانه به بوت شدن) اما خود COVID عفونت شده است بارها و بارها افشا و خنثی. و هنوز NBC News هنوز به نادرست گزارش خود را "عفونت کروناویروس" کردن وب سایت خود را.

"در مقالات و تلویزیون بخش میلیون ها نفر از NBC خوانندگان و بینندگان امروز چپ با این تصور که دکتر جوزف نمایشگاه ... پایین آمد با یک مورد از COVID-19 از طریق چشمان او بود که آنقدر شدید او بستری در ICU برای چند روز و حداقل پنج "نادرست منفی" آزمون نمی تواند ردیابی آن" رسانه watchdog استیو Krakauer می نویسد: در چهارم خود را سازمان دیده بان عضویت در خبرنامه.

"این بیماری همه گیر به اندازه کافی ترسناک است و بدون این غلط داستان معرفی به اخبار تصویر."

در حالی که این مهم است که نگه داشته اطلاع در مورد حقایق اطراف رمان coronavirus این نوع از اطلاعات غلط در حال گسترش توسط یک روزنامه نگار پزشکی کمک نمی کند اعتماد و تنها می افزاید: سوخت به آتش از کسانی که استدلال می کنند که رسانه های تحریک وحشت و هیستری.

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر NBC در ادامه ارتباط آن با دکتر عادلانه با توجه به نظرات گمراه کننده در مورد خود بیماری. ناظران را به یاد بیاورید که طاووس شبکه نشان داد پس از آن-متخصص پزشکی دکتر نانسی Snyderman درب در سال 2015 زمانی که او نقض شرایط مربوط به بیماری ابولا در خود قرنطینه که به سوال نامیده می شود او اعتبار به عنوان یک روزنامه نگار پزشکی.

همانطور که از نوشتن این نمایشگاه همچنان پزشکی کمک کننده برای NBC News.

مایکل گراهام سیاسی است سردبیر در InsideSources. شما می توانید او را در رسیدن به michael@insidesources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن