مخلوط پزشکی پیام های ما را امتحان کنید صبر

ببخشید ما — و فقط در مورد هر کس دیگری در این حالت اگر ما به نظر می رسد کاملا اشتباه در مورد دسترسی به خدمات به

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

ببخشید ما — و فقط در مورد هر کس دیگری در این حالت اگر ما به نظر می رسد کاملا اشتباه در مورد دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی به غیر از کسانی که مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چرا که ما به لطف مخلوط سیگنال های ناشی از مقامات دولتی و پزشکی ما جامعه است.

زمانی که مشخص شد که موارد COVID-19 خواهد دقیق بی سابقه بار در دولت مراقبت های بهداشتی سیستم بیمارستان ماساچوست گفته شد به لغو اعمال جراحی الکتیو و قرار ملاقات دکتر به طوری که پرسنل پزشکی می تواند تمرکز بر coronavirus تهدید و حفاظت از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و روپوش.

به عنوان یک نتیجه, پرسنل اخراج و furloughs گرفت و بیمارستان ها' درآمد کاهش یافت.

در مصاحبه اخیر خود با خورشید سردبیران لوول بیمارستان عمومی مدیر عامل شرکت جودی سفید نشان داد که رسید گرفته اند 40 درصد رسید که باعث furloughs حدود 21 درصد از دایره سلامت کارکنان که LGH بخشی است.

همزمان LGH مقامات گفت که آنها اقداماتی برای مقابله با افزایش انتظار می رود از COVID-19 بيمار با گسترش ظرفیت در بخش مراقبت های سنتی بستری و اورژانس ،

این همان داستان برای تقریبا هر مراقبت های بهداشتی شرکت.

به ما گفته شد اقدامات شدید گرفته شد به منظور به سطح شیب دار تا ظرفیت کافی برای رسیدگی به افزایش COVID-19 موارد به خصوص کسانی که نیاز به مراقبت بحرانی که تنها واحد مراقبت های ویژه می تواند ارائه.

و با وجود این واقعیت است که در ماساچوست است که در میان سه یا چهار سخت ترین ضربه coronavirus متحده بیش از 50 درصد از این بیمارستان ظرفیت در دسترس باقی می ماند.

ما نمی توانیم تقصیر وزارت بهداشت و یا عمده ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای گرفتن حق شفعه گام فراتر از آنچه ممکن است مورد نیاز است.

اما جامعه پزشکی می شود جای تعجب نیست اگر غلظت آن از منابع — همراه با دولت تماس های اجتماعی فاصله و این ممنوعیت همه اما ضروری کسب و کار — سمت چپ بیشتر ما را به استنباط است که ما باید تسلیم تمام اما شرایط اضطراری پزشکی برای هم بودن.

و در مورد ما همه از دست رفته آشکار گزارش اخیر محققان دانشگاه هاروارد نشان می دهد داشته سرپایی در سراسر کشور کاهش یافته و 60 درصد در اواسط ماه مارس و ماند تا آوریل.

چرا ؟ زیرا — همانطور که همه ما به خوبی آگاه — بیمارستان ها و پزشک شیوه را لغو nonurgent قرار ملاقات برای ترویج اجتماعی فاصله و جلوگیری از بیماران و کارکنان از آلوده شدن با کوروناویروس.

در این مطالعه مشخص شده در بوستون گلوب نشان می دهد که سلامت گسترده تر از آمریکایی ها در معرض خطر است.

"مردم در حال رفتن به دکتر گفت: دکتر Ateev Mehrotra استادیار در دانشکده پزشکی هاروارد. "بیماران می ترسم به در و همچنین پزشکان در حال تضعیف آن است."

ما می دانیم پس چرا جامعه پزشکی تعجب در مورد عموم مردم واکنش?

در حال حاضر ماساچوست می خواهد برای انتقال پیام های مختلف که با وجود اینکه یک ملی coronavirus نقطه داغ سیستم مراقبت های بهداشتی هنوز هم می تواند ارائه مراقبت از بیماران با مسائل جدی گذشته از coronavirus.

"هدف از همه که افزایش برنامه ریزی و پاسخ به اطمینان حاصل شود که ما سیستم مراقبت های بهداشتی می شود تاخت و تاز کردن" رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. "مردم هنوز هم باید دکتر خود تماس بگیرید به بحث در مورد نیازهای بهداشتی خود و رفتن به بیمارستان در صورتی که شرایط اضطراری است."

خوب فرماندار بهتر امیدوارم که تمام کسانی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی که به کاهش کارکنان و همچنین دریافت آن پیام است.

و یا دیگری ما باید یکی دیگر از بحران پزشکی در دست ما — ناتوانی در رسیدگی به مقید کردن تقاضا است که اظهارات قبلی ایجاد شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن