بسته به جایی که شما در جهان هستند, شما ممکن است تشخیص دو نوع مختلف از نژادپرستان: پررنگ و سکوت. مردم سیاه و سفید می تواند نقطه پررنگ هستند. آنها با صدای بلند آنها به جلو و آسان به نقطه در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook. سکوت آنهایی که این بسته حتی بدتر از پانچ است. آن را سخت تر به حرکت نژادپرستانه به دلیل گرایش آنها به تبدیل شدن به سخت تر برای تشخیص. ما خسته از بهانه. پاسخ هرگز نباید “من فکر نمی کنم من که توهین آمیز” بلکه “من متاسفم من به شما جرم.” اتهام نژادپرست بودن است هرگز آسان به بلع قرص. به خصوص اگر شما نمی دانید که چگونه شما در حال توهین آمیز است.

در اینجا 10 مشترک microaggressions که (mm hmm) نژادپرستانه و به همین دلیل آنها در حال توهین آمیز است.

1. “من نمی بینم رنگ.”

chris tucker
giphy.com

خود را “کوررنگی” را بهانه ای نیست شما از رو خود تعصب. اگر شما نمی بینید تفاوت بین سفید پوست و سیاه پوست, شما ممکن است بخواهید به انجام برخی از خواندن. سیاه و بومی مردم رنگ ندارد همان تجربه به عنوان سفید مردم در امریکا است. این تجربیات حتی پایین آمده به عمل ساده از خرید یک بسته از بولینگ. اگر شما نمی بینید رنگ شما نمی بینید منشما را نمی بینم من مبارزه و یا این واقعیت است که در زندگی من مهم است.

2. سفید زل زل نگاه کردن

giphy.com

آیا sis با نوارهای آمدن به کلاس خود را با مو روز بعد ؟ آیا شما تدریس یک کلاس در مورد سیاه و سفید تاریخ ؟ لطفا همین حالا خیره به تعداد بسیار کمی از دانش آموزان سیاه پوست در کلاس. سفید زل زل نگاه کردن به عنوان مشخص شده توسط Toni Morrison, تله, مردم سیاه و سفید در زیر نمای که سیاهی پایین تر است به سفیدی است. “این است که سفید زل زل نگاه کردن که رنگ سیاه مردم به عنوان تبه کار از تاریخ که در واقع مردم سیاه قربانیان سفید-روایت تاریخ است. سفید زل زل نگاه کردن در خود خشونت آن است که پلیس آن است که ظالمانه است و مرگبار. سفید زل زل نگاه کردن است تهدیدی برای زندگی سیاه” GWU فارغ التحصیل Udochi Esomonu گفت. نمی بار یک فرد سیاه و سفید خود را با مخالفت آنها چگونه صحبت كردن و نگاه کنید. اصلا آنها را احساس بیشتر شبیه عجیب و غریب توسط آنها خیره کردن. باور من آنها را می دانم زمانی که آنها تنها شخص سیاه و سفید در یک اتاق.

3. Dismissiveness & خیز دال

Whitney Houston
giphy.com

توجه هنگامی که یک فرد صحبت می کند. روزانه ما حمل بار از نژادپرستی نظاممند و microaggressions تقریبا از هر برخورد ما با یک فرد سفید. اگر یک فرد است در یک گفتگو با شما فقط گوش دهید حتی اگر شما ناراحت کننده باشد. زمانی که یک فرد قرار می دهد تا خود را در یک موقعیت آسیب پذیر به سهم خود تروما و بازگشایی طاق سرکوب احساسات آنها سزاوار توجه مناسب. آیا پرش به اعتبار آنها را با تجربیات خود را. بدن بشود جنسیتی و هر چیز دیگری شما فکر می کنم مسابقات به تجربه سیاه آمریکا است و نه حتی نزدیک نزدیک است. فقط گوش دادن به آنها.

4. “من یک دوست.”

gif
giphy.com

Sheesh. اگر خود را در عمل متقابل به اتهام نژادپرستانه است این واقعیت است که شما باید یک همراه با یک تیره رنگ پوست شما از دست رفته نقطه. مردم سیاه و سفید نیست لوازم جانبی یا شبکه های ایمنی که تعصب خود را در معرض است. شما می توانید به عنوان بسیاری از سیاه دوستان به عنوان شما می خواهید و هنوز هم گرایش های نژادپرستانه. این بیانیه یک انحراف. اگر کسی متهم شما نژادپرست بودن بررسی خود را. آیا استفاده از سیاه و سفید خود را دوست minding کسب و کار خود را به خودتان احساس می کنید بهتر است.

5. نامناسب ورودی

black people
giphy.com

من درک می کنم اگر نام Splash کوه یا عمه Jemima برچسب هرگز زحمت شما. چه امتیازی نیست که به مقابله با کسب درآمد از کلیشه های نژادی! اگر سیاه و سفید خود را به همتایان بدیهی است که در مورد چیزی ناراحت موثر بر آنها و اجازه دهید آنها را به صدای خود را. شما در حال بی اعتبار احساسات خود را بیان چیزی است که یک “معامله بزرگ” به شما. هنگامی که چیزی برای انجام با مردم آنها را به طبقه. یک بار دیگر فقط با گوش!

6. Blaccents و سوء استفاده از Ebonics

black people
giphy.com

من نمی توانم دروغ می گویند و زمانی که یک غیر BIPOC تماس با من “sis” من نمی مشخصه انقباض غیر ارادی ماهیچه. سعی نکنید به لگن در اطراف یک فرد سیاه و سفید با صحبت کردن مانند آنها انجام دهد. شما صدا مانند شما تمسخر آنها. پیوسته انگلیسی/Ebonics است یک زبان مشترک میان مردم سیاه و سفید. اختصاص به زبان ویژه خود را برای توییتر سوگ و گفتگو با مردم بی احترامی. “به من Blaccents در حال مدرن و روز blackface. این یک مخرب مفهوم است که در آن سیاه و سفید غیر مشهور در ادامه به تداوم این Jim Crow بر اساس کلیشه که مردم سیاه و سفید صدا “گتو” و یا “بی سواد” و همه آنها خوب است برای سرگرم کردن مردم به دلیل راه آنها صدا و یا صحبت می کنند” دومینیکن فارغ التحصیل کالج, Maritza Jean-Charles گفت. شما نمی باید سعی کنید مثل من با من مثل یک انسان است. شما همچنین لازم نیست به صحبت کردن با من به نظر می رسد “سرد است.”

7. “آنچه در مورد سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است؟”

black people
giphy.com

سیاه جرم و جنایت وجود ندارد. این واژه استفاده می شود برای قرار دادن یک ذره بین در موضوع جرم و جنایت در عمدتا سیاه و سفید محله. فراموش نکنید که این اعداد و آمار است. این واقعیت ساده است هنگامی که شما یک گروه از مردم در یک محله مناسب و بدون منابع و آموزش آنها به احتمال زیاد منجر به یک زندگی از جرم و جنایت. کسانی که تمایل مردم به مردم سیاه و سفید بیشتر از زمان. “آنچه که مردم در حال دیدن یک نتیجه از بیش از پلیس و عدم جامعه بودجه. سفید جوامع ندارد و به همین دلیل موضوع نیستند که به شدت تحت کنترل و دسترسی بهتر به مناسب, بهداشت و درمان, جامعه, برنامه, و نمی سیستمیک محروم توسط محیط خود” GWU junior Peyton ویلسون گفت:. همچنین برای ما آب و هوای فعلی ما مبارزه علیه خشونت پلیس ناشی از مبارزه با نژاد پرستی. وجود یک سوراخ عمیق تر به حفاری. پیدا کردن من با دستک ثبت نام.

8. انکار سفید امتیاز

Prince
giphy.com

بزرگترین راه برای تشخیص امتیاز است را داشته باشیم. می تواند یک مدل موهای شما هزینه یک مصاحبه ؟ شما می توانید فروشگاه را بدون اینکه به دنبال? و یا می تواند عمل کشیده شدن بیش از معنای زندگی خود را می تواند انجام شود? اگر شما می توانید می گویند با اعتماد به نفس “نه” به این سوالات به یاد داشته باشید خود را سیاه همتایان “بله” گفتن در هر زمان. که چه امتیازی به نظر می رسد مانند. امتیاز نیست اندازه گیری چقدر سخت شما یا پدر و مادر خود کار می کنند. مقیاس آغاز می شود و به پایان می رسد در پوست. اما شما می توانید با استفاده از امتیاز خود را به واقعا فشار رو به جلو حرکت برای حقوق بشر است.

9. “دوست من/عضو خانواده نیست و یک پلیس بد.”

Will Smith
giphy.com

بیایید شروع با trashing “چند سیب بد” افسانه است. آن را فقط طول می کشد یک به از بین بردن بقیه. اگر خود را پلیس خوب دوست یا عضو خانواده نیست صحبت کردن در مورد پلیس بد است که یک مشکل است. اگر آنها یک شاهد عینی به یک پلیس بد انجام بدی و نمی گویند هر چیزی که یک مشکل است. ما به این که همدست. سکوت خود را حتی در حوزه است خطرناک به سمت سیاه و سفید زندگی می کند. خود را “پلیس خوب” انحراف صرفا قرار می دهد و به کمک یک گروه بیش از شلاق علامت سیاه و سفید در جامعه است که هنوز دوره نقاهت بعد از. به اعتقاد من در پلیس خوب. اما آنهایی که بد سرقت موردتوجه وتماشای عموم در هر زمان آنها کشتن یکی دیگر از برادر یا خواهر.

10. “تمام زندگی مهم است.”

black people
giphy.com

این بیانیه درست است. هر کلمه. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به این معنا نیست تمام زندگی نیست. سیاه زندگی شده اند در معرض خطر پس از روزی که وارد سواحل شرقی. آنها از لحاظ جسمی و روانی تخلیه برای قرن ها. آنها آویزان بر درخت برای سرگرمی. زندگی خود را به طور مداوم گرفته شده توسط پلیس. سیاه, زندگی به طور مداوم غفلت نادیده گرفته و تلقی یکبار مصرف تحت یک سیستم که کار را سخت تر به آنها آسیب برساند از آنها در حال حاضر به محافظت از آنها. تمام زندگی را هر زمانی که همه زندگی عبارتند از: سیاه و سفید زندگی می کند بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net