Jeanne d'arc رتبه #1 credit union در کارشناسی ارشد

لوول — از آغاز آن به عنوان یک کوچک و غیر رسمی بانکی در مرکز فرانسه و آمریکا آسیاب کارگران به گسترش نیروی در اط

توسط ATSHNEWS در 5 مرداد 1399

لوول — از آغاز آن به عنوان یک کوچک و غیر رسمی بانکی در مرکز فرانسه و آمریکا آسیاب کارگران به گسترش نیروی در اطراف منطقه Jeanne d'arc اتحادیه های اعتباری باقی مانده است در قلب جامعه محلی است.

در طول 108 سال سابقه توجه خود را به خدمات به مشتریان و تلاش برای توانمند سازی ساکنان محلی مالی خود را رفته اند از: لوول-بر اساس اتحادیه های اعتباری به تازگی رتبه شماره یک در ماساچوست توسط مصرف کنندگان در سوم سالانه فوربس لیستی از بهترین های اعتباری در هر دولت است.

"این تأکید که ما استراتژی و رویکرد ما به ارائه خدمات مالی یک حق است" گفت: JDCU, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت علامت کوکران. "ما در مورد اندازه و یا در حال رشد برای رشد تو ، ما واقعا در مورد, پاسخ به, و کمک به افراد در یک زمان نه فقط چهره به چهره اما واقعا خوب ابزار دیجیتال."

JDCU به دنبال داشت پیتزفیلد مبتنی بر Greylock فدرال اتحادیه های اعتباری در جایگاه دوم و ورچستر-بر اساس وبستر اولین اتحادیه های اعتباری در مقام سوم.

"وجود دارد بنابراین بسیاری از اتحادیه های اعتباری در دولت" کوکران گفت. "این کار آسانی است که شما تقریبا چند صد نفر دیگر که می تواند نامگذاری شده اند."

فوربس با همکاری شرکت تحقیقات بازار ana ortega, بررسی نزدیک به 25000 مشتریان در سراسر ایالات متحده برای نظرات خود را در گذشته و حال روابط بانکی برای ایجاد لیست. تنها 3.5 درصد از 5,236 اتحادیه های اعتباری در سراسر کشور ساخته شده.

با توجه به فوربس موسسات مالی بودند به ثمر رساند در اعتماد شعبه و دیجیتال خدمات مشاوره مالی و شرایط و ضوابط و توصیه های کلی و رضایت است. نمرات خاص در اجزاء منحصر به فرد در دسترس نیست.

"من فکر می کنم آنچه در آن می کند این است که آن را بر ما ماموریت ما ماموریت ما خدمت به اعضا و ارائه آنها را با مالی سلامتی" گفت: JDCU هیئت مدیره رئیس جان district hall.

جورج Eliades سابق JDCU هیئت مدیره عضو و رئیس گذشته گفت که او معتقد است این رتبه بندی به دست آمد به دلیل JDCU مردم نهاد اولین و هر عضو در نظر خود به بخشی از اتحادیه های اعتباری.

"این فقط یک محل که در آن آنها قرار دادن پول خود را و یا قرض گرفتن پول خود را — آن را تقریبا بخشی از زندگی خود را در یک معنا" او گفت:.

مشارکت هیئت های هوشمند, مردم محلی با گوش خود را به زمین برای آنچه کاربران می خواهند و یک رئیس جمهور است که انگشت خود را بر روی نبض جهان مالی کمک کرده اند سوق JDCU به جایی که در آن است امروز district hall و Eliades گفت.

پس از نام فرانسوی و قهرمان جنگ صد سال و کاتولیک سنت, Jeanne d'arc اتحادیه های اعتباری تاسیس شد در سال 1912 به عنوان یک تعاونی اعتباری در خدمت جامعه لوول را فرانکو-مردم آمریکا.

این شروع از سابق سنت جوزف (بعد سنت ژان باپتیست) محله کشیش بخش در بالا Merrimack خیابان و رهبری تنها تعداد انگشت شماری از روسای جمهور — تمام مردم محلی در فرانسه و آمریکا جامعه از طریق تصرف پل مایوت که بازنشسته شد در سال 2007.

هر دو district hall و Eliades خدمت در جستجو کمیته که در نهایت انتخاب کوکران به عنوان مایوت جانشین.

کوکران و سپس معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از میل اتحادیه اعتباری فدرال در نیوجرسی تحت تاثیر قرار مدیره با تجزیه و تحلیل خود را از JDCU منابع مالی و توصیه هایی برای چگونه سازمان می تواند به رشد و بهتر در خدمت مشتریان خود را با توجه به Eliades.

کوکران گفت که او آمد به JDCU با یک مقدار زمینه های مختلف از ریشه های آن: او را نه فرانسه یا کاتولیک یا از لوول. اما لوول در آغوش او با آغوش باز و او را تبدیل به یک بخشی از بافت این شهر و بیشتر در منطقه است.

"او واقعا ازدواج به جامعه" district hall گفت.

کوکران به عنوان خزانه دار از لوول طرح و بر روی تخته از لوول بیمارستان عمومی Wellforce & دایره بهداشت D'Youville زندگی و سلامتی, مرکز کار شهرستانها چالش شهر چراغ رژه سبز جامعه مشارکت کمیسیون های متعدد سازمان های حرفه ای از جمله ماساچوست اعتباری اتحادیه لیگ.

او و JDCU هیئت مدیره همچنین تشویق کارکنان به مشارکت و او گفت که این کار آنها را برای کمک به سازمان های دیگر است که در یک نقطه از غرور و افتخار است.

در سال گذشته JDCU فقط بیش از 200 نفر پرسنل داوطلب بیش از 8000 ساعت به بیش از 100 جمله سازمان های محلی به عنوان Boys & Girls, باشگاه دختران, Inc., بودجه رفقا و پناهگاه های محلی.

"ما واقعا ارزش کارکنان است که قلب به خدمت" کوکران گفت. "که به معنی خدمت اعضای آن به معنی خدمت یکدیگر به این معنی خدمت در جوامع آنها بخشی از."

برای 10 سال گذشته JDCU کمک کرده است تا به حمایت و جمع آوری کمک مالی برای بیش از 100 محلی و سازمان های غیر انتفاعی از طریق آن ما به اشتراک گذاشتن یک موضوع مشترک بنیاد کوکران گفت. با coronavirus نگرانی در حال حاضر تأثیر جمع آوری کمک های مالی بسیاری از های غیر انتفاعی JDCU تیمی با بیشتر لوول اتاق بازرگانی و خورشید و به میزبان های مجازی حراج به کمک 21 محلی و سازمان های غیر انتفاعی. این موارد را می توان پیشنهاد از طریق ژوئیه 30 در ONE.BIDPAL.NET/TEAM2020 و 100 درصد از بودجه مطرح خواهد شد به طور مستقیم به سازمان.

بیش از این دوره از کوکران رهبری JDCU تقریبا سه برابر اندازه. در آن زمان دارایی های خود رشد کرده اند از 600 میلیون دلار به 1.5 میلیارد دلار و عضویت رشد کرده و از حدود 70000 تا به 92,000, او گفت:.

کوکران نیز منجر به گسترش بانکداری آنلاین برای دستگاه های تلفن همراه و باز از شاخه های جدید در سراسر منطقه در حال گسترش اتحادیه های اعتباری را از رسیدن به وستفورد به Southern New Hampshire.

District hall و Eliades اشاره به هر دو از این طرح به عنوان کلید به JDCU موفقیت به ویژه در دیجیتال خدمات که اجازه اتحادیه های اعتباری برای جذب بیشتر اعضای جوان.

کار با هیئت مدیره به تعریف چشم انداز از چه نوع اتحادیه های اعتباری JDCU باید تبدیل کوکران گفت: آنها متوجه قدرت خود را در کمک به مردم معنی که به دنبال هوشمند مالی را انتخاب کند.

اعتبار ملی اتحادیه انجمن طبقه بندی JDCU به عنوان یک کم درآمد اتحادیه های اعتباری به دلیل بیش از نیمی از اعضای آن در زندگی کم درآمد دستگاه های سرشماری ،

به جای مشتاق به اتحادیه های اعتباری است که در خدمت مردم از ثروت JDCU در خدمت مردم ورود به بازار مالی و غیره متخصص در محصولات و خدمات است که کمک به مردم ایجاد و تعمیر اعتباری و در نهایت تبدیل شدن به مالکان کوکران گفت. او گفت: با داشتن مسئول شرکت کنندگان در بازار مالی تقویت جامعه و یکی از محبوب ترین خدمات JDCU ارائه می دهد که وام مسکن برای اولین بار خریداران خانه.

یک مثال نخست است JDCU را MoneyStrong یک مجموعه از سپرده و وام محصولات است که کمک می کند تا اعضای آغاز شده در خدمات مالی و توسعه مالی خوبی عادات کوکران گفت. بیش از 5000 عضو در حال حاضر در حال ثبت نام می باشد.

چه خرس در یک نظرسنجی مثل این که وقتی شما می تواند کمک به نوبه خود کسی مالی زندگی در اطراف آنها می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که" کوکران گفت:, و اضافه کرد که عضویت در رشد آمده است تا حد زیادی از کلمه از دهان.

یکی از دارایی های کوکران می دانستم که او می خواست به گسترش و تکثیر شد و در مدرسه شعبه در لوول دبیرستان. در حالی که آن را قبلا عمل بیشتر به عنوان یک محل برای کارکنان به بانک کوکران می خواستم برای تبدیل آن به یک مدل است که می تواند در خدمت به عنوان یک مرکز مالی آموزش و پرورش و کار آموزش را برای دانش آموزان.

در حال حاضر در لاول دراکات و Nashua جنوبی دبيرستان تعاونی اعتبار کارکنان آموزش بانکداری و خدمات مالی کلاس کوکران گفت. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت پول خود را و سپس کار در داخل شعبه یادگیری چگونه به یک گوی باز کردن حساب و سایر عملیات بانکی, او گفت:. JDCU استخدام کرده است بسیاری از کارمندان از طریق این مدرسه شاخه, او گفت:.

هر سال در این دبیرستان JDCU همچنین دارای یک MoneyStrong برای زندگی عادلانه است که وظایف ارشد کلاس با نقش بازی کردن حالات زندگی واقعی را به آنها نشان می دهد تاثیر خود را در تصمیم گیری های مالی و ارائه راهنمایی کوکران گفت. امید است که زمانی که آنها واقعا در مواجهه با این تصمیمات در زندگی واقعی است که آنها می توانند بهتر انتخاب, او گفت:.

در سال 2009 JDCU اجرا کسب و کار خدمات با هدف اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک یک فرصت برای دریافت مشاوره مالی و اعتباری برای کمک به آنها را به عنوان آنها راه اندازی و گسترش کوکران گفت. از پیمانکاران محلی و landscapers به راه اندازی متولد خارج از UMass Lowell Innovation Hub, JDCU در حال حاضر با این نسخهها کار با حدود 1000 کسب و کار مستقل, او گفت:.

در علاوه بر این به باز کردن شاخه کوکران گفت: او افتخار از کار او انجام می شود به منظور افزایش نگاه و احساس از اتحادیه های اعتباری در جوامع که در آن عمل به طور کامل نوسازی و یا بازسازی شاخه. او گفت: این مهم است که اعضا و کارکنان احساس راحتی و با افتخار به بانک و کار در JDCU.

یکی از پروژه های بعدی JDCU برنامه به عهده مرکز خواهد شد در اطراف یک شعبه و ساختمان اداری در مرریمکک خیابان کوکران گفت. این پروژه هنوز در فرایند برنامه ریزی به طوری که او نه می تواند ارائه بسیاری از جزئیات.

District hall گفت کوکران "بیش از زمانی" وعده او را JDCU 1 میلیارد دلار عملیات و زمانی و پرورش یک فرهنگ بزرگ در اتحادیه های اعتباری.

در سال های آینده district hall گفت که او می خواهم برای دیدن JDCU بیشتر گسترش رسیدن به آن از طریق شاخه های جدید و رشد آن پلت فرم های دیجیتال و وام تجاری پایه.

"من می خواهم برای رسیدن به 2 میلیارد دلار در بانک بیش از چند سال آینده و تحت علامت رهبری من فکر می کنم ما قادر خواهیم بود که" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب