این پلیس است که نیاز به نظارت این مطبوعات

فراموش نکنید که این پلیس است.آنچه ما نیاز داریم این است که یک کمیسیون برای نظارت بر مطبوعات است. بنابراین به ج

توسط ATSHNEWS در 10 مرداد 1399

فراموش نکنید که این پلیس است.

آنچه ما نیاز داریم این است که یک کمیسیون برای نظارت بر مطبوعات است.

بنابراین به جای ایجاد یک کمیسیون برای تنظیم پلیس است که به نام ماساچوست پلیس استانداردهای آموزشی و کمیسیون قانونگذاران باید ایجاد یک ماساچوست خبرنگاران استانداردهای آموزشی و کمیسیون نیز هست.

آنها می تواند آن را انجام دهد و یا می تواند آن را انجام داده اند در این لایحه که با هدف ممانعت از استفاده از زور در ساخت دستگیری صدور گواهینامه پلیس و آبیاری پایین واجد شرایط ایمنی که در سپر پلیس از پرونده های حقوقی.

آن است که با توجه به این که برخی از پلیس در حال گناه از رفتار بد اما هیچ کس آزار خود را هنگامی که مورد احترام حرفه ای بیش از این خبرنگاران از استقرار رسانه ها.

در یک روز داده شده جناح چپ مترقی "newsmen" در پخش و چاپ ارتکاب بیشتر جرم "جنایت" از پلیس. اما در حالی که پلیس هستند و خواهند بود پاسخگوی رفتار بد — اخراج شکایت کرد یا زندانی و گاهی هر سه — خبرنگاران دریافت جایزه پولیتزر.

در ضمن جنایتکاران که با حمله پلیس و آزادانه غارت مشعل و خراب شهرستانها ایالات متحده تحت پوشش عدالت اجتماعی دریافت یک پاس از بی کفایت و دلسوز و مرعوب دموکرات شهرداران و همچنین از یک تبانی رسانه ها.

و خبرنگاران دریافت جوایز خود ساختگی و نقطه مانند نیویورک تایمز و واشنگتن پست را داستان که چیزی بیش از جعل دروغ تهمت روسی تبانی جعل.

و آن را جعل حتی اگر شما هرگز آن را می دانم, نه راه وحی اثبات می کند که همه چیز بود و هیچ چیز بیشتر از یک طرح غیر مستقیم قرار دادن با هم توسط باراک اوباما/هیلاری کلینتون دموکرات — و دوستان خود را در رسانه ها — به پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را اجرا و روزنامه نگاری. آن را بدتر از آن چرا که گاهی یک گناه راننده را به نوبه خود در. نه مطبوعات. بدون ایجاد خبرنگار از زمان پست و سی ان ان و یا هر جای دیگری آمده است به جلو به اعتراف است که آنها تحت فشار قرار دادند یک روایت مورد تبانی که دروغ بود.

بله آنها به منابع در جامعه اطلاعاتی که به صورت ناشناس به بیرون درز اطلاعات تایید نشده به آنها در مورد ناروا بودن ولادیمیر پوتین عروسکی که بدهکار در انتخابات خود را به روس ها. اما اطلاعات نادرست بود.

زمان انتشار اولیه آن عمده "بمب" روسیه تبانی داستان در مارس 2017. آن آغاز شده کل مولر بررسی است که پس از سه سال هیچ چیزی یافت نشد.

به عنوان نشان داد در هفته گذشته زودتر انجام زمان اجرا با آن ناشناس منبع داستان از سابق بالا FBI رسمی پیتر Strzok که زد پروب نوشت: در یادداشت ها که داستان پر از دروغ.

در یادداشت منتشر شده در هفته گذشته Strzok که هم متنفر مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که این بار داستان "گمراه کننده و نادرست است."

تیتر از بار داستان را بخوانید: "مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بودند در تماس با ارشد مقامات روسیه در طول مبارزات انتخاباتی."

Strzok نوشت:" ما را دیده اند و نه شواهد از گونه افراد وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم" در تماس با روس ها. او افزود: "ما بی اطلاع هستند و از هر گونه تهمت مشاوران درگیر شدن در گفتگو با مقامات اطلاعاتی."

تهمت بود تمسخر توسط مطبوعات زمانی که او افشا و خنثی داستان. او گفت: "نشت واقعی هستند این خبر جعلی است." حق با او بود اما آسیب انجام شد که نقطه ای از آن همه است.

"آسیب این داستان دروغ باعث تهمت و دولت نمی تواند دست کم گرفت" Mollie همینگوی که در مورد آن می نویسد: در Federalist گفت.

حتی امروز ضد Trumpers در داخل و خارج از رسانه های به چسبیده و ترویج نادرست داستان تهمت تبانی با روس ها با وجود تمام شواهد خلاف همراه با شواهد اضافی که کل روسیه پرونده جعل و تبانی می توان به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور.

"هرگز اجازه حقایق در راه یک داستان خوب" ما خبرنگاران استفاده می شود به شوخی در روز. در حال حاضر این واقعیت است.

دموکرات ها و رسانه ها در حال رفتن به نفرت و مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن بدون توجه به آنچه. او را شکست داد کلینتون که همه آنها گفته بود رفتن را به نفع خود. آنها را از دست داده و آنها را از دست داده بد. اما به جای سرزنش خود را برای تعصب و بی کفایتی آنها را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر آنها پس از مصرف با نفرت که آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حریف اما به عنوان دشمن.

آن است که هر چند آنها به عنوان خوانده شده از مائو "کمی کتاب قرمز" که در آن چین کمونیست دیکتاتور گفت: "ما باید با حمایت هر چه دشمن مخالف و مخالفت با هر آنچه دشمن را پشتیبانی می کند."

تنظیم پلیس ؟ اطمینان حاصل کنید. اول بازگشت Pulitzers.

نظرات ایمیل به: luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de