متحده معکوس دهانه نیاز به ماسک میان ویروس تجدید حیات

توسط تامارا سرسبز و امیلی SCHMALLآریزونا جمهوریخواه فرماندار تعطیل میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب جمعه و ر

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

توسط تامارا سرسبز و امیلی SCHMALL

آریزونا جمهوریخواه فرماندار تعطیل میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب جمعه و رهبران در چندین ایالت دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک در دراماتیک دوره برگشت میان هشدار دهنده تجدید حیات coronavirus موارد در سراسر کشور.

در میان کسانی که اجرای چهره-پوشش سفارشات در شهر جکسون ویل فلوریدا جایی که ماسک-مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به پذیرش جمهوری خواه نامزدی در ماه اوت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در طول بازدیدکننده داشته است به دولت ها و کسب و کار است که نیاز به آنها.

آریزونا دولتی mlb را به اثر رفت و بلافاصله برای حداقل 30 روز. Ducey همچنین دستور داد مدارس عمومی به تاخیر در شروع کلاس ها حداقل تا آگوست ، 17. اکثر آریزونا کافه ها و کاباره ها باز پس از فرماندار اقامت در خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات اجازه داده شد به پایان می رسد در اواسط ماه مه.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد سهشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون و هفتمین بار در 10 روز گذشته که روزانه موارد پیشی 3,000 خوانده شده را علامت. پس از همه گیر آغاز شد 74,500 موارد و 1,588 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در آریزونا.

"انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده خواهد بود و بدتر" Ducey روز دوشنبه گفت:.

دولت نه تنها در خود برگشت. مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز دوشنبه اعلام کرد که او به تعویق انداختن شروع مجدد از داخل سالن ناهار خوری چون مردم شده اند با پوشیدن ماسک های صورت و یا مطابق با توصیه های اجتماعی فاصله. نیوجرسی شده است به آرامی بازگشایی و روز دوشنبه داخلی مراکز خرید پاک شد برای شروع کسب و کار دوباره.

دموکراتیک فرمانداران در اورگان و کانزاس روز دوشنبه گفت که آنها نیاز مردم به پوشیدن ماسک. اورگان دولتی کیت براون سفارش به مردم نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی شروع چهارشنبه. کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت که او موضوع را یک فرمان اجرایی الزامی به استفاده از ماسک در فروشگاه ها و مغازه های رستوران و در هر وضعیت اجتماعی که در آن فاصله از 6 فوت (2 متر) نمی توان داشت از جمله در خارج. منظور می رود به اثر جمعه.

"شواهد نمی تواند واضح تر: پوشیدن ماسک نه تنها بی خطر است اما لازم است برای جلوگیری از خاموش کند."

آیداهو در حال حرکت در جهت های مختلف حداقل زمانی که آن را می آید به انتخابات است. با وجود ادامه گسترش ویروس, دولت, انتخابات, مقامات روز دوشنبه گفت که آنها اجازه می دهد در فرد رای گیری — و همچنین به عنوان پست الکترونیکی-در برگه های رای — برای اوت مقدماتی و نوامبر کلی انتخابات Idaho Statesman گزارش شده است. آیداهو است مارس 19 اولیه اولین ایالت در انتخابات برگزار شده توسط پست تنها. اولیه تا به حال رکورد میزان مشارکت.

در تگزاس گروهی از صاحبان نوار شکایت کرد و روز دوشنبه به تلاش برای سرنگونی کالیفرنیا ، گرگ ابوت سفارش بسته شدن کسب و کار خود را. آنها ادعا ابوت ندارد اقتدار و آنها شکایت کرده است که کسب و کارهای دیگر مانند ناخن سالن و تو استودیو باز باقی می ماند.

"رژیم صهیونیستی است. ابوت در ادامه به عمل مانند یک پادشاه" گفت: Jared Woodfill وکیل برای صاحبان نوار. "ابوت است که به طور یک جانبه از بین بردن اقتصاد ما و پایمال در حقوق و قانون اساسی ما."

اما دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که ابوت در مسیر حق است و او اضافه کرد که تهمت باید سفارش پوشیدن ماسک.

"متحده که سرکش ... انجام می دهند 180 و شما باید همان متحده در حال حاضر با پوشیدن ماسک" کومو گفت. "اجازه دهید که رئیس جمهور باید همان حس را به انجام است که به عنوان یک مدیر اجرایی و سپس اجازه دهید رئیس جمهور به عنوان مثال منجر شود و رئيس جمهور اجازه قرار دادن ماسک بر روی آن چون ما می دانیم که در آن کار می کند."

یکی از کومو را به همتایان جمهوریخواه یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در یک کنفرانس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز خواسته پنس و تهمت به مسئله ملی تماس به پوشیدن ماسک.

جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مخالف یک ایالت ماسک مورد نیاز اما گفت: در پاسخ به جکسون است که او را حمایت مقامات محلی که در حال انجام آنچه آنها فکر می کنم مناسب است.

در هفته های اخیر جمهوری خواهان نقل مکان کرد و برخی از کنوانسیون نمایش با شکوه به جکسون پس از لیبریا روی کوپر کارولینای شمالی در اعتراض به برگزاری یک گردهمایی بزرگ در شارلوت بدون-اجتماعی فاصله گرفته است.

کمتر از یک هفته پس از جکسون شهردار لنی کاری گفته می شود وجود ندارد ماسک مورد نیاز مقامات شهرستان اعلام کرد روز دوشنبه که پوشش پوشیده شده است باید در "موقعیت های که در آن افراد نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله است."

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany در پاسخ گفت: رئیس جمهور توصیه این است که "آیا آنچه را محلی صلاحیت درخواست از شما."

در جای دیگر در سراسر جهان در بریتانیا reimposed مستند محدودیت در شهر لستر پس از افزایش موارد سفارش بسته شدن مدارس همراه با فروشگاه هایی که فروش کالای ضروری است.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی یک لیست از 15 کشور که شهروندان را مجاز به بازدید از بلوک آغاز چهار شنبه, اسپانیا وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: Cadena SER شبکه رادیویی. به دلیل تجدید حیات در ایالات متحده آمریکا ممکن است در این لیست است.

"این یک تمرین خوب باشد و یا غیر دوستانه به کشورهای دیگر است. این ورزش از خود مسئولیت" او گفت:.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب