داغ کشور شوالیه پول نقد در ’90s نوستالژی

NASHVILLE, Tenn. (AP) — خود را با اسید شسته شلوار جین و mullets های کشور شوالیه نیست فقط دلتنگ برای ’90s در دوره ای از موسیقی کشور است. آنها در گذشته دوره است.

این گروه که سینه توسط داگ Douglason به روی صحنه alter ego برای زندگی واقعی ستاره کشور Dierks Bentley به ارمغان می آورد خاطرات پشت (خوب بد و بی دست و پا) در مورد روز طلایی تجاری کشور است.

داغ کشور شوالیه شده است به یک جزء اصلی از بنتلی تور نشان می دهد اما در طول یک استراحت در ضبط و تور بنتلی تولید یک آلبوم کامل از آهنگ تقلید مسخره امیز به نام “K سکوت” است که گوش دادن به عقب به زمانی که کشور ستاره عینک پرچم آمریکا پیراهن و اجازه قفل خود را رشد طولانی در پشت.

شیفتگی که دهه موسیقی کشور تاریخ و آیکون آن در تمام زمان بالا. بیلی ری سایرس از “achy Breaky Heart” شهرت به دست آورده و دو جایزه گرمی در این سال برای یک خواننده مهمان در Lil Nas X دام کشور آمار “شهر قدیمی جاده” و هنرمندان معاصر مانند Thomas Rhett لوقا شانه و مورگان والن هستند unabashedly تحت تاثیر هنرمندان آن دوران است.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در حالی که انجام بالا در ضربات ژان شلوارک در بنتلی گاراژ Douglason صحبت در مورد مقایسه به “ببر پادشاه” و اینکه آیا موسیقی خود را بیش از حد پورنو برای کشور های رادیویی.

AP: آیا شما دیده می شود ” ببر پادشاه ؟ “شما نوع نگاه مانند جو عجیب و غریب.

Douglason: تلویزیون تولید خارج وجود دارد در Hollyweird در حال سرقت ایده های ما. هر کس می داند که اسم مستعار من است, گربه وحشی پشمالو, پادشاه. ببر پادشاه که چه ؟ من بچه شاه. من همیشه ترجیح دهید من به یک کمی مسن تر و عاقل تر در ورق.

AP: شما بوده ام تور با Dierks Bentley برای سال. چرا قرار دادن یک آلبوم در حال حاضر ؟

Douglason: مردم در حال خرید به شوالیه در نهایت. ما در حال فروش است. این فرصتی است که ما به پول نقد در در نهایت. همه این بچه ها یاد گرفته اند از ما در طول سال. شما نام آن را هر کسی با موهای بلند و یا استفاده به مدت طولانی ، تعداد زیادی از این بچه ها موهای خود را در پشت زیرا آنها نمی خواهند به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت.

AP: برخی از آهنگ های خود را بیش از حد جنسی برای کشور رادیویی?

Douglason: ما آهنگ بسیار مستقیم به جلو. آنها تنها جنسی اگر شما فکر می کنم آنها. یک آهنگ مانند “شما آن را سخت’ با تری کلارک او آن را برای من سخت به ترک اتاق. همیشه که راه بوده است. من راه رفتن کمی قوز بیش از زمانی که من او را ببینید. من فکر نمی کنم ما از آلبوم در حال مطرح در همه و هر کسی که فکر می کند که نیاز به بررسی کشور خود را در تاریخ موسیقی است. وجود دارد همیشه Conway Twitty.

AP: شما یک آهنگ میهنی به نام “ایالات متحده آمریکا آغاز می شود با ما” که به نظر می رسد بسیار به موقع در حال حاضر. به معنای چیزی است که در پشت این آهنگ رو ؟ ؟ ؟

Douglason: ما نوع رنگ کور. ما تنها با دیدن رنگ قرمز و سفید و آبی. و این است که چگونه ما احساس می کنیم در مورد امریکا. ما نوشت: این آهنگ قبل از تاج (ویروس) رسید و این است آنچه در آن می گذرد را به ما — همه ما با هم. چهار امتیاز و هفت سال پیش ، نام تو مقدس باد ما گرد هم آمدند. چیزی شبیه به آن. آنلاین: https://www.hotcountryknights.com/

توسط کریستین M. HALL AP, سرگرمی, نویسنده

هری و مگان علامت پسر 1st birthday با موسسه خیریه تصویری

لندن (AP) — دوک و دوشس ساسکس باید تصویری منتشر شده از مگان خواندن به پسر خود را به عنوان آنها را علامت مورچه 1 تولد و ترویج یک کمپین برای کمک به کودکان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ویدئو نشان می دهد Meghan نشسته با مورچه در دامان او و خواندن یکی از کتاب های مورد علاقه “اردک! خرگوش!” مورچه منازعه در صفحات و کمک می کند تا به نوبه خود آنها را در طول خواندن. هری که فیلم برداری فیلم کوتاه اوه و می گوید: “براوو” از پشت دوربین در پایان.

سه دقیقه ارسال شده است یکشنبه در Instagram حساب ذخیره با داستان های نجات کودکان انگلستان برای یک کمپین جمع آوری کمک مالی با هدف آوردن مواد غذایی و منابع یادگیری برای کودکان و خانواده در طول بیماری همه گیر.

مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور متولد شد و در مارس 6, 2019 در لندن پورتلند بیمارستان. پدر و مادر او تصمیم به مطرح کردن با نوزاد خود را در خارج از بیمارستان های اخیر سنت در هری خانواده و تصمیم گرفت در برابر دادن نوزاد سلطنتی نام.

مورچه به حال پر حادثه سال اول. او همراه پدر و مادر خود را در یک تور از آفریقا و در سن 4 ماه معرفی شد به اسقف اعظم دزموند توتو یک جایزه صلح نوبل برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im