کار سخت پرداخت برای تاینسبرو را Beckstein

NH — در نگاه اول از 5-پا-7, 170 پوند لوک Beckstein شما احتمالا فکر می کنم او فقط معمولی میانگین دبیرستان ورزشک

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

NH — در نگاه اول از 5-پا-7, 170 پوند لوک Beckstein شما احتمالا فکر می کنم او فقط معمولی میانگین دبیرستان ورزشکار.

شاید اندازه و یا عدم وجود دارد از ساخته شده است او بازیکن بیس بال است که او امروز است.

در روز پنج شنبه شب تاینسبرو ساکن و فارغ التحصیل از گروتون مدرسه بود leadoff hitter وظیفه و سوم baseman برای Nashua نقره شوالیه های آتی دانشگاهی لیگ بیس بال. اگر چه او رفت 0-برای-3 با پیاده روی Beckstein بازی بی وقفه دفاعی از جمله ساخت فوق العاده غواصی بازی.
هر تیم در FCBL مجاز است به پنج تا پنج ورودی دانشگاهی ترم اول. این کاملا واضح است که با وجود اندازه Beckstein تعلق دارد در این لیگ و همچنین در سطح بعدی زمانی که او سرمایه گذاری کردن به بازی در بخش 1 ایالت کانزاس در ماه سپتامبر.

"بدیهی است که کوچکتر پسر من باید به یک تراشه بر روی شانه ام به خصوص بازی هاکی و فوتبال" گفت: Beckstein. "من ریگ نوع بازیکن. من قصد دارم به بازی سخت ترین من در هر زمین مهم نیست چه اگر آن را به پشتیبان گیری از کسی صحبت کردن در این زمینه همواره در تلاش برای ماندن درگیر و فقط کمک به همه را با هم و آنها بهتر است."

برای چهار سال گذشته Beckstein شد سه, ورزش, ورزشکار در گروتون. او به دست آورده 11 تیم اول دانشگاه یا دانشکده حروف, بازی سه سال از فوتبال, خدمت به عنوان یک دو سال کاپیتان در تیم هاکی روی یخ بود و به نام یک کاپیتان در این
سال تیم تنها به فصل لغو شد با COVID-19 بیماری همه گیر. او به دست آورده همه مستقل از مدرسه لیگ هاکی افتخارات سال گذشته و به عنوان یک تازه وارد بود و به نام همه-ISL و جدید انگلستان در بازی بیس بال, بازی تحت سابق ماساچوست بالا بزرگ گلن DiSarcina.

Beckstein کشف شد توسط ایالت کانزاس دستیار مربی Austin Wates در طول تابستان مسابقات در سال 2018 و امضا خود را ملی نامه ای از قصد در اواخر سال 2019. او با بازی سقوط توپ اما تا به حال دیده نشده هر گونه تبادل زنده در ماه تا پنجشنبه با توجه به همه گیر. نقره ای شوالیه مدیر Kyle جکسون شده است بسیار تحت تاثیر قرار با Beckstein به این نقطه است.

"من فکر می کنم لوقا بالاتر از آنچه که ما را دیده اند از ورودی دانشجویان سال اول در سال گذشته گفت:" جکسون. "او فقط یک سر بر روی شانه های او. این بازی دارای نه با سرعت بالا بر روی او. او از دیدن 90-به علاوه او در آنجا ماند و در آنجا اعتماد به نفس خود را هنوز بالا ساخته شده او در تماس و قرار دادن توپ در بازی است.

"من فکر می کنم او به سرعت متوجه شدم که او می تواند بازی در این لیگ و بازی در سطح نخبگان در دانشگاه."

در این زمینه Beckstein می توانید بازی دوم shortstop و پایه سوم. او یک بازوی قوی و صاف است در اطراف کیسه در محور و دو نمایشنامه است. در صفحه او یک تماس hitter که با استفاده از تمام نقاط زمین و او نیز دارای سرعت خوب با 7.32 دوم 60-حیاط داش زمان.

"من سعی کنید به آمار خط درایو — صفحه اصلی اجرا می شود اشتباهات برای من," او گفت: با خنده. "من در تلاش برای کار کردن وسط و راه دیگر و فقط ضربه زدن به توپ آن را سخت تن به تن. من سریع ، من باید خوب زمان واکنش. من پایین خط بسیار سریع می باشد. من فکر می کنم من بیس بال IQ باید بالاتر و همه آن چیزهای که من در یک بار من به ایالت کانزاس. من نیاز به کار بر روی هر درک موقعیت بهتر است.

"زمانی که من وجود دارد, من رو خیلی بهتر تبادل بنابراین من باید برای ادامه کار واقعا سخت می شود و آماده برای این چالش است."

لوقا می آید از ورزشی ، خواهر بزرگتر خود را Alexa بازی فوتبال در گروتون و خواهد بود یک تازه وارد در کانکتیکات ، او خواهر کوچکتر Karenna سه, ورزش, ورزشکار در گروتون خواهد شد و وارد سال دوم. پدر برندان بازی بیس بال در پراویدنس, کالج, خدمت به عنوان یک کاپیتان بود و این تیم MVP در سال آخر خود را زمانی که او به نام همه بزرگ شرق تیم در سال 1990 به عنوان یک ابزار infielder.

"پدرم به من آموخت که بازی در حال رشد بود و او یک بازیکن فوق العاده ای" لوقا گفت. "او شده است و بخش بزرگی از موفقیت من است و به من کمک کرد خیلی بهتر است. من مادر شده است چنین بزرگ حامی و او همیشه وجود دارد برای من در هر مرحله از راه. من به خیلی اعتباری به هر دو آنها و برای کمک به من بسیار است.

"پدر من همیشه از صحبت با من در مورد بازی بیس بال کالج و این چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام. در حال حاضر با داشتن این فرصت را به بازی در ایالت کانزاس و بازی در اینجا برای نقره شوالیه با تمام این بزرگ ballplayers من فقط خیلی خوش شانس بود ،

لوقا گفت که او علاقه مند بود در چند مدارس محلی از جمله شمال شرقی و برایانت اما هنگامی که ایالت کانزاس آمد و ضربه زدن به او پاسخ می دهد.

"این قطعا برای رفتن به یک تغییر بزرگ" گفت: لوقا. "من رفتن به کالج است که باید 24,000 مردم پس از آمدن از گروتون که تا به حال مانند 70 بچه ها در کلاس من است. بودن در یک تیم ورزشی وجود دارد, جامعه و فقط همه آن را, آن را می تواند هیجان انگیز, واقعی فقط هیجان انگیز است. من پمپ مورد آن."

پس از سقوط 4-1 به ساحل شمالی دریانورد در پنجشنبه شوالیه شد لبه توسط برککتن Rox, 2-1, در روز جمعه. Beckstein بود پشت در leadoff نقطه بود اما 0-for-4.

"لوقا یک خط-درایو hitter وظیفه با برخی از قدرت گفت:" جکسون. "او می تواند به همه طرف در این زمینه که خوب است. من تا به حال او را به عنوان leadoff hitter وظیفه به عنوان یک ورودی سال اول به طوری که خوب به خصوص در آینده با پنج ماه و نه دیدن زنده تبادل بنابراین او خوب است."

شوالیه خواهد بود بازگشت به خانه سه بار در این هفته و شما می توانید شرط می بندم که کوچکتر از infielder خواهد بود champing در بیت خود بت رفتن و کمک به این تیم برخی از برنده.

"پدر من همیشه هل دادن من به من گفت:" لوقا. "من فکر می کنم کار من اخلاق می آید از او. او همیشه می گفت که همیشه وجود دارد مردم کار, اما شما نیاز به کار فقط به عنوان سخت بنابراین شما نیاز به سخت ترین کارگر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب