آیر رای دهندگان افزایش CPA سهم

AYER – توسط یک حاشیه باریک ساکنان در روز سه شنبه سالانه شهر در انتخابات رای به افزایش فعلی خود را کمک به جامعه

توسط ATSHNEWS در 14 خرداد 1399

AYER – توسط یک حاشیه باریک ساکنان در روز سه شنبه سالانه شهر در انتخابات رای به افزایش فعلی خود را کمک به جامعه حفظ قانون (CPC) از موجود 1 درصد اضافه بر مالیات بر دارایی خود را صورتحساب به 3 درصد اضافه.

زمانی که رای شمارش 235 رای دهندگان گفت: بله در مقابل 196 که رای ندارد.

زمانی که Ayer رای دهندگان به تصویب رسید CPA در سال 2001 آنها توافق کردند به 3 درصد سالانه اضافه بر مالیات اموال خود را حداکثر سهم.

دو سال بعد Ayer رای دهندگان کوچک شده سهم خود را به 1-درصد حداقل.

شهر جلسه رای دهندگان تصمیم گرفتند در اوایل این سال به re-up که به میزان سه درصد است. تحت قانون اندازه گیری نیاز به یک پشتیبان گیری, رای گیری, رای گیری برای تصویب.

دولت را در ضربات تطبیق بودجه اما درصد بوده است در یک هدف در حال حرکت از آنجا که قانون به تصویب رسید در سال 2000.

طراحی شده به عنوان یک "رشد هوشمند" ابتکار و نظارت توسط یک کمیته که هر شهرداری که تصویب این قانون باید ایجاد CPA بودجه را می توان مورد استفاده برای پروژه های در چهار دسته کلی: فضای باز مقرون به صرفه مسکن منابع تاریخی و تفریح در فضای باز.

شهر جلسه رای دهندگان نهایی می گویند چگونه است که پول صرف شده است. CPA کمیته پس از بررسی پروژه های پیشنهادی ارائه شده در هر سال را انتخاب نامزدها و توصیه می کند.

مشارکت مردم پراکنده اما مداوم در تمام طول روز با توجه به Town Clerk سوزان Copeland که گزارش در مجموع مشارکت 473 در پایان روز است که 7.93 درصد از شهر 5,967 ثبت نام رای دهندگان.

وجود دارد بدون سر به سر مسابقه با یک دوجین موقعیت در انتخابات.

برای Selectman, وقت Jannice لیوینگستون زد unopposed برای سه سال مدت است. او به دست آورد 388 رای (200 در حوزه 1 و 273 در حوزه 2.)

از آن خواهد شد او سومین دوره در هیئت مدیره اما بار چهارم او را اجرا کرده است برای سه سال صندلی. "پس از این مدت من باید خدمت به مدت 10 سال" لیوینگستون گفت: در یک مصاحبه کوتاه صبح روز چهارشنبه.

اولین منتخب در سال 2013 با چهار نامزد رقابت برای صندلی و پنج عضو هیئت مدیره لیوینگستون و دیگر selectmen تا به حال برای اجرای مجدد پس از انتخابات هیئت مدیره کوچک شده به سه نفر از اعضای,او گفت:.

"من می خواهم به می گویند با تشکر از شما Ayer رای دهندگان برای اعتماد به نفس خود را در من و برای رای گیری برای من" لیوینگستون گفت. "من مشتاقانه منتظر حرکت رو به جلو امیدوارم در جهت مثبت است."

بعدی در انتخابات استفان Slarsky حفظ پست خود به عنوان مامور از اعتماد بودجه سه سال مدت است.

دیرین پاسبان ریچارد Skoczylas دریافت 379 رای تامین امنیت یکی دیگر از 3 سال مدت است.

با یکی از 3-سال ارزیاب صندلی باز و هیچ کس در حال اجرا وجود دارد نوشتن در نامزد سابق Selectman کریستوفر هیلمن نیکلاس Laggis و جفری Tillotson.

هیلمن برنده با 16 رای. Laggis دریافت 9 رای و Tillotson دریافت 6 رای.

پارک کمیسیون جرالد Amenta و اسکات Copeland زد دوباره برای دو 3-سال صندلی.

Amenta دریافت 366 رای و Copeland دریافت 378 رای.

هیچ نامزد در انتخابات برای یک سال صندلی در پارک کمیسیون اما وجود دو زن ارسال ها: Jason لئون دریافت 5 رای و مت رایان دریافت 3 رای.

این برنامه ریزی تا به حال دو 3-سال کرسی برای دوباره پر کردن که از جفری Tillotson و ناتانیل پادشاه. هر دو دوباره انتخاب Tillotson با 353 رای; شاه با 343 رای.

پاملا Papineau حفظ صندلی خود در هیئت مدیره بهداشت و درمان برای یکی دیگر از سه سال مدت با 361votes.

کتابخانه امنا سوزان کندی و شارون Slarksy هر دو حفظ کرسی های خود را برای هر یک از 3 سال مدت با 364 رای و 380 رای بود.

میشل گرنجر به دست آورد 384 رای به نفع یکی دیگر از سه سال است در منطقه ای کمیته مدرسه در حالی که جوزف لئون دریافت 372 رای برای یک سال است و در همان هیئت مدیره.

جانت Providakes برنده یکی دیگر از 5 سال در سازمان مسکن با 380 رای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن